Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xbox Game Pass prináša v júli niekoľko pikantných cloudových hier

Xbox Game Pass prináša v júli niekoľko pikantných cloudových hier 1

Spoločnosť Microsoft odhalila ďalšiu dávku hier, ktoré budú k dispozícii tento mesiac v službe Xbox Game Pass. Toto kolo hier je o niečo menšie, než na aké sme zvyknutí, ale v zostave stále existuje niekoľko zvučných mien. Tieto hry sa pripájajú k titulom, ktoré boli pridané 1. júla a zahŕňajú dodatky k Xbox Game Pass v prvej polovici júla, a zdá sa, že cloudoví hráči sú v tomto kole prichádzajúcich hier veľkými víťazmi.

Je to preto, že dva tituly so značnou mierou rozpoznávania mien – Médium a Stavitelia Dragon Questov 2 – sa pripojí k cloudovej verzii Xbox Game Pass. Nové prírastky začínajú 8. júla s Stavitelia Dragon Questov 2, a v ten deň sa k nemu pripojí Tropico 6 (cloud, konzola a počítač) a UFC 4 (konzola), ktorá sa stane súčasťou Xbox Game Pass prostredníctvom EA Play.

Po ôsmej sa veci na týždeň stíšia, než sa 15. júla dočkáme ďalšej trojice prírastkov. V ten deň uvidíme Krvavé korene (cloud, konzola a počítač), Farming Simulator 19 (cloud, konzola a počítač) a Médium (cloud) Pripojte sa k Xbox Game Pass. Majte to na pamäti Space Jam: Nové dedičstvo hry je momentálne k dispozícii ako exkluzívne pre Xbox Game Pass Ultimate; 15. júla sa spustí ako bezplatná hra pre všetkých hráčov Xbox v obchode Microsoft Store.

Ako vždy, niektoré hry opúšťajú službu, aby uvoľnili miesto týmto novým titulom. 14. júla UFC 2 a UFC 3 obaja odídu, čo nie je prekvapujúce vzhľadom na to, že hneď na druhý deň ich nahradia UFC 4. 15. júla uvidíme Nekonečný priestor 2 (PC), Downwell (PC) a CrossCode (cloud, konzola a počítač) ponechajte Xbox Game Pass, takže ak ich práve hráte, dokončite ich.

Po veľmi rušnom júni pre Xbox Game Pass začíname júl vcelku pokojne. Microsoft však pri rozdeľovaní nových doplnkov pre Xbox Game Pass rád delí mesiace na polovicu, a tak budeme oči odopierať kvôli informáciám o hrách, ktoré sa do služby dostanú v druhej polovici mesiaca.