Wolfenstein: Youngblood beží hladko v 4K / Max nastaveniach pre PC + PC herné scény

Bethesda zrušila kontrolné embargo na Wolfensteina: Youngblood a konečne môžeme zdieľať naše prvé dojmy z výkonu. Wolfenstein: Youngblood sponzoruje id Tech 6 Motorizovaný, používa API Vulkan a funguje hladko na platforme PC.

Na zaznamenanie nasledujúcich 4K herných scén sme použili Intel i7 4930K (pretaktovaný 4,2 GHz) so 16 GB z 2133 MHz DDR3 RAM, RTX 2080Ti od NVIDIA. Windows 10 64-bitových verzií a najnovšie ovládače GeForce.

Vďaka id Tech 6 Vďaka engine a rozhraniu Vulkan API je možné hru neuveriteľne zväčšiť vo všetkých dvanástich vláknach nášho procesora Intel i7 4930K. Je samozrejmé, že GPU bol obmedzený na 4K / Max konfigurácie, samozrejme to poteší tých, ktorí majú o niečo staršie CPU.

Wolfenstein: Youngblood prichádza s mnohými grafickými nastaveniami PC, ktoré je potrebné upraviť. Ako už bolo uvedené, hra pri spustení nepodporuje sledovanie lúčov, ale technológiu adaptívneho tieňovania NVIDIA.

V 4K a pri maximálnom nastavení bol NVIDIA GeForce RTX2080Ti schopný kedykoľvek spustiť hru rýchlosťou viac ako 80 fps. Je zrejmé, že výkon bol oveľa lepší pri 1440p, aj keď sa budeme baviť viac o škálovateľnosti rozlíšenia v nasledujúcom prehľade výkonnosti PC.

Naša úplná analýza výkonu PC, ktorá zahŕňa grafické karty AMD, bude pravdepodobne zajtra online. Zostaňte naladení a dozviete sa viac. Dovtedy vedzte, že hra beží na počítači veľmi dobre a nezabudnite sa pozrieť na nižšie uvedené video, ktoré ukazuje verziu počítača bežiaceho na RTX2080Ti!