Xbox One X s Star Wars Jedi: Fallen Order, NBA 2K20 alebo Gears 5 je teraz 299 dolárov

Xbox One X s Star Wars Jedi: Fallen Order, NBA 2K20 alebo Gears 5 je teraz 299 dolárov 1

Ak ste čakali na vyzdvihnutie konzoly Xbox One X, teraz by mohol byť skvelý čas. Existuje niekoľko balíkov, ktoré ponúkajú zľavu 299 dolárov, čo je veľmi dobrá cena za samotnú konzolu, nehovoriac o balíku, ktorý je súčasťou hry.

Balík Star Wars Jedi: Fallen Order sa predáva takmer všade. Patria sem obchody Microsoft Store, Walmart, Best Buy a Amazon, Ale to nie je všetko. na Amazon, môžete si hru Gears vymeniť 5 alebo NBA 2K20; ak však chcete limitovanú edíciu Gears 5 balík, ktorý vám spustí 388,94 dolárov. Funkcia Best Buy vám umožní vymeniť Star Wars za NBA 2K20.

Zatiaľ čo sa zdá, že všetky tri balíčky sú všade zľavnené, zdá sa, že veľa z nich je momentálne vypredaných, s výnimkou balíka Star Wars. Napríklad nemôžete získať Gears 5 balík z obchodu Microsoft Store alebo Best Buy práve teraz, aspoň v čase písania.

Je to tak nízke, ako ceny za Xbox One X, ktorý je jedinou prepravnou hernou konzolou, ktorá podporuje skutočné 4K hry. Začala sa na 499 $ a pri dnešných obchodoch to naozaj nie je o moc drahšie ako Xbox One S.