Wyze Band kombinuje sledovanie aktiv├şt a inteligentn├ę ovl├ídanie …

Spolo─Źnos┼ą Wyze podrobne popisuje nadch├ídzaj├║ci program inteligentn├Żch dom├ícich v├Żrobkov minul├Ż t├Ż┼żde┼ł, vr├ítane prenosn├ęho zariadenia Wyze Band, ktor├ę sl├║┼żi ako fitness tracker a umo┼ż┼łuje v├ím ovl├ída┼ą svoje produkty Wyze z v├í┼ího z├íp├Ąstia vo form├íte Fitbit Charge. 3, ─Äal┼íie podrobnosti s├║ teraz zverejnen├ę v─Ćaka niektor├Żm inform├íci├ím vo verejnej beta verzii.

Toto kr├ítke video ukazuje charakteristiku p├ísma, ktor├ę je zn├íme a nezn├íme; Sledovanie fitnes, bud├şk, hodiny a integr├ícia kalend├íra s├║ tu. Okrem toho m├í podporu Alexa na ovl├ídanie ve─żk├ęho ekosyst├ęmu zariaden├ş, ktor├ę hovoria hlasov├Żm asistentom Amazon, V├Żrobky Wyze m├┤┼żete ovl├ída┼ą aj z v├í┼ího z├íp├Ąstia.

(vlo┼żi┼ą) https://www.youtube.com/watch?v=mS9PVNkD9lY (/ embed)

Aplik├ícia beta tie┼ż z├şskala ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia pre hodinky, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą vzh─żad a tapetu hodiniek. Hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇődetaily e┼íte nie je potrebn├ę prezradi┼ą a Wyze nazna─Źuje, ┼że hodinky s├║ e┼íte nieko─żko mesiacov od uvedenia na trh.

Ovl├ídanie va┼íej inteligentnej dom├ícej technol├│gie pomocou nieko─żk├Żch ├║derov srdca je jednoduch├ę, ale ma┼ą na z├íp├Ąst├ş mikrof├│n, aby to urobila e┼íte pohodlnej┼íie. Je zn├íme, ┼że spolo─Źnos┼ą Wyze m├í hardv├ęr za ve─żmi prijate─żn├║ cenu, tak┼że ve─żk├Żm v├ş┼ąazstvom bude ma┼ą zariadenie, ktor├ę je vybaven├ę funkciami, ktor├ę mo┼żno pou┼żi┼ą za rozumn├║ cenu (mo┼żno).