Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xbox Série X CPU Výkon Môže Byť na rovnakej úrovni S Ryzen 5 1600/1600 AF, Analýza Naznačuje,

Xbox Série X

Xbox Série X hovorí, 12 TLOPS obrázok bol oficiálne potvrdený začiatkom tohto týždňa, popri niektoré nové detaily na konzole je procesor. Väčšina analýz, ktoré boli zdieľané doteraz sa zdalo, že ignoroval konzoly CPU výkon, ale nový, ktorý bol zdieľaný nedávno navrhuje niekoľko zaujímavých vecí.

Ján Prendergast bol pri dobré pozrieť sa na to, čo je v súčasnosti známy ako o next-gen konzoly na jeho blog. Nedávno sa vykonáva výpočet na Xbox Série X CPU výkon na základe najnovších odhaľuje, vrátane Phil Spencer vyhlásenie týkajúce sa novej konzoly ponúka štyri krát výkon Xbox Jeden. Po pohľade na rôzne Cinebench výsledky, pomocou UserBenchMark, ako aj pre porovnanie, analýza naznačuje, že Xbox Série X CPU výkon spracovania je na rovnakej úrovni ako Ryzen 5 1600/1600 AF, približne zodpovedajúce výkonu unikli Flauta APU, ktorá sa objavila minulý rok.

Úplná analýza, ktorá ide dosť do hĺbky, môžete nájsť tu. To je založené na neúplných informácií, ako je tu stále veľa nevieme o spoločnosti Microsoft a next-gen konzoly, ale je to zaujímavé čítanie predsa.

Minulý týždeň sme sa tiež dozvedeli, že Xbox Série X sa chystá funkciu audio ray tracing, nové spacial audio funkcie. Konzola je tiež bude na funkciu vyhradená audio hardvérové urýchľovanie, ktorý mal byť prerokovaný na panel, na teraz-odložený GDC 2020.

So zavedením hardvérovú akceleráciu ray tracing s Xbox série X, sme skutočne schopní umožniť úplne nový súbor scenárov, či už je to viac realistické osvetlenie, lepšie úvahy, môžeme ju použiť pre veci, ako je priestorový zvuk a majú ray vysledovať audio

Xbox Série X spustí neskôr v tomto roku na celom svete. Budeme vás informovať na konzole hneď ako viac prísť na to, takže zostaňte naladení pre všetky najnovšie správy.

Odoslať