Wisepilot App Review (Android) – Najlep┼íia sie┼ą/zl├Ż lokaliz├ítor

Elegantn├í naviga─Źn├í aplik├ícia bez potrebn├ęho vyh─żad├íva─Źa adries

Wisepilot je zauj├şmav├Ż, preto┼że je to naviga─Źn├í aplik├ícia so v┼íetk├Żmi druhmi zvonov a p├ş┼í┼ąaliek. Dali sme v├ím preh─żady najlep┼í├şch online a offline naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu s v├Ązbou, a Wisepilot bol zahrnut├Ż ako vo─żba pre be┼żn├ę online naviga─Źn├ę aplik├ície. Zasl├║┼żi si tento zoznam? ├üno, malo, ale sotva dr┼ż├ş svie─Źku v aplik├íci├ích ako Waze a Google, preto┼że hoci m├í Wisepilot ve─ża funkci├ş, v tej najd├┤le┼żitej┼íej ch├Żba. Po─Ćme sa pozrie┼ą na recenziu aplik├ície Wisepilot pre Android.

Naše hodnotenie: 2.5 mimo 5

Hodnotenie Google Play: 4 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą na Google Play

Dobro

Aj ke─Ć si za niektor├ę doplnky budete musie┼ą nakoniec priplati┼ą, spolo─Źnos┼ą Wisepilot v├ím d├íva p├Ą┼ą dn├ş na to, aby ste sa so v┼íetk├Żm pohrali, k├Żm nebud├║ obmedzen├ę pr├ęmiov├ę funkcie. Dost├ívate odpor├║─Źania pre firmy a aktivity vo va┼íej oblasti. Navig├ícia je r├Żchla a reaguje. Prij├şmate a m├┤┼żete nahlasova┼ą r├Żchlostn├ę pasty, nehody, zl├║ prem├ívku a ─Ćal┼íie.

Zl├Ż

Aj ke─Ć spolo─Źnos┼ą v popise aplik├ície vysvet─żuje p├Ą┼ąd┼łov├║ bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu, ─żudia to ne─Ź├ştaj├║, tak┼że ve─ża ─żud├ş sa hnev├í a c├şti sa oklaman├Żch, preto┼że si myslia, ┼że aplik├ícia je v skuto─Źnosti na cel├Ż ┼żivot zadarmo. Wisepilot je dos┼ą hrozn├Ż, pokia─ż ide o h─żadanie kri┼żovatiek a adries. Aplik├ícii sa nieko─żkokr├ít nepodarilo n├íjs┼ą moju aktu├ílnu polohu za predpokladu, ┼że som bol v Colorade alebo v Rusku.

Spodn├Ż riadok

Wisepilot s─żubuje, ale nezab├║da na m┼ła v najd├┤le┼żitej┼íej vlastnosti: Zistenie, kde ste a kam chcete ├şs┼ą. V Map├ích Google a Waze zad├ívam polovi─Źn├║ verziu svojho cie─ża a ak mi to zist├ş. Wisepilot nie je tak├Ż intuit├şvny. Je to dobr├ę ako aplik├ícia na odpor├║─Źanie cesty a dostanete nieko─żko skvel├Żch aktualiz├íci├ş prem├ívky, ale vyh─żad├íva─Ź adries br├íni elegantn├Żm funkci├ím navig├ície.

N├íjdenie z├ípachu – 2 z 10

Prvoradou ├║lohou, ktor├║ vykon├ívam s v├Ą─Ź┼íinou naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş, je vyh─żada┼ą adresu a potom pomocou ─Źasti GPS n├íjs┼ą cestu alebo mo┼żno skontrolova┼ą, ako dlho to bude trva┼ą na bicykli, v aute alebo vo verejnej doprave. Ke─Ć┼że je to pre m┼ła najd├┤le┼żitej┼íia ─Źas┼ą, predpokladal by som, ┼że Wisepilot to vyraz├ş z parku. ┼Żia─ż, zistil som prav├Ż opak. Po in┼ítal├ícii aplik├ície Wisepilot zistil moju polohu v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Kedyko─żvek som sa v┼íak pohyboval a pok├║┼íal sa aplik├íciu re┼ítartova┼ą, zdalo sa, ┼że jednoducho chyt├şm n├íhodn├ę miesto na svete a idem s n├şm. Raz som zapol Wisepilot a ten predpokladal, ┼że som v Colorade. Druh├Żkr├ít tam bolo nap├şsan├ę, ┼że som bol niekde v Rusku. Zd├í sa to hl├║pe, ale nedok├ízal som probl├ęm ani vyrie┼íi┼ą, pokia─ż som aplik├íciu ├║plne nezabil a neza─Źal od za─Źiatku. Viem, ┼że m├┤j GPS funguje dobre, preto┼że ke─Ć otvor├şm Waze alebo Mapy Google, zist├ş moju polohu v poriadku.

