Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xbox vydal bezdrôtový ovládač, špeciálne vydanie Midnight Forces II

Xbox vydal bezdrôtový ovládač, špeciálne vydanie Midnight Forces II 1
Xbox vydal bezdrôtový ovládač, špeciálne vydanie Midnight Forces II 1

Xbox predstavil bezdrôtový ovládač Xbox, ktorý sa medzi užívateľmi stal veľmi obľúbeným najmä preto, že bol súčasťou vojenskej série síl.

Xbox uvádza na trh ďalší bezdrôtový ovládač po úspechu, ktorý sa dosiahol v roku 2014 pre bezdrôtový ovládač Xbox. Nový radič, ktorý spoločnosť Xbox volá Midnight Forces II Special Edition, je inšpirovaný posledným bezdrôtovým ovládačom Xbox.

Špeciálna edícia Midnight Forces II si zachová moderný modrý kamuflážny vzor a prichádza s textúrovaným úchopom, aby sa zaistilo, že ani pri najintenzívnejších hrách nebude mať ovládač za následok nepríjemnosť.

Xbox tiež ponúka nový 3,5 mm stereofónny konektor pre slúchadlá s doplnkom, ktorý vám pri hraní poskytne dokonalý zážitok. Aplikácia Xbox Accessories prichádza s možnosťou prispôsobenia ovládača podľa vkusu jeho používateľov.

Okrem toho ovládač tiež podporuje technológiu Bluetooth pre hranie hier Windows 10 zariadení alebo Samsung Gear VR. Súprava na hranie hier ponúka tiež nabíjací stojan podobnej textúry. Controller Gear je zodpovedný za uvedenie stojanu nabíjania Xnight Pro Midnight Forces II Special Edition Xbox Pro.

Xbox vydal bezdrôtový ovládač, špeciálne vydanie Midnight Forces II 3

Nabíjací stojan je vyrobený z rovnakého materiálu ako regulátor. Nabíjací stojan je vybavený magnetickým kontaktným systémom, ktorý zaisťuje správnu montáž regulátora. Celá nabíjacia súprava bude vybavená prémiovým stojanom na nabíjanie, krytom batérie, nabíjateľnou batériou a 6- napájací kábel.

Nabíjací stojan Xnight Pro Midnight Forces II Special Edition a bezdrôtový ovládač Xbox – Midnight Forces II Special Edition je možné zakúpiť v obchode Microsoft Store v USA, Kanade a Mexiku.

Wal-Mart je oficiálnym online partnerom spoločnosti Xbobx na predaj kontroléra aj nabíjacieho stojana. Spotrebitelia v USA a Kanade získajú dnes privilégium na kúpu online. Dostupnosť obchodu začína od polovice októbra.