Windows Aktualizovať chybu Slúži na oranžovú obrazovku

Windows    Aktualizovať chybu Slúži na oranžovú obrazovku 1

Ak plánujete Windows 10 počítačov pre najnovšiu verziu, možno budete chcieť počkať. Podľa niektorých správ používateľov sa zdá, že niektorí používatelia tvrdia, že ich obrazovky budú po aktualizácii oranžové. Veľmi zvláštne

Jeden užívateľ hovorí: „Keď spustím systém Windows Windows, prihlasovacia obrazovka vyzerá dobre, ale keď zadám svoje prihlasovacie informácie a zobrazí sa pracovná plocha, postupne sa zmení na červenú. Jediný prvok, ktorý má správnu farbu, je ukazovateľ myši. „Nakoniec sa obrazovka zmení na oranžovú, ako je to znázornené na obrázku vyššie.

Táto aktualizácia nepoškodí váš monitor, a preto nie je dôvod na obavy. Aktualizácia zjavne spôsobila problémy so staršími ovládačmi grafických kariet. Niektorí používatelia hlásia, že problémy sa vyriešia po aktualizácii ovládačov. Ostatné odinštalujú najnovšiu verziu Windows Aktualizujte problém.

Toto nie je jediná chyba v aktualizácii KB4512941. Predtým sa uvádzalo, že po aktualizácii Cortana spotreboval veľa zdrojov. Dúfam, že spoločnosť Microsoft odstráni tieto problémy. Vo všeobecnosti je najlepšie tieto chyby nájsť pred vydaním aktualizácie.

Ubergizmo písmo

Aktuálne ponuky Geeky Gadget