WinX DVD Copy Pro Review: najlepší softvér pre kopírovanie …

Mať DVD je jedna vec; čo je úplne odlišné od zachovania. DVD mali v tomto desaťročí niekoľko účelov: byť nástrojom na ukladanie filmov, pamäťou pre niektorých atď., Ale tieto účely majú nájsť lepšie domovy a efektívnejšie spôsoby riešenia problémov.

To sa však neodráža v úplnom odstránení DVD. Máme niekoľko DVD, ktoré nemôžeme vyhodiť, aj keď sú k ničomu, pretože sú chybné.

Ako môžeme uchovávať disky alebo ich obsah?

Hlavne tu prichádza hrať program WinX DVD Copy Pro, ktorý sa dá opísať ako efektívny prostriedok kopírovania DVD.V podstate program WinX DVD Copy Pro nerozširuje iba schopnosť uchovávať obsah DVD pomocou metódy kopírovania; Ponúka tiež rôzne spôsoby, ako to dosiahnuť.

Preto špecialita, užitočnosť a efektívnosť programu WinX DVD Copy Pro spočíva nielen v tom, že môže byť efektívnym nástrojom na kopírovanie DVD, ale tiež v poskytovaní rôznych spôsobov, ako to dosiahnuť efektívne a efektívne.

WinX DVD Copy Pro recenzia

Čo ponúka WinX DVD Copy Pro?

Z toho vyplýva, že niektoré z dômyselných DVD kopírovacích médií, ktoré ponúka WinX DVD Copy Pro, zahŕňajú:

1, Efektívne zálohovanie

Efektívne kopírovanie WinX DVD Copy Pro je niečo, čo odlišuje túto aplikáciu. Kópia sa poskytuje bez ohľadu na stav alebo stav disku. Preto existujú prípady, keď sa disk, ktorý sa vám páči, stal kvôli nesprávnej starostlivosti veľmi chybný.

Extrahovať iba video

Niektoré z týchto prípadov zahŕňajú miesta, kde je disk poškriabaný, vystavený nadmernému prachu alebo začína korodovať atď. Ak k tomu dôjde, spolu s výskytom podobných efektov sa disk môže prasknúť, ale nemusí sa prehrať alebo váš disk DVD vám ho môže jednoducho vrátiť. V takýchto prípadoch sa preto zdá, že disk je poškodený a už nemôže fungovať.

Podmienenosť disku však nebráni WinX DVD Copy Pro. Potrebné je len to, aby sa disk dal prehrávať na DVD prehrávači. Ak je to možné, program WinX DVD Copy Pro dokáže efektívne kopírovať obsah disku bez toho, aby kopíroval akékoľvek problémy identifikované s chybným diskom.

Môžete zálohovať akékoľvek informácie, pokiaľ sú tiež na príslušnom DVD.

Aj keď je disk dostatočne defektný, aby narušil jeho fungovanie, program WinX DVD Copy Pro dokáže opraviť poškodené disky DVD a zálohovať ich obsah. Ak je vaše DVD v jednom kuse, všetky vaše údaje dostanete v jednom kuse.

2, Preferovaný štýl zálohy

Keďže program WinX DVD Copy Pro môže úspešne kopírovať akýkoľvek obsah na disk; Aj keď je možné disk prehrať, je tiež dôležité si uvedomiť, že nie je obmedzené na konkrétne záložné médium. Preto môžu nastať prípady, keď chcete úplne sledovať aktuálny trend a znemožniť, aby všetky vaše DVD už neboli DVD. V tomto zmysle umožňuje WinX DVD Copy Pro prechod a transformáciu vašich DVD aj do zvukových súborov.

Exportovať iba zvuk

Program WinX DVD Copy Pro nevyhnutne umožňuje vykonať niekoľko vecí, aby ste zaistili dobrú ochranu obsahu DVD. V niektorých prípadoch môže byť obsah DVD lepšie ocenený z hľadiska audio formátu. V takom prípade môžete zálohovanie iba vo formáte audio.

Okrem toho vám program WinX DVD Copy Pro umožňuje tiež vytvárať konkrétne zálohy videa. V podstate, ak si chcete prežiť určité spomienky na vašom DVD. To vám umožňuje robiť to sledovaním ich samotných; Môžete si zvoliť zálohovanie DVD v konkrétnych video podmienkach, ako to poskytuje WinX DVD Copy Pro. Je to opak zálohovania iba na audio. Ešte lepšie je, že si môžete DVD zálohovať niekoľkokrát pomocou rôznych funkcií.

Klonovanie DVD na DVD

Najobľúbenejšie a aplikované na väčšinu programov na kopírovanie DVD; Program WinX DVD Copy Pro umožňuje klonovanie disku DVD na iný disk DVD. Ak si chcete ponechať DVD ako DVD, táto možnosť umožňuje softvér WinX DVD Copy Pro; čo vám dáva silu na klonovanie DVD na iné DVD. Rozširuje sa to aj na to, aby ste mohli klonovať DVD disky do a ISO,

Klonovanie DVD do ISO

Môžete si vybrať obdobie a sektor, ktorý chcete zálohovať. Aj keď niektoré preskočíte, nenarúša celý proces zálohovania.

požiadavky

Aplikácia WinX DVD Copy Pro nepotrebuje z hľadiska výkonu veľa vášho počítača. Jeho využitie procesora je celkom bezvýznamné a nevyvoláva tlak na RAM počítača. WinX DVD Copy Pro je vo svojej činnosti rovnako efektívny ako vo svojej užitočnosti.

Napriek schopnosti WinX DVD Copy Pro kopírovať kódy regiónov. Sony ARccOS, UOP, CSS, DVD chránené APS atď. Kopírovanie sa však vykonáva v reálnom čase vysokou rýchlosťou a trvá menej ako 1% Vyuzitie procesora.