zistenie vašej polohy

To nie je najhor┼íia ─Źas┼ą mojej frustr├ície po─Źas kontroly aplik├ície Wisepilot pre Android. ├Üprimne by mi to mohlo vadi┼ą, ak aplik├ícia nem├┤┼że n├íjs┼ą, kde som. Koniec koncov, viem, kde som. Potrebujem v┼íak naviga─Źn├║ aplik├íciu, aby mi na┼íla adresy a polohy. Wisepilot to tie┼ż nedok├ízal. Kedyko─żvek som zadal platn├║ adresu v oblasti Chicaga, zobrazila sa mi nasleduj├║ca spr├íva. Nevedel som, ┼że adresa m├┤┼że by┼ą pr├şli┼í konkr├ętna.

Bez oh─żadu na to som sa pok├║sil p├Ą┼ąkr├ít n├íjs┼ą adresy, o ktor├Żch viem, ┼że existuj├║ v Chicagu, a ┼żiadna z nich nepri┼íla. Tie┼ż som bez ┼í┼ąastia vysk├║┼íal funkciu kri┼żovatky vo Wisepilot. Aj ke─Ć aplik├ícia na┼íla moje adresy, rozhranie je chybn├ę. N├║ti v├ís oddeli┼ą adresu, mesto, ┼ít├ít a krajinu do r├┤znych pol├ş. Na rozdiel od jedn├ęho po─ża, ak├Żm s├║ Mapy Google, to vy┼żaduje viac ─Źasu a klikania.

┼żiados┼ą zlyhala

Odpor├║─Źan├ę vyh─żad├ívacie kamene – 9 z 10

Aplik├ícia Wisepilot m├í niektor├ę uplatnite─żn├ę funkcie, v─Ćaka ktor├Żm sa podob├í na Yelp, preto┼że poskytuje odpor├║─Źania o baroch, re┼ítaur├íci├ích a in├Żch podnikoch vo va┼íej oblasti.

Jedin├í zvl├í┼ítna vec je, ┼że prv├Ż v├Żsledok sa mi v┼żdy zd├í ako rusk├Ż bar, ak sa pozriete ni┼ż┼íie.

h─żada┼ą miesta

Ke─Ć som h─żadal bary v mojej oblasti, Wisepilot okam┼żite dodal. Hovor├ş v├ím, ako dlho trv├í, k├Żm sa dostanete na dan├ę miesto, a ak├║ trasu mus├şte absolvova┼ą. Aplik├ícia Wisepilot v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje zahrn├║┼ą ─Ćal┼íie zar├í┼żky pre pr├şpad, ┼że by ste pokazili p├┤vodn├ę vyh─żad├ívanie.

prida┼ą nov├║ zast├ívku

Wisepilot v├ím poskytuje aktu├ílne inform├ície o po─Źas├ş v tejto oblasti, ale nem├ím v ├║mysle vyu┼żi┼ą na to naviga─Źn├║ aplik├íciu. Pod─ża m┼ła by mali vynalo┼żi┼ą viac ├║silia na zistenie, kde sa nach├ídzate. Aplik├ícia Wisepilot v┼íak pon├║ka pr├şjemn├║ oblas┼ą na okam┼żit├ę zahrnutie v├í┼ího ned├ívneho vyh─żad├ívania do va┼íich kontaktov. To je ten neskor├Ż ve─Źern├Ż pizzov├Ż spoj, ktor├Ż neust├íle vol├íte.

kontakty pre ty─Źe

Ak cestujete slu┼żobne, sekcia H─żada┼ą v okol├ş je celkom n├ípomocn├í. Pozrel som sa na TripAdvisor, aby som zistil, ak├ę hotely s├║ v okol├ş, a dokonca som skenoval oblas┼ą, aby som na┼íiel banky pre pr├şpad, ┼że by som v bare potreboval hotovos┼ą.

