Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xbox Šéf Phil Spencer Očakáva, že bude Hranie na Konzole na “Ďalšie Desaťročie Plus”

Xbox

Xbox šéf Phil Spencer hľadá rošádu status quo, ako sa vyberieme do ďalšej generácie hier. Microsoft je tvrdo, aby sa cloud herné vec s ich xCloud streamingovej služby a Spencer urobila niektoré sporné výroky o cloud herné súperovi, ako je Google a Amazon je jeho hlavnej súťaže ísť dopredu, nie spoločnosť Sony a Nintendo. Dobre, Spencer rozšírený o niektoré z týchto predmetov na najnovšiu epizódu Insomniac Games zakladateľ Ted Cena je Game Maker Notebook podcasta jeho myšlienky boli trochu viac nuáns, než jeho predchádzajúce soundbites navrhol.

Na tému cloud vs konzoly, Spencer nebude myslieť, špecializované herné pole sa nikam. V skutočnosti, on očakáva, že to bude jeho hlavný spôsob, ako hrať za desaťročia alebo ešte prísť…

Myslím si, že dostať sa do sveta, kde nemusíte vlastné jedného zariadenia na prehrávanie konkrétnej hry pomáha priemysel. To neznamená, že vlastniť zariadenie nie je súčasťou mojej skúsenosti. Myslím, že budem mať herné konzoly zapojený do mojej televízie pre ďalšie desaťročie plus. Najlepší spôsob, ako pre mňa na prehrávanie v TELEVÍZORE sa majú lokálne zariadenia, stiahnuť a hrať. Ale niekedy nie som si pred mojím televízia, niekedy nie som v prednej časti prístroja s (domáce herné schopnosti), a to je naša stávka na cloud (gaming). (…) Pre nás, sme naozaj na mysli to, keď povieme, že “keď sa všetci hrá všetci sme vyhrať.” (…) Cloud je naozaj znamená koniec.

Ako na to, čo konzoly bude vyzerať v budúcnosti možno očakávať, že čoraz väčšiu škálu možností, od jednoduchých streaming boxy na high-end zver ako Xbox Série X.

Budeme skončiť s viac rozdielov pod naše Televízory než predtým. Myslím, že tam bude nepreberné množstvo vo vode-len konzol, ktoré nemajú disk, že nemajú ani miestne úložné zariadenie. Je to presne tak, ako sa môžem dostať, že signál televízie. Myslím, že uvidíte viac high-end veci rovnako. Ak si myslím, že o video, a myslím, že o hudbu, prehrávanie obsahu online služieb oslobodil tých, typy médií na všetky zariadenia okolo mňa. Teraz mám oveľa viac (ako) na sledovanie TELEVÍZIE. (…) To isté s hudbou. Myslím si, že hry sú ísť (podobný smer).

Jedna vec, že je sklamaný mi o konzole, je zvyčajne mám jeden TV v mojom dome, konzola je zapojený do. Myšlienka, že nemôžem len ísť do TV v mojom dome a sadnúť si a hrať hry, ktoré chcete hrať, — by sme mali túto možnosť. (…) Svoje schopnosti hodiť, že obsah z (môj hlavný konzolu) alebo z cloudu do všetkých Televízorov v mojom dome, je niečo, čo si myslím, že by sme mali mať. To pomáha nám z hľadiska rodiny spolu hrajú a nové kreatívne možnosti. Takže, myslím si, že budeme vidieť množstvo rôznych zariadení, v mojom dome, ktorý mi dovoľte, aby som hrať.

Spencer aj jedince späť na tie pripomienky, dal o tom, kto vidí, ako spoločnosti Microsoft, skutočnej hospodárskej súťaže ísť dopredu. Prekvapivo, Spencer priznáva, že on by radšej jeho tradičných rivalov, Sony a Nintendo, naďalej predstavitelia priemyslu pre 20, 30 alebo 50 rokov.

Keď som robiť vyhlásenia o tom, kto som vidieť ako konkurencia a kto nevidím ako súťaž…ja by som oveľa radšej vidieť spoločnosti, ktoré boli súčasťou prinášať hry priemyslu, kde je dnes byť lídrami na najbližších 20 alebo 30 rokov, pretože tam je vzdelávanie a zodpovednosť týchto tímov sa koná na dlhý čas, ktorý priniesol nám na dané miesto. Myslím si, že učenie a porozumenie a zodpovednosť by mali byť súčasťou hry je ďalších 50 rokov. (…) Zistil som, že moje rozhovory s tými iných spoločností sú zvyčajne viac spoločného ako “dve zadanie, jeden môže opustiť” scenáre. V tomto svete, som rád, priemysel naďalej vyvíjajú počas oboch súťažných a spolupráce. Mali by sme súťažiť v oblastiach, ktoré nám pomôžu získať lepšie. Som rád, značiek, ktoré sa v priemysle dnes a bezpečnosť hráči majú s tými, značiek a pre nás, ako priemysel, je skvelé, keď sa všetky tie značiek aj naďalej rásť.

Ak máte hodinu na náhradné, odporúčam pozrite sa na celý podcastako Spencer vyhliadky na budúcnosť odvetvia je naozaj zaujímavá (a pravdepodobne ďalekozraké) veci.

Čo si myslíte o tom, čo Spencer je predpovede? Bude konzoly ešte sa asi 10 rokov? Bude aktuálne konzoly tvorcovia naďalej vedú k priemysle?

Odoslať