Windows PC Suite – Stiahnite si PC Companion pre Windows XP Windows

Teraz si tu m├┤┼żete prevzia┼ą bal├şk Oppo PC Suite na spr├ívu najnov┼í├şch telef├│nov Oppo. Telef├│n Oppo m├┤┼żete prepoji┼ą pomocou tejto sprievodnej aplik├ície pre PC Windows a dokonca aj Android. Oppo je jedn├Żm z popul├írnych v├Żrobcov OEM pre Android s ve─żk├Żm portf├│liom vlajkov├Żch lod├ş strednej a vy┼í┼íej kateg├│rie. Ich telef├│ny s├║ obzvl├í┼í┼ą popul├írne v ─î├şne, Austr├ílii, na Strednom v├Żchode av juhov├Żchodnej ├üzii. T├íto sada Oppo PC Suite v├ím pom├┤┼że spravova┼ą telef├│n priamo z po─Ź├şta─Źa.

Spolo─Źnos┼ą Oppo nem├í ofici├ílny bal├şk PC Suite Windows alebo Mac. Nikdy nevydali sprievodn├ęho spolo─Źn├şka pre po─Ź├şta─Źe, napriek tomu existuj├║ bezplatn├ę n├ístroje, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na ├║pln├║ spr├ívu svojho telef├│nu Oppo. V tomto ─Źl├ínku sa pozrieme na jeden tak├Ż n├ístroj s n├ízvom MobileGo , ktor├ę je plne kompatibiln├ę so zariadeniami Oppo. Hudbu, fotografie, vide├í, kontakty a kontakty z telef├│nu Oppo m├┤┼żete ─żahko pren├í┼ía┼ą a z├ílohova┼ą do po─Ź├şta─Źa. Nielen to, t├íto sprievodn├í aplik├ícia Oppo teraz m├┤┼że fungova┼ą ako s├║prava n├ístrojov pre Android.

Stiahnite si Oppo PC Suite

Pre─Źo in┼ítalova┼ą Oppo PC Suite?

Existuje dlh├Ż zoznam funkci├ş, pre─Źo by ste si mali do po─Ź├şta─Źa nain┼ítalova┼ą t├║to sprievodn├║ aplik├íciu pre PC. Ak v├ís to nepresved─Ź├ş, tu je nieko─żko ─Ćal┼í├şch d├┤vodov. V├Ą─Ź┼íinou sme pr├şli┼í zanepr├ízdnen├ş po─Ź├şta─Źom a na telef├│ne n├ím ch├Żbaj├║ d├┤le┼żit├ę hovory alebo spr├ívy. Toto v├ím PC Suite m├┤┼że pom├┤c┼ą.

Oppo PC Suite podporuje zrkadlenie v├í┼ího telef├│nu v po─Ź├şta─Źi, tak┼że m├┤┼żete odpoveda┼ą na spr├ívy alebo texty WhatsApp priamo z po─Ź├şta─Źa. M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą v┼íetky svoje ozn├ímenia a hovory bez toho, aby ste sa dotkli telef├│nu. Toto je bezplatn├ę stiahnutie s mno┼żstvom v├Żhod pre pou┼ż├şvate─żov Oppo.

MobileGo je plne kompatibiln├Ż s ka┼żd├Żm telef├│nom Oppo na trhu. M├┤┼żete presk├║ma┼ą svoje zariadenie z ve─żkej obrazovky! A ak si stiahnete ve─ża s├║borov APK a potom ich do telef├│nu nain┼ítalujete manu├ílne, m├┤┼żete to teraz urobi┼ą priamo z tohto bal├şka Oppo PC Suite. Jednoducho pretiahnite s├║bor APK do aplik├ície vo va┼íom po─Ź├şta─Źi a bude nain┼ítalovan├Ż.

Funkcie bal├şka Oppo PC Suite

MobileGo prich├ídza s dlh├Żm zoznamom funkci├ş, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├ę pre ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża telef├│nu Oppo. Tu je zoznam niektor├Żch funkci├ş:

Prenos ├║dajov

Pomocou tohto bal├şka Oppo PC Suite m├┤┼żete ─żahko pren├í┼ía┼ą svoje obr├ízky, vide├í, hudbu a ─Ćal┼íie s├║bory medzi po─Ź├şta─Źom a telef├│nom. Pri prep├şnan├ş medzi r├┤znymi telef├│nmi m├┤┼żete z├ílohova┼ą aj svoje spr├ívy, medi├ílne s├║bory a ├║daje o hr├ích.

