Windows 7 Ako zobrazi┼ą s├║bory spr├ív v syst├ęme Windows Facebook posol

Facebook Je to najv├Ą─Ź┼íia sie┼ą soci├ílnych m├ędi├ş na svete 1,3 Ka┼żd├Ż mesiac sa odosiela 1 miliarda akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov a 20 mili├írd spr├ív. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą Messenger aby ste boli v kontakte so svojimi priate─żmi, ale t├║to platformu pou┼ż├şvaj├║ aj mal├ę a medzin├írodn├ę spolo─Źnosti.

Ak si pravidelne vymie┼łate spr├ívy s mnoh├Żmi ─żu─Ćmi v slu┼żbe Facebook, ─żahko ohromen├Ż. teda Facebook Umo┼ż┼łuje archivova┼ą chaty, ktor├ę chcete odlo┼żi┼ą, aby ste ich mohli v bud├║cnosti kedyko─żvek znova nav┼ít├şvi┼ą. Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a dozviete sa v┼íetko o arch├şve FacebookFeatures.

Preneste svoju spr├ívu na internet Facebook arch├şv

M├┤┼żete archivova┼ą ak├║ko─żvek spr├ívu alebo chat Facebook pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş alebo ├║derov, v z├ívislosti od zariadenia, ktor├ę pou┼ż├şvate. Spr├ívy v┼íak m├┤┼żete archivova┼ą iba prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa, m├┤┼żete si ich v┼íak kedyko─żvek zobrazi┼ą z mobiln├ęho zariadenia. To je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą:

 1. Otvorte prehliada─Ź a prihl├íste sa do prehliada─Źa Facebook ├Ü─Źet.
 2. Otvorte aplik├íciu Messenger na plochu kliknut├şm na ikonu ÔÇ×Spr├ívaÔÇť a v├Żberom mo┼żnosti ÔÇ×Zobrazi┼ą v┼íetko v Messenger".
 3. V ─żavom paneli vyh─żadajte konverz├íciu, ktor├║ chcete archivova┼ą.
 4. Kliknite na mal├║ ikonu ozuben├ęho kolieska ved─ża konverz├ície, ktor├║ chcete archivova┼ą.
 5. V zozname vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Archivova┼ąÔÇť.

Cel├í hist├│ria konverz├ície zmizne z informa─Źn├ęho kan├íla a objav├ş sa v prie─Źinku File.

Prezerajte si archivovan├ę spr├ívy na stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch

Proces prezerania archivovan├Żch spr├ív je akt├şvny. Facebook trochu inak na stoln├Żch a mobiln├Żch zariadeniach. Nemus├şte sa ob├íva┼ą, preto┼że budeme diskutova┼ą o oboch met├│dach. To je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą, aby ste dosiahli Facebook archivova┼ą na plochu:

 1. Otvorte prehliada─Ź a prejdite na Facebook.com
 2. Prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu.
 3. Vyberte ikonu spr├ívy a vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Zobrazi┼ą v┼íetko v Messenger".
 4. Kliknite na ikonu ozuben├ęho kolesa v ─żavom hornom rohu a vyberte mo┼żnos┼ą Archivovan├ę rozhovory.
 5. Zobraz├ş sa prie─Źinok so v┼íetk├Żmi va┼íimi s├║borov├Żmi rozhovormi. Ak po┼ílete odpove─Ć, rozhovor sa znova zobraz├ş v spr├íve.

Ke─Ć sa to stane, ─żudia s├║ zvy─Źajne zm├Ąten├ş, ale v─Ćaka odpovedi na archivovan├ę rozhovory bude konverz├ícia op├Ą┼ą akt├şvna. Toto sa automaticky prenesie do prie─Źinka spr├ív.

Archivovan├ę spr├ívy "data-recalc-dims ="1

Pomocou funkcie ÔÇ×H─żada┼ą v konverz├íciiÔÇť m├┤┼żete vyh─żada┼ą konkr├ętnu spr├ívu zadan├şm k─ż├║─Źov├Żch slov pou┼żit├Żch v tejto konverz├ícii. Upozor┼łujeme, ┼że to funguje iba na stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch.

Prezerajte si archivovan├ę spr├ívy na mobiln├Żch zariadeniach

Pri prezeran├ş archivovan├Żch spr├ív z mobiln├ęho zariadenia ich nemus├şte otv├íra┼ą Facebook ┼Żiados┼ą. Facebook Messenger obsahuje v┼íetko, ─Źo potrebujete, aby ste sa dostali k s├║boru. To je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą:

 1. Otvorte aplik├íciu Messenger na v├í┼í mobiln├Ż telef├│n
 2. Dotknite sa vyh─żad├ívacieho panela a zadajte meno osoby, ktorej spr├ívu chcete archivova┼ą.
 3. Vyberte po┼żadovan├Ż kontakt a zobraz├ş sa cel├í konverz├ícia.

Podporujem v├ís Facebook ├║─Źet

Ak chcete skontrolova┼ą, ─Źi je va┼ía spr├íva akt├şvna Facebook chr├ínen├ę, mus├şte si z├ílohova┼ą ├║─Źet. Tento postup opakujte ka┼żd├ę dva a┼ż tri mesiace, aby ste sa uistili, ┼że ni─Ź nech├Żba. To je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą:

 1. Otvor to Facebook a kliknite na ikonu ozuben├ęho kolieska v pravom hornom rohu.
 2. Z rozba─żovacej ponuky vyberte mo┼żnos┼ą Nastavenia ├║─Źtu.
 3. Po na─Ź├ştan├ş konfigura─Źnej str├ínky vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Stiahnu┼ą k├│piu Facebook d├íta ÔÇť.
 4. V ─Ćal┼íom kroku kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Spusti┼ą m├┤j s├║borÔÇť a v┼íetky ├║daje vr├ítane konverz├íci├ş sa stiahnu do po─Ź├şta─Źa.
 5. Dokon─Źenie s┼ąahovania vy┼żaduje ur─Źit├Ż ─Źas. Po dokon─Źen├ş dostanete e-mail s podrobn├Żmi spr├ívami.

Prevencia je lep┼íia ako lie─Źba

Udr┼żiavanie star├Żch konverz├íci├ş s priate─żmi alebo obchodn├Żmi partnermi je v┼żdy dobr├Ż n├ípad. Nikdy neviete, kedy budete potrebova┼ą inform├ície, aj ke─Ć v├í┼í rozhovor s touto osobou u┼ż nie je akt├şvny. Z├ílohujte si v┼íetko, ─Źo vlastn├şte Facebook ├║daje v po─Ź├şta─Źi, ak chcete, aby boli bezpe─Źnej┼íie. Prevencia je v┼żdy lep┼íia ako lie─Źba.

Pok├║┼íate sa poda┼ą ┼żiados┼ą Facebook Predobjedna┼ą a chatova┼ą? U┼ż ste niekedy urobili z├ílohu? Facebook fakty a pre─Źo zdie─żajte svoje my┼ílienky a sk├║senosti v koment├íroch ni┼ż┼íie.