Wondershare RepairIt online 一 Všetko, čo potrebujete vedieť

Naše zariadenia sú plné desiatok tisíc súborov vrátane fotografií a videí. Tieto súbory môžu byť osobné alebo pracovné. Ale nič nie je nepríjemnejšie, keď zistíte, že sú vaše obľúbené videá vo formáte .mp4 poškodené. A horšie? To by sa jednoducho nehralo.

Poškodené videá sa zvyčajne zmrazia a načítanie trvá vekovo. Najhorší prípad: ak sa nespustia, môžete byť nútení vrátiť sa do priečinka, kde je uložený, a znova ho prehrať. Je to veľmi únavné a frustrujúce, však?

Krátky klip z vášho slávnostného zhromaždenia, video s prvými slovami vášho dieťaťa, videonávod na mieru alebo kazeta z vašej vysnenej dovolenky-takéto videá si vážime. A začne to byť srdcervúce, keď k nim už nemáme prístup.

Keď stojíte tvárou v tvár tejto dileme, už si nemusíte robiť starosti. Máme pre vás najlepšiu online bezplatnú opravu videa. Má robustné funkcie, ktoré môžu ľahko opraviť poškodené videá na cestách.

Teraz sa ponoríme do tohto úžasného nástroja, ktorým je nástroj Wondershare Repairit Online, a porozumieme mu lepšie.

Online nástroj Wondershare RepairIt

Oprava poškodených videí nebola nikdy taká jednoduchá. Bez ohľadu na kvalitu videa sú vo vašom zariadení uložené aj videá s rozlíšením 6K alebo 8K.

Skvelá vec na Wondershare’s RepairIt Online? Umožňuje vám opraviť poškodené videá online-nie sú potrebné žiadne inštalácie od tretích strán. Len vaše spoľahlivé stabilné internetové pripojenie, potom môžete ísť!

Wondershare Repairit Online vám umožní opraviť tri formáty videa online a asi desať opráv videa denne. Na jednu opravu môže tiež poskytnúť iba menej ako 200 MB súborov.

Ale ak ste stále na cestách a nemôžete zaručiť pripojenie, Wondershare ponúka bezplatný online softvér na opravu videa pre váš prenosný počítač/stolný počítač.

Softvér pojme viac videí, žiadne limity súborov a v zásade dokáže viac ako online nástroj. Navyše, zaručene sa k ničomu nemusíte registrovať!

Čím je Wondershare Repairit online výnimočný medzi online nástrojmi na opravu videa? Má široký zoznam funkcií, ktoré zachraňujú vaše poškodené videá. Obsahuje vylepšený pokročilý nástroj na opravu, ktorý umožňuje používateľom opravovať vážne poškodené videá s vyššou úspešnosťou.

Umožňuje tiež ukážky v plnej dĺžke, takže ich môžete ľahko upravovať. Navyše sa môže pochváliť moderným a jednoduchým používateľským rozhraním, v ktorom sa dá veľmi ľahko pohybovať, a to aj pre tých, ktorí nie sú tak technicky zdatní.

Pozoruhodné vlastnosti:

Opravuje a opravuje viacero videí v sérii Opravuje vysokokvalitné videá Opravuje videá v akomkoľvek formáte Schopný opravovať videá z akýchkoľvek kamier-smartfónov, digitálnych zrkadloviek a akčných kamier

Ako sa to používa?

Wondershare je hrdý na to, že má nástroj, ktorý sa tak ľahko používa. V zásade postupujte podľa týchto troch jednoduchých krokov a voilà, vaše poškodené videá sú teraz opravené. Po stiahnutí softvéru ho otvorte a postupujte takto:

Wondershare je hrdý na to, že má nástroj, ktorý sa tak ľahko používa. V zásade postupujte podľa týchto troch jednoduchých krokov a voilà, vaše poškodené videá sú teraz opravené.

Po stiahnutí softvéru ho otvorte a postupujte takto:

Krok 1: Kliknite na tlačidlo „Pridať“

Wondershare RepairIt online 一 Všetko, čo potrebujete vedieť 2

Krok 2: Vyberte videá na svojom zariadení, ktoré chcete opraviť

Po výbere videa na vašom zariadení, nástroj Wondershare Repair Online indikuje, že už spracováva vaše video. Čakacia doba bude závisieť od vášho internetového pripojenia a veľkosti súboru.

Wondershare RepairIt online 一 Všetko, čo potrebujete vedieť 3

Krok 3: Uložiť video/opraviť ďalšie video

Potom, čo Wondershare Repairit Online úspešne opraví video, môžete pokračovať a video uložiť. Alebo môžete pridať ďalšie video na opravu.

Wondershare RepairIt online 一 Všetko, čo potrebujete vedieť 4

Nie je to predsa zbohom…

Vďaka fotografiám a videám sme nostalgickí – privádzajú nás k okamihu, keď boli nasnímané. Bez ohľadu na to, ako dobre alebo zle sa ten deň cítil, stále nám to nejako prináša úľavu. Je pekné mať sa na čo pozerať.

Zistiť, že vaše videá sú poškodené a už ich nemožno prehrávať, nie je vôbec príjemný pocit. Dobrá vec, je tu nástroj Wondershare Repairit Online, ktorý vám v okamihu vráti všetky spomienky!