Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xbox Series X by mal port na roz┼í├şrenie ├║lo┼żiska pomocou kariet CFExpress

Ofici├ílne prezent├ície konzol novej gener├ície s├║ hne─Ć za rohom, a preto o nich vid├şme st├íle viac a viac inform├íci├ş. S pr├şpadom S├ęria Xbox X, dostali sme viac ofici├ílnych ├║dajov od microsoft to v pr├şpade Sony s PS5, ale to neznamen├í, ┼że to zist├şme ├║niky Zauj├şmav├ę o mo┼żn├Żch funkci├ích konzoly.

S├ęria Xbox X

V tomto pr├şpade niektor├Żm ─Źel├şme filtrovan├ę obr├ízky s├ęrie Xbox X, kde sme zobrazen├ę porty, ktor├ę bude ma┼ą kone─Źn├í verzia z toho. Ako vid├şme na obr├ízku vy┼í┼íie, konzola bude ma┼ą klasick├ę nap├íjacie porty, USB, Ethernet, konektor pre optick├Ż k├íbel, HDMI a zvl├í┼ítny pr├şstav v├Ą─Ź┼í├şch rozmerov, V posledn├Żch hodin├ích bolo ozn├ímen├ę, ┼że tento z├íhadn├Ż port by spolo─Źnos┼ą Microsoft mohla vyu┼żi┼ą na pon├║knutie mo┼żnosti pou┼ż├şvate─żom zv├Ż┼íi┼ą ├║lo┼żn├Ż priestor s├ęrie Xbox X.

S├ęria Xbox X

Sp├┤sob, ako zv├Ż┼íi┼ą ve─żkos┼ą ├║lo┼żiska zvolen├ęho spolo─Źnos┼ąou Microsoft, by bolo pou┼żitie Karty CFExpress, Tieto karty sa be┼żne pou┼ż├şvaj├║ v ┼ípi─Źkov├Żch videokamer├ích. Jeho cena je v┼íak tie┼ż pomerne vysok├í z d├┤vodu vysok├Żch r├Żchlost├ş z├ípisu a ─Ź├ştania, n├íkladov viac ako 190 eur na kartu 64 GB kapacity,

Zverejnen├ę inform├ície v┼íak nazna─Źuj├║, ┼że spolo─Źnos┼ą Microsoft by mohla s touto licenciou licencova┼ą t├║to technol├│giu vyrobte si vlastn├ę karty vo form├íte CFExpress at─Ć zlacni┼ą tieto roz┼í├şrenia ├║lo┼żiska pre pou┼ż├şvate─żov konzoly Xbox Series X.

prostredn├şctvom: WindowsCentral