WWE zaisťuje investorom: zrušenie WWE 2K21

Spoločnosť WWE to investorom potvrdila WWE 2K21 To bolo zrušené po zvesti minulý týždeň.

Už sme sa predtým zmienili ako WWE 2K20 Pri štarte mala niekoľko chýb a omylov. Situácia sa naozaj zhoršila. Zdá sa, že spoločnosť Sony ponúka v systéme PlayStation vrátenie peňazí 4,

Zatiaľ to stojí za zmienku WWE 2K Hry vyvinuté Yukes. Spoločnosť 2K Games ukončila svoje partnerstvo v auguste 2019.

WWE 2K20 Namiesto toho to vyvinuli Visual Concepts, ktorý tiež vyvinul NBA 2K20, ktorý tiež mal podobný výkrik o reklamách bez možnosti preskočenia, a mechanizmy lootboxu sa vo veľkej miere zameriavali na marketing hazardných hier (v hre s hodnotou E pre všetkých podľa ESRB a PEGI) 3 V Európe).

bývalý WWE Potom to tvrdil autor hry, Justin Lieber WWE 2K21 Pred oznámením bolo zrušené. Stručne povedané, Libre tvrdí, kto „Spoľahlivé zdroje“ Hra bola zrušená. Naznačil tiež, že tento rok sa o vyhlásení zápasu nevyhlasovalo WWE WrestleMania Stalo sa to.

Teraz, koniec WWE Výzva pre investora, investor (o 57:56) sa pýta, či je v danom roku v rozpočte spoločnosti hra WWE 2K. Dočasný finančný riaditeľ Frank A. Reddick odpovedá „Nie, tento rok sa hra nespustí.“

To ešte neboli oznámené spoločnosťou 2K Games dňa Twitter, Alebo WWE Twitter, V predchádzajúcom článku spoločnosť Leeper naznačila, že by sa mohli začať hry 2K „Iný druh WWE hry“ Konať ako "Čistiaci poschodie."

Toto je údajne od vývojára, ktorý nemá žiadne vizuálne koncepty, hoci Leeper sa vyhýba ilustrácii. "Bol som dosť dlho na to, aby som vedel, že nechceš ľudí zblázniť." Je možné, že nebude oznámené zrušenie, oznámením tejto novej hry, ktorá odvádza pozornosť od zrušenia.

Budeme vás informovať, keď sa dozvieme viac.

Fotografia: WWE 2K20 parný