n├íjs┼ą veci v okol├ş

R├Żchla navig├ícia s elegantn├Żm dizajnom – 8.5 z 10

Budem ├║primn├Ż. Nemysl├şm si, ┼że by rozhranie a dizajn Wisepilot bol tak├Ż minimalistick├Ż a pekne vyzeraj├║ci ako Mapy Google, ale Waze a Wisepilot a takmer v┼íetky naviga─Źn├ę aplik├ície by sa mohli z M├íp Google nie─Źo nau─Źi┼ą. Z nejak├ęho d├┤vodu tieto aplik├ície chc├║ zahrn├║┼ą ka┼żd├Ż zvon─Źek a p├ş┼í┼ąalku, ke─Ć sa chc├║ v┼íetci dosta┼ą na svoje miesto.

Celkovo m├í Wisepilot nieko─żko elegantn├Żch dizajnov├Żch pohybov a navig├ícia skuto─Źne funguje skvele, ak aplik├ícia dok├í┼że n├íjs┼ą v├í┼í cie─ż. Pom├íha, ┼że Wisepilot obsahuje oblas┼ą na vyh─żad├ívanie pod─ża kri┼żovatiek, miest, kontaktov a aktu├ílnej polohy.

kam ├şs┼ą h─żada┼ą

Zme┼łte svoje metriky trasy, aby ste sa niekam dostali najr├Żchlej┼íou alebo naj─żah┼íou cestou. Nikdy som poriadne nepochopil rozdiel medzi t├Żmito mo┼żnos┼ąami a ani aplik├ícia v├ím ve─żmi nepom├┤┼że. Kedyko─żvek prep├şnam medzi najr├Żchlej┼í├şmi, naj─żah┼í├şmi a najkrat┼í├şmi, zd├í sa, ┼że v┼íetky prich├ídzaj├║ s rovnak├Żmi trasami. V in├Żch oblastiach to v┼íak m├┤┼że by┼ą in├ę.

r├┤zne trasy

Ak v├ís nebav├ş neust├íle sa pozera┼ą na mapu, potom Wisepilot pon├║ka preh─żad trasy, v ktorom sa m├┤┼żete pozrie┼ą na smer po odbo─Źke. Pou┼ż├şvam to, ke─Ć pl├ínujem v├Żlety a sna┼ż├şm sa porozumie┼ą ─Źasu, ktor├Ż mi bude trva┼ą, k├Żm sa niekam dostanem.

preh─żad trasy

Ke─Ć ┼íof├ęrujem a vo vn├║tri funkcie navig├ície, Wisepilot funguje bez probl├ęmov. Jazdil som po dia─żnici v Chicagu a po predmest├ş bez probl├ęmov s aktualiz├íciou. V┼żdy som mal vopred dostatok inform├íci├ş a ─Źasu na to, aby som odbo─Źil alebo vyrazil na v├Żjazd.

viac navigácie

Skuto─Źn├í n├ív┼ítevnos┼ą – 9 z 10

Po─Źas kontroly aplik├ície Wisepilot pre Android som zistil, ┼że aplik├ícia Wisepilot m├í skvel├║ sie┼ą na odosielanie dopravn├Żch hl├ísen├ş a probl├ęmov s r├Żchlos┼ąami a in├Żmi vecami po─Źas jazdy. Aj ke─Ć je Waze l├şdrom v tejto oblasti, Wisepilot je so svojou integr├íciou OpenStreetMap tesne na druhom mieste.

Wisepilot obsahuje jedine─Źn├║ funkciu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş zn├ş┼żi┼ą spotrebu d├ít pri cest├ích do zahrani─Źia. Bohu┼żia─ż som to nemohol ├║plne otestova┼ą, ale recenzie sa zdaj├║ by┼ą pozit├şvne.

zahrani─Źn├Ż re┼żim

Wisepilot v├ím d├íva mo┼żnos┼ą dost├íva┼ą varovania v┼żdy, ke─Ć sa pribl├ş┼żi r├Żchlomer alebo ke─Ć sa po ceste nach├ídza policajn├ę auto. Zme┼łte ich na vizu├ílne alebo zvukov├ę varovania.

