Windows 11 na OnePlus 6T beží na Crysis, Hitman 4

Windows 11 na OnePlus 6T beží na Crysis, Hitman 4 2

Ak sa pôvodný Doom často používa ako lakmusový test pre počítačové zariadenia, vážne aj žartovne, Crysis sa niekedy používa na testovanie grafických schopností počítača alebo GPU. V dnešnej dobe môžu existovať aj ďalšie graficky náročnejšie hry, ale tradícia zostáva v priebehu rokov rovnaká. Crysis sa teraz používa na niečo takmer také nepravdepodobné, že by ste nečakali, že to bude fungovať, ale niektorí len nechali Crysis bežať na OnePlus 6T so systémom Windows 11.

Na jednej strane je to odvtedy trochu podvádzanie Windows 11 v ARM je plnohodnotný zážitok z pracovnej plochy, nie ako Windows 10 Mobil. Na druhej strane hardvérové ​​a softvérové ​​požiadavky spustenia a Windows hra na telefóne z toho stále robí veľký úspech, bez ohľadu na skutočnú platformu. Vezmite do úvahy, že hra beží na telefóne, ktorý nie je určený na spustenie takýchto hier, je ešte pôsobivejší.

Keď však povieme „beh“, myslíme to skutočne v doslovnom a minimálnom zmysle pre videohru. Ako pravdepodobne môžete očakávať, grafickú kvalitu nemožