Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Windows 7 Ako spusti┼ą Microsoft Office Picture Manager na Windows 7 Windows 10 [QUICK GUIDE]

obal loga kancelárie

Pou┼ż├şvatelia MS Office 2013 a 2016 mohli by┼ą prekvapen├ş, ┼że tieto bal├şky neobsahuj├║ aplik├íciu Microsoft Office Picture Manager.

Picture Manager bol program predt├Żm zahrnut├Ż v MS Office, ktor├Ż obsahoval funkcie spr├ívy fotografi├ş a ├║prav obr├ízkov.

V dne┼ínej dobe to bol celkom komplexn├Ż n├ístroj na jednoduch├ę nastavenie obrazu a my v├ím vysvetl├şme, ako ho m├┤┼żete teraz pou┼ż├şva┼ą aj teraz Windows 10)

Ako spust├şm program Microsoft Office Picture Manager? Windows 10:

Nemalo ve─ża n├ístrojov na ├║pravu, ale mo┼żnosti pre zmenu ve─żkosti, orezanie, oto─Źenie, ─Źerven├ę o─Źi, automatick├║ korekciu a farby boli st├íle u┼żito─Źn├ę. Microsoft v┼íak softv├ęr zastavil.

St├íle v┼íak m├┤┼żete spusti┼ą aplik├íciu MS Office Picture Manager Windows 10 nasledovne:

    Najprv otvorte sprievodcu in┼ítal├íciou bal├şka MS Office (inak setup.exe) pre bal├şk Office 2010, 2007 alebo 2003. Budete tie┼ż potrebova┼ą produktov├Ż k─ż├║─Ź bal├şka Office.obsluha obr├ízkov Ak chcete spusti┼ą sprievodcu in┼ítal├íciou, zadajte k├│d Product Key. Ak pri pou┼ż├şvan├ş k├│du Product Key naraz├şte na region├ílnu chybu, pre─Ź├ştajte si tento u┼żito─Źn├Ż sprievodca a r├Żchlo ho vyrie┼íite. T├ş, bez predch├ídzaj├║cich in┼ítala─Źn├Żch sprievodcov MS Office, m├┤┼żu namiesto toho pou┼żi┼ą in┼ítala─Źn├Ż program Microsoft SharePoint Designer (SPD) 2010. M├┤┼żete ulo┼żi┼ą 32-bitov├ęho sprievodcu in┼ítal├íciou SharePoint Designer 2010 z t├║to webov├║ str├ínku alebo si stiahnite 64-bitov├║ verziu odtia─ż, Pozn├ímka Pred stiahnut├şm sa mus├şte prihl├ísi┼ą na webov├║ str├ínku spolo─Źnosti Microsoft, tak┼że ak e┼íte ├║─Źet Google nem├íte, zalo┼żte si ho. Potom otvorte sprievodcu in┼ítal├íciou SharePoint Designer 2010, ktor├Ż sa zobraz├ş na sn├şmke priamo pod n├şm. lis prisp├┤sobi┼ą v tomto okne sa otvoria ni┼ż┼íie uveden├ę mo┼żnosti konfigur├ície.spr├ívca obr├ízkov2 Kliknite na ka┼żd├║ aplik├íciu, ktor├í sa zobraz├ş na karte Mo┼żnosti in┼ítal├ície a vyberte polo┼żku nedostupn├ę z pon├║k Potom kliknite na + ved─ża polo┼żky N├ístroje bal├şka Office a vyberte polo┼żku nedostupn├ę pre v┼íetky uveden├ę n├ístroje bal├şka Office okrem aplik├ície MS Office Picture Manager. Potom mus├şte vybra┼ą rozba─żovaciu ponuku Microsoft Office Picture Manager.spr├ívca obr├ízkov3 Vyberte si teraz Spusti┼ą z m├┤jho po─Ź├şta─Źa v ponuke Spr├ívca obr├ízkov. lis Nain┼ítalova┼ą teraz v sprievodcovi in┼ítal├íciou. Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície stla─Źte tla─Źidlo Zavrie┼ą a re┼ítartujte Windows, Teraz m├┤┼żete otvori┼ą Spr├ívcu obr├ízkov! Mali by ste ho n├íjs┼ą v ponuke ┼átart alebo zada┼ą ÔÇ×Spr├ívca obr├ízkovÔÇť vo vyh─żad├ívacom poli spolo─Źnosti Cortana.

obsluha obrázkov 4

Teraz m├┤┼żete obr├ízky upravova┼ą pomocou Spr├ívcu obr├ízkov. Je nepochybne praktickou aplik├íciou na usporiadanie fotografi├ş a ├║pravu z├íkladn├Żch obr├ízkov.

V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov nevie, ─Źo robi┼ą, ke─Ć Windows vyh─żad├ívacie pole sa strat├ş. Pre─Ź├ştajte si tento ─Źl├ínok a v nieko─żk├Żch krokoch zist├şte, ako ho m├┤┼żete z├şska┼ą sp├Ą┼ą.

Va┼ía kancel├íria sa neotv├íra Windows 10 kusov? Prezrite si tento vynikaj├║ci ─Źl├ínok a tento probl├ęm vyrie┼íite hne─Ć.

Ako v┼żdy, ak m├íte ak├ęko─żvek ─Ćal┼íie n├ívrhy alebo ot├ízky, nev├íhajte a zanechajte ich v koment├íroch ni┼ż┼íie. Ur─Źite ich skontrolujeme.

S├ÜVISIACE PR├ŹBEHY, KTOR├ë MUS├ŹTE POZRIE┼Ą:

Z editora Pozn├ímka: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne publikovan├Ż v janu├íri 2017 a odvtedy bol kompletne prestavan├Ż a aktualizovan├Ż, aby poskytoval ─Źerstvos┼ą, presnos┼ą a komplexnos┼ą.