Oppo PC Suite - na stiahnutie zadarmo

Posla┼ą SMS z PC

Textov├ę spr├ívy m├┤┼żete odosiela┼ą aj z po─Ź├şta─Źa bez pou┼żitia telef├│nu. Je to u┼żito─Źn├ę, ke─Ć m├íte ve─ża spr├ív SMS, na ktor├ę m├┤┼żete odpoveda┼ą, tak┼że to m├┤┼żete ─żahko urobi┼ą z po─Ź├şta─Źa a plnej kl├ívesnice.

Spravujte kontakty a odstr├í┼łte duplik├íty

Aplik├ícia Oppo PC Suite v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje spravova┼ą kontakty priamo z po─Ź├şta─Źa. Je to u┼żito─Źn├ę, ak m├íte v pam├Ąti telef├│nu ve─ża kontaktov a chcete ich importova┼ą / exportova┼ą do cloudu. S t├Żmto n├ístrojom to m├┤┼żete ─żahko urobi┼ą. Ak existuje ve─ża duplik├ítov, m├┤┼żete ich tie┼ż odstr├íni┼ą, aby nedo┼ílo k z├ímene.

Vstavan├Ż spr├ívca s├║borov

Ak v├ís u┼ż nebav├ş h─żadanie dobr├ęho spr├ívcu s├║borov pre Android, u┼ż neh─żadajte. S MobileGo m├┤┼żete spravova┼ą v┼íetky svoje s├║bory v telef├│ne. S├║bory, ktor├ę u┼ż nepotrebujete, m├┤┼żete r├Żchlo pres├║va┼ą, vytv├íra┼ą a maza┼ą.

Zálohovanie a obnovenie dát

M├íte obavy, ┼że by sa nie─Źo s va┼íimi telef├│nnymi ├║dajmi mohlo sta┼ą? S Oppo PC Suite m├┤┼żete ─żahko vytvori┼ą z├ílohu v┼íetk├ęho svojho telef├│nu. Ak je to potrebn├ę, m├┤┼żete ho tie┼ż obnovi┼ą sp├Ą┼ą do svojho zariadenia.

Oppo PC Suite na stiahnutie zadarmo

Najnov┼íiu verziu bal├şka Oppo PC Suite / MobileGo si m├┤┼żete stiahnu┼ą z odkazu ni┼ż┼íie. Tento softv├ęr nie je ofici├ílne vyd├ívan├Ż spolo─Źnos┼ąou Oppo, ale je dostato─Źne ofici├ílny, preto┼że podporuje a plne funguje so v┼íetk├Żmi telef├│nmi Oppo.

POZN├üMKA: MobileGo je k dispoz├şcii na stiahnutie zadarmo (sk├║┼íobn├í verzia). Mo┼żno budete musie┼ą k├║pi┼ą ─Ćal┼íie n├ístroje pre konkr├ętne funkcie, ako je napr├şklad obnova d├ít.

Windows PC Suite - Stiahnite si PC Companion pre Windows XP Windows 8

Oppo PC Suite Ďalšie informácie

Ovl├ída─Źe Oppo USB: Na pripojenie telef├│nu k aplik├ícii Oppo PC Suite potrebujete spr├ívne ovl├ída─Źe USB nain┼ítalovan├ę v po─Ź├şta─Źi. Najnov┼íie ovl├ída─Źe Oppo USB si m├┤┼żete stiahnu┼ą tu.

Vlastn├ę ROM: Softv├ęr Oppo PC Suite je kompatibiln├Ż, ak je v├í┼í telef├│n Oppo zakorenen├Ż alebo odomknut├Ż ak├Żmko─żvek sp├┤sobom. Niektor├ę funkcie nemusia fungova┼ą, ale v├Ą─Ź┼íina z nich bude fungova┼ą spr├ívne. V pr├şpade ROM zalo┼żen├Żch na AOSP nav┼ít├şvte na┼íu sekciu Vlastn├ę ROM.

kompatibilita: Windows 7 / 8 / 8,1 / 10/10.1

kredity: MobileGo