Windows 7 Ako aktualizova┼ą ovl├ída─Źe grafickej karty vo Windows 7 Windows 10

Ak na svojom po─Ź├şta─Źi nevid├şte vide├í spr├ívne, ovl├ída─Ź grafickej karty nemus├ş pracova┼ą spr├ívne. Viete, ako aktualizova┼ą ovl├ída─Źe grafickej karty? Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov, ke─Ć niektor├Ż komponent v po─Ź├şta─Źi nefunguje spr├ívne, je to kv├┤li zastaran├Żm ovl├ída─Źom.

Po─Ćme presk├║ma┼ą met├│dy aktualizova┼ą ovl├ída─Źe videa prostredn├şctvom tohto blogu. Ovl├ída─Źe displeja s├║ prepojen├şm medzi procesorom a zobrazovac├şm zariaden├şm. Preto bude d├┤le┼żit├ę zabezpe─Źi┼ą, aby ovl├ída─Źe obrazovky boli v dobrom stave.

Ovl├ída─Źe videa alebo ovl├ída─Źe obrazovky s├║ zodpovedn├ę za hladk├Ż chod po─Ź├şta─Źa bez zamrznutia a zlyhania. Grafick├ę ovl├ída─Źe hraj├║ k─ż├║─Źov├║ ├║lohu pri udr┼żiavan├ş displeja po─Ź├şta─Źa. 3D hry, plynul├ę vysielanie vide├ş vo vysokom rozl├ş┼íen├ş a prehliadanie webu s├║ priamo ovl├ídan├ę grafick├Żm ovl├ída─Źom.

4 Najlep┼íie sp├┤soby aktualiz├ície ovl├ída─Źov grafick├Żch kariet vo va┼íom Windows syst├ęm:

Pozrime sa na r├┤zne sp├┤soby aktualiz├ície ovl├ída─Źov grafick├Żch kariet pod─ża ┼ítyroch ni┼ż┼íie uveden├Żch met├│d.

met├│da 1: Pou┼ż├şva Windows aktualizova┼ą

Windows m├┤┼żete automaticky vyh─żada┼ą aktualiz├ície dostupn├Żch grafick├Żch ovl├ída─Źov a nain┼ítalova┼ą ich do syst├ęmu v nasleduj├║cich krokoch:

  • Prejdite na aplik├íciu Nastavenia a potom na ÔÇ×Aktualiz├ície a bezpe─Źnos┼ąÔÇť oddiel.

Aktualizujte ovl├ída─Źe grafick├Żch kariet v syst├ęme Windows 7 Windows 10

  • Potom uvid├şte tla─Źidlo s n├ízvom ÔÇ×Vyh─żada┼ą aktualiz├ícieÔÇť na ktor├ę m├┤┼żete klikn├║┼ą Windows za─Źnite h─żada┼ą najnov┼íie dostupn├ę ovl├ída─Źe displeja dostupn├ę online a potom ich stiahnite do svojho syst├ęmu.

Aktualizujte ovl├ída─Źe grafick├Żch kariet v syst├ęme Windows 7 Windows 10

  • Ak chcete nain┼ítalova┼ą aktualiz├ície, m├┤┼żete re┼ítartova┼ą po─Ź├şta─Ź nesk├┤r.

met├│da 2: Z webovej str├ínky v├Żrobcu

Toto je met├│da s malou hmotnos┼ąou, preto┼że ide o manu├ílny sp├┤sob aktualiz├ície ovl├ída─Źov grafick├Żch kariet v syst├ęme Windows Windows 10. Nie je vhodn├Ż ani pre za─Źiato─Źn├şkov a vy┼żaduje si ur─Źit├ę technick├ę znalosti aktualizujte grafick├ę ovl├ída─Źe, Je tie┼ż ─Źas vzia┼ą, preto┼że grafick├ę ovl├ída─Źe sa musia vyh─żad├íva┼ą online.

Tu je v┼íak sp├┤sob, ako aktualizova┼ą ovl├ída─Źe touto met├│dou:

1, Prv├Żm krokom je prejs┼ą na webov├║ str├ínku v├Żrobcu po─Ź├şta─Źa alebo na webov├║ str├ínku v├Żrobcu grafickej karty.

Ak vyberiete predch├ídzaj├║cu mo┼żnos┼ą, mus├şte prejs┼ą na webov├║ str├ínku spr├ívneho modelu po─Ź├şta─Źa. Teraz m├┤┼żete z├şska┼ą n├ízov modelu zo syst├ęmov├Żch inform├íci├ş.

Ak sa rozhodnete Stiahnite si grafick├Ż ovl├ída─Ź Od v├Żrobcu grafickej karty m├┤┼żete prejs┼ą do Spr├ívcu zariaden├ş a zisti┼ą n├ízov svojej vyhradenej grafickej karty.

2, Po prechode na pr├şslu┼ín├║ webov├║ str├ínku nezabudnite stiahnu┼ą spr├ívnu verziu a model grafick├ęho ovl├ída─Źa.

3, Po stiahnut├ş s├║boru prejdite do Spr├ívcu zariaden├ş a nain┼ítalujte aktualizovan├║ verziu ovl├ída─Źa obrazovky.

