Windows Ako z├şska┼ą Netflix "Screen Lock" na Prime Video a Windows 7 YouTube

Netflix ho ned├ívno pridal 'Screen lock' v mobilnej aplik├ícii, aby sa predi┼ílo n├íhodn├Żm prest├ívkam. Sta─Ź├ş otvori┼ą aplik├íciu Netflix, spusti┼ą telev├şznu rel├íciu alebo film a v dolnej ─Źasti obrazovky sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą ÔÇ×z├ímok obrazovkyÔÇť. Ak je povolen├í, na obrazovke sa skr├Żvaj├║ tla─Źidl├í ÔÇ×Pozastavi┼ą / Prehra┼ąÔÇť a ÔÇ×Dopredu / vzadÔÇť, ─Ź├şm sa zabr├íni ne├║myseln├Żm prest├ívkam.

netflix_screen_lock

─î├şta┼ą: Pandemick├ę filmy na Netflix, ktor├ę m├┤┼żete pozera┼ą pr├íve teraz!

Aj ke─Ć je z├ímok obrazovky k dispoz├şcii iba pre aplik├íciu Netflix, st├íle ju m├┤┼żete z├şska┼ą pre vide├í Prime, YouTubea v┼íetky ostatn├ę streamingov├ę slu┼żby s aplik├íciou tretej strany. Tu je n├ívod.

Windows Ako z├şska┼ą Netflix "Screen Lock" na Prime Video a Windows 7 YouTube

Z tohto d├┤vodu mus├şme najprv nain┼ítalova┼ą aplik├íciu tretej strany s n├ízvom ÔÇ×Stla─Źte z├ímok". Po dokon─Źen├ş otvorte aplik├íciu a dajte jej potrebn├ę povolenia. Existuje nieko─żko povolen├ş, napr├şklad ÔÇ×Zobrazi┼ą prostredn├şctvom in├Żch aplik├íci├şÔÇť a ÔÇ×Slu┼żba u─żah─Źenia pr├şstupuÔÇť. Aplik├ícia vy┼żaduje, aby na obrazovke videa zobrazili ikonu z├ímku a blokovali vstup pou┼ż├şvate─żov.

Akon├íhle nastav├şte pr├şslu┼ín├ę povolenia, aplik├ícia urob├ş skoro zvy┼íok in┼ítal├ície. Aplik├ícia je inteligentn├í a odo┼íle spr├ívu do okna spr├ív, ke─Ć sa nach├ídzate v aplik├ícii streamovan├ęho videa.

Po stla─Źen├ş spr├ívy sa obrazovka uzamkne. Na obrazovke videa sa zobrazuje ikona prieh─żadn├ęho z├ímku. To znamen├í, ┼że v┼íetky dotykov├ę vstupy na obrazovke s├║ moment├ílne zak├ízan├ę. Ak mus├şte obnovi┼ą norm├ílny dotyk, kliknite na ikonu z├ímku, zadajte vzor a odstr├íni sa obrazovka uzamknutia. Aplik├ícia m├í tie┼ż mo┼żnos┼ą zmeni┼ą prieh─żadnos┼ą a ve─żkos┼ą ikony z├ímku.

lock_screen_one_tap

Aplik├ícia Touch Lock poskytuje aj gesto ÔÇ×trasenieÔÇť. V z├ísade m├┤┼żete zatla─Źi┼ą telef├│nom, aby sa obrazovka uzamkla, namiesto stla─Źenia spr├ívy. Podobne m├┤┼żete telef├│n odomkn├║┼ą a znova zatrasen├şm telef├│nom.

Aplik├ícia tvrd├ş, ┼że m├┤┼że blokova┼ą aj hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇősp├║┼í┼ąa─Źe, ale v mojom pr├şpade nefungovala na mojom Samsungu Galaxy pozn├ímka 9, Najv├Ą─Ź┼í├şm probl├ęmom aplik├ície je v┼íak kontextov├ę okno na celej obrazovke. Ke─Ć som aplik├íciu chv├ş─żu pou┼ż├şval, zriedka som videl kontextov├ę okn├í, ktor├ę oznamovali ┼ítatistiku pou┼ż├şvania aplik├íci├ş a drz├Ż sp├┤sob, ako v├ís povzbudi┼ą k inov├ícii.

Testoval som aj ─Ćal┼íiu podobn├║ aplik├íciu z Obchodu Play s n├ízvom ÔÇ×Stla─Źte z├ímok" (Re), Podobne ako v predch├ídzaj├║cej aplik├ícii ani toto nemohlo zablokova┼ą hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőtla─Źidl├í, aspo┼ł v mojej pozn├ímke 9,

Bohu┼żia─ż sa n├ím nepodarilo n├íjs┼ą podobn├║ aplik├íciu pre iOS. Apple neumo┼ż┼łuje, aby sa jedna aplik├ícia zobrazovala nad inou aplik├íciou. Tak┼że teraz to nie je mo┼żn├ę.

A nakoniec, ak h─żad├íte rie┼íenie, aby sa va┼íe deti pri pozeran├ş videa neh├Żbali s telef├│nom, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą funkciu uzamknutia obrazovky v syst├ęme Android aj iOS.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Tipy a triky pre Netflix pre ka┼żd├ęho, kto ho sleduje na svojom mobile