druhy varovan├ş

Tento syst├ęm funguje iba vtedy, ak ─żudia hl├ísia probl├ęmy. Ak teda vid├şte probl├ęm s obmedzen├şm r├Żchlosti alebo z├íkrutou alebo podobne, aplik├ícia Wisepilot m├í tla─Źidl├í na ich nahl├ísenie. Pripad├í mi to krut├ę, ke─Ć si pomysl├şm, ┼że ─żudia sa po─Źas jazdy aktualizuj├║, ale d├║fajme, ┼że sa ─żudia aspo┼ł zastavia.

hl├ísi┼ą chyby po─Źas cesty

Podpora priamo z aplik├ície – 8 z 10

Podpora je na Wisepilote celkom sol├şdna. Na rozdiel od mnoh├Żch aplik├íci├ş dost├ívate ─Źasto kladen├ę ot├ízky priamo v aplik├ícii a ak chcete, m├┤┼żete spolo─Źnosti posla┼ą e -mail bez toho, aby ste museli prejs┼ą na webov├║ str├ínku. Siete OpenStreetMap a Wisepilot s├║ v┼íetko, ─Źo potrebujete, pokia─ż ide o f├│ra a podporu. Telefonick├í podpora neexistuje a sie┼ą nie je tak├í bohat├í ako Waze.

oblas┼ą pomoci

Povolenia aplikácie

Existuje ve─ża zmluvn├Żch podmienok, s ktor├Żmi je potrebn├ę s├║hlasi┼ą pri spusten├ş aplik├ície Wisepilot, ─Źo sp├┤sobuje starosti t├Żm, ktor├Żch sa neradi vzd├ívaj├║ osobn├Żch ├║dajov. Dovo─żte mi rozobra┼ą tie, ktor├ę sp├┤sobuj├║ probl├ęmy.

Wisepilot ┼ąukne na va┼íe slu┼żby ur─Źovania polohy M├┤┼że zdie─ża┼ą va┼íu polohu M├┤┼że tie┼ż pristupova┼ą k va┼íim kontaktom M├┤┼że pou┼ż├şva┼ą slu┼żby vo va┼íom telef├│ne, ktor├ę v├ís stoja peniaze, ako napr├şklad SMS

Celkovo to nie je ni─Ź nov├ę z aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím poskytuj├║ slu┼żby GPS. Nem├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że n├íjdete GPS, ktor├ę nem├í pr├şstup k va┼íej polohe, ale nie som si celkom ist├Ż, pre─Źo aplik├ícia GPS potrebuje vyu┼żi┼ą va┼íe osobn├ę inform├ície, ako s├║ kontakty.

─îo hovor├ş z├íkazn├şk Wisepilot?

ÔÇťKlamliv├í reklama! Mal som veri┼ą predch├ídzaj├║cim pr├şspevkom. T├íto aplik├ícia NIE je zadarmo. Jedin├í bezplatn├í vec je mal├í mapa zobrazuj├║ca s├║hrn trasy. Ak chcete z├şska┼ą ÔÇ×funkciuÔÇť navig├ície, mus├şte si ju k├║pi┼ą.

ÔÇ×├Ü┼żasn├ę, dovo─żte mi n├íjs┼ą miesto kedyko─żvek a kdeko─żvek a dokonca aj bez WiFi siet├ş a bez ak├Żchko─żvek ot├ízok alebo ot├ízok.ÔÇť

“M├í┼í.” 5 dn├ş na vysk├║┼íanie za poplatok, potom mus├şte zaplati┼ą, aby ste ho mohli na─Ćalej pou┼ż├şva┼ą. Povedzte ÔÇ×sk├║┼íobn├í verziaÔÇť, nie ÔÇ×bezplatn├íÔÇť.

“Najlep┼íie z─Ćaleka To nemus├ş fungova┼ą pre ka┼żd├ęho, r├┤zne siete, r├┤zne kontinenty a krajiny.” Ale funguje to na m┼ła 100% perfektne bez ak├ęhoko─żvek zhonu. “

Záver

Dajte mi vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa tejto recenzie aplik├ície Wisepilot pre Android. Aplik├ícia Wisepilot m├í kvalitn├ę funkcie na h─żadanie zauj├şmav├Żch vec├ş v tejto oblasti, ale v porovnan├ş s Mapami Google p├íchne vyh─żad├ívanie adries a v porovnan├ş s Waze sie┼ą Wisepilot pokulh├íva.