4, Ak to chcete urobi┼ą, mus├şte otvori┼ą aplik├íciu Spr├ívca zariaden├ş a min├║┼ą ─Źas┼ą adapt├ęra obrazovky.

5, Potom kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na n├ízov grafick├ęho ovl├ída─Źa.

6, Tu sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą ÔÇ×Aktualizova┼ą ovl├ída─ŹÔÇť.

7, Ke─Ć na to kliknete, objav├ş sa v├Żzva na zadanie jedn├ęho z nich ÔÇ×Automaticky vyh─żada┼ą aktualizovan├Ż ovl├ída─ŹÔÇť alebo ÔÇ×Vyh─żadajte v po─Ź├şta─Źi softv├ęr ovl├ída─Źa.ÔÇť

8, Mus├şte vybra┼ą druh├║ mo┼żnos┼ą a potom vybra┼ą stiahnut├Ż s├║bor, aby ste spustili aktualiz├íciu ovl├ída─Źa monitora.

Pre─Ź├ştajte si viac: Windows 7 Ako aktualizova┼ą ovl├ída─Źe tla─Źiarne vo Windows 7 Windows 10

met├│da 3: Pou┼żite spr├ívcu zariaden├ş

Ak chcete automaticky aktualizova┼ą ovl├ída─Ź grafickej karty v po─Ź├şta─Źi, postupujte pod─ża nasleduj├║cich krokov:

  • Ke─Ć prejdete do Spr├ívcu zariaden├ş a vyberiete mo┼żnos┼ą ÔÇ×Aktualizova┼ą ovl├ída─ŹÔÇť kliknut├şm prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na grafick├Ż ovl├ída─Ź z├şskate dve mo┼żnosti.
  • Ak chcete automaticky vyh─żad├íva┼ą aktualiz├ície, m├┤┼żete vybra┼ą predch├ídzaj├║cu mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş: Msgstr "Automaticky vyh─żada┼ą aktualizovan├Ż ovl├ída─Ź."

Pozna┼ą najlep┼íie sp├┤soby aktualiz├ície ovl├ída─Źov grafick├Żch kariet v syst├ęme Windows 7 Windows 10 PC

met├│da 4: Pou┼żite softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov

Zn├ş┼żte ─Źas a ├║silie na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov grafick├Żch kariet pomocou najlep┼í├ş n├ístroj na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov, Do svojho syst├ęmu m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą efekt├şvny softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov. Tak├Żto n├ístroj m├┤┼że vykon├íva┼ą pravideln├ę kontroly a dokonca aj vyh─żad├ívanie v re├ílnom ─Źase, aby zistil zastaran├ę ovl├ída─Źe, po┼íkoden├ę ovl├ída─Źe a ch├Żbaj├║ce ovl├ída─Źe.

M├┤┼żu vyh─żad├íva┼ą aktualizovan├ę verzie ovl├ída─Źa a in┼ítalova┼ą ich do v├í┼ího syst├ęmu. Jedin├Żm kliknut├şm m├┤┼żete okam┼żite aktualizova┼ą svoje syst├ęmov├ę ovl├ída─Źe a ma┼ą v├Żkonn├Ż po─Ź├şta─Ź.

Ide├ílny n├ístroj na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov m├┤┼że tie┼ż z├ílohova┼ą ovl├ída─Źe zariadenia a v pr├şpade potreby v├ím ich pom├┤┼że ├║─Źinne obnovi┼ą.

Z├ívere─Źn├ę slov├í

Ovl├ída─Źe grafick├Żch kariet sa teda aktualizuj├║ v syst├ęme Windows XP Windows 10 nie je v├┤bec ┼ąa┼żk├ę, preto┼że na vykonanie ├║lohy m├┤┼żete pou┼żi┼ą n├ístroj na aktualiz├íciu ovl├ída─Źa. Aktualiz├ícia ovl├ída─Źa grafickej karty je rozhoduj├║ca, preto┼że m├┤┼że zlep┼íi┼ą hern├Ż v├Żkon a v├Żkon po─Ź├şta─Źa.

pravidelne aktualizujte ovl├ída─Źe zariaden├ş je osved─Źen├Ż postup, preto┼że sa ─Źasto vyd├ívaj├║ aktualiz├ície na opravu bezpe─Źnostn├Żch dier, opravu ch├Żb a rie┼íenie ─Ćal┼í├şch probl├ęmov s├║visiacich s v├Żkonom. Spoliehaj├║c sa na Windows aktualiza─Źn├í slu┼żba nemus├ş v┼żdy vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s├║visiace s ovl├ída─Źom, preto┼że niekedy Windows m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą v┼íeobecn├║ verziu ovl├ída─Źa.

V tak├Żchto scen├íroch je d├┤le┼żit├ę pozna┼ą ─Ćal┼íie sp├┤soby aktualiz├ície ovl├ída─Źov videa. Preto ste sa o tomto ─Źl├ínku dozvedeli 3 ─Ćal┼íie sp├┤soby aktualiz├ície ovl├ída─Źov zariaden├ş a aktualizuj├║ sa prostredn├şctvom Spr├ívcu zariaden├ş, z webovej str├ínky v├Żrobcu a pomocou programu automatickej aktualiz├ície ovl├ída─Źov.