Xbox Scarlett: ÔÇ×─îas nab├şjania nikdy nebude rovnak├ŻÔÇť

Nov├í gener├ícia je vzdialen├í len rok. Spolo─Źnosti Sony a Microsoft uk├ízali svoje prv├ę karty a hoci PS5 nem├í napl├ínovan├Ż d├ítum odletu, jeho spustenie by sa malo zhodova┼ą s Xbox Scarlett na jese┼ł roku 2020. V┼íetko nazna─Źuje, ┼że nov├Ż po─Ź├şta─Ź Microsoftu bude skuto─Źnou ┼íelmou. Bude ma┼ą ┼ítvorn├ísobn├Ż potenci├íl ako Xbox One X, bude pou┼ż├şva┼ą technol├│giu AMD Navi, bude kompatibiln├Ż s cel├Żm Xboxom, bude pou┼ż├şva┼ą technol├│giu Sledovanie polomeru a bude ma┼ą ─Ćal┼íiu gener├íciu SSD, ako je t├íto eliminova┼ą za┼ąa┼żenie v hr├ích, Potvrdili tie┼ż, ┼że s├║ podporovan├ę 8K a 120fps.

Zd├í sa, ┼że jednou zo siln├Żch str├ínok novej gener├ície konzol bude odstr├ínenie ─Źasu na─Ź├ştania videohier. Komentoval Alex Golebiowski z Pixelnauts, v├Żvoj├ír Lost Orbit: Terminal Velocity Gamingbolt To bolo ÔÇ×Dobr├í vo─żba pre spolo─Źnosti Sony a MicrosoftÔÇť,

ÔÇ×Doby nab├şjania na zariadeniach Xbox Scarlett a PS5 nikdy nebud├║ rovnak├ęÔÇť

Alex Golebiowski je spokojn├Ż s novou gener├íciou konzoly a so SSD nov├Żch strojov: ÔÇťAk├í skvel├í vo─żba pre spolo─Źnosti Sony a Microsoft. ─îasy na─Ź├ştania nikdy nebud├║ rovnak├ę!┬ź.

Golebiowski sa to nielen p├í─Źi, ale tie┼ż oce┼łuje procesora AMD Zen 2Processor, ktor├Ż bud├║ pou┼ż├şva┼ą oba stroje, bude v├Żznamn├Ż skok o procesoroch nach├ídzaj├║cich sa v technick├ę vybavenie Xbox One alebo Playstation 4, S t├Żmto procesorom m├┤┼żete pod─ża Alex Golebiowski z Pixelnauts vytv├íra┼ą e┼íte lep┼íie hry s men┼í├şmi obmedzeniami.

─îak├íme na ─Ćal┼íie inform├ície o konzole Xbox Scarlett gamescom z Kol├şna nad R├Żnom O novej gener├ícii spolo─Źnosti Microsoft nebud├║ ┼żiadne spr├ívy, hlavn├Ż hrdina eur├│pskeho ve─żtrhu videohier, to za┼żije Projekt XCloud Za┼żite skuto─Źn├║ silu cloudov├Żch hier na mobiln├Żch zariadeniach.