Xbox Scarlett: „Čas nabíjania nikdy nebude rovnaký“

Nová generácia je vzdialená len rok. Spoločnosti Sony a Microsoft ukázali svoje prvé karty a hoci PS5 nemá naplánovaný dátum odletu, jeho spustenie by sa malo zhodovať s Xbox Scarlett na jeseň roku 2020. Všetko naznačuje, že nový počítač Microsoftu bude skutočnou šelmou. Bude mať štvornásobný potenciál ako Xbox One X, bude používať technológiu AMD Navi, bude kompatibilný s celým Xboxom, bude používať technológiu Sledovanie polomeru a bude mať ďalšiu generáciu SSD, ako je táto eliminovať zaťaženie v hrách, Potvrdili tiež, že sú podporované 8K a 120fps.

Zdá sa, že jednou zo silných stránok novej generácie konzol bude odstránenie času načítania videohier. Komentoval Alex Golebiowski z Pixelnauts, vývojár Lost Orbit: Terminal Velocity Gamingbolt To bolo „Dobrá voľba pre spoločnosti Sony a Microsoft“,

„Doby nabíjania na zariadeniach Xbox Scarlett a PS5 nikdy nebudú rovnaké“

Alex Golebiowski je spokojný s novou generáciou konzoly a so SSD nových strojov: “Aká skvelá voľba pre spoločnosti Sony a Microsoft. Časy načítania nikdy nebudú rovnaké!«.

Golebiowski sa to nielen páči, ale tiež oceňuje procesora AMD Zen 2Processor, ktorý budú používať oba stroje, bude významný skok o procesoroch nachádzajúcich sa v technické vybavenie Xbox One alebo Playstation 4, S týmto procesorom môžete podľa Alex Golebiowski z Pixelnauts vytvárať ešte lepšie hry s menšími obmedzeniami.

Čakáme na ďalšie informácie o konzole Xbox Scarlett gamescom z Kolína nad Rýnom O novej generácii spoločnosti Microsoft nebudú žiadne správy, hlavný hrdina európskeho veľtrhu videohier, to zažije Projekt XCloud Zažite skutočnú silu cloudových hier na mobilných zariadeniach.