WPBeginner Vianočný darček – Tassimo T20 Brewbot

Zvyčajne ako blogeri dostanete vianočné darčeky, ako sú digitálne fotoaparáty, externé pevné disky, chladné USB kľúče a ďalšie elektronické zariadenia. Zdá sa však, že nikto si nemyslí, že ako blogeri mnohí z nás používajú kávu ako palivo. Jedna z našich priateľov Lara Kulpa (@larakulpa) z Tassimo sa rozhodla poslať mi najlepší vianočný darček, ktorý sme dostali od spoločnosti. Po výmene niektorých e-mailov s poďakovaním atď. Sme dostali upozornenie, že jeden z nich môžeme dať ďalej 1 šťastný čitateľ (iba obyvatelia USA, prepáčte)

Čo je to sakra, pivovarník Tassimo T20?

Najprv sme si mysleli, že to bude vyzerať takto:

Neobviňujte nás! Volá sa Brewbot, takže rovnako podivný ako my, bolo to presné zobrazenie. Keď sme však otvorili krabicu, nevyzeralo to takto. Skôr to bol veľmi chladný malý domáci systém varenia, ako je tento:

Tassimo T20 Brewbot - Homebrewing systém "style =" float: left; Stručne povedané, Tassimo je výrobcom horúcich nápojov založených na strukoch, pretože dokáže vyrábať pravidelnú kávu, cappuccino, latte, horúcu čokoládu, chai čaj atď. V podstate to, ako to funguje, je zadať T-disk, pekný názov pre struky a stlačiť veľké tlačidlo. Tento stroj jednoducho prečíta čiarový kód a vie, čo má robiť. Ľahké používanie Tassimo je pravdepodobne najlepšou súčasťou tohto stroja. Pretože všetko, čo musíte urobiť, je vložiť T-disk a stlačiť tlačidlo Go. Keďže ste už do nádrže naplnili vodu, mali by ste mať šálku horúceho nápoja asi za minútu (to je rýchle). Ľudia z Tassimo nám poslali dva vzorové balíčky, z ktorých jeden bol Cappuccino Starbucks. Kvalita kávy bola rovnako dobrá ako cena v obchode a ak sa pozriete na cenu v porovnaní s obchodom, je to výrazne lacnejšie. Aspoň prvý 8 šálky boli zadarmo, ale môžete si dať šálku cappuccina Starbucks za približne $ 1.28, alebo môžete získať generické cappuccino, ktoré je dobré pre $ 00,75 / disk. Áno, ak ste zúfalým závislým od spoločnosti Starbucks, ako sme my, máte nové výdavky. (PS: Chceme, aby nám Santa poslal viac záznamov Starappu Cappuccino Primo) … Každý, kto nám pošle tieto záznamy, dostane Twitter zmienka o našom účte (pošlite nám DM na adresu) ;) "class =" wp-smiley "style =" výška: 1em; maximálna výška: 1 m;

Druhou najlepšou súčasťou Tassimo je jeho schopnosť čistiť sa. Poskytujú čistiaci disk, ktorý má svoj vlastný čiarový kód (je opakovane použiteľný) a stroj sa automaticky opláchne horúcou vodou a sterilizuje. Bez neporiadku, bez ničoho. Je to hra typu plug and play.

Tassimo v práci

Ako vyhrať?

Bol to najlepší vianočný darček, ktorý sme dostali, a máme možnosť poslať jeden z týchto úžasných nápojov Tassimo Brewbot 1 šťastný čitateľ. Rovnako ako všetky naše predchádzajúce súťaže, aj tu bude exkluzívny darček Twitter, a je k dispozícii iba pre obyvateľov USA. UU. Ak sa chcete zúčastniť súťaže, jednoducho tweetujte:

Milujem #WordPress and Coffee, takže chcem #Tassimo BrewBot od @wpbeginner – http://wpbeg.in/hPNSEo (vstúpi do RT)

Poznámka: Tweet môžete upraviť kedykoľvek, keď to spomeniete (@ wpbeginner a #tassimo hastag s odkazom na tento príspevok).

Nezabudnite sledovať @wpbeginner na adrese Twitter, aby sme mohli poslať priamu správu, ktorá upozorní víťazov.

Výherca tejto súťaže bude vybraný náhodne a víťaza vyhlásime vo štvrtok 16. decembra 2010 o 11.00 hod. EST Pretože je to okamih pravdy a my to chceme vedieť poslať čo najskôr, požiadame víťaza, aby odpovedal v rámci 6 hodín po oznámení. Ak nepočujeme odpoveď, vyberieme iného víťaza.

Trewimo T20 Brewbot zvyčajne stojí 129 dolárov, ale počas tohto špeciálneho nákupu si môžete kúpiť za 104.99 dolárov a získať dva balíčky kávy zadarmo. Pomocou tohto odkazu získate zľavu: http://bit.ly/Tassimo25

Naša úprimná vďaka Tassimovi

Chceme sa poďakovať @larakulpa a @tassimotaster za zaslanie tohto úžasného stroja. Mali by ste ich sledovať za ďalšie skvelé dary, ktoré by ste mohli v budúcnosti urobiť. Ďalšie informácie o Tassimo Brewbot nájdete na: Oficiálna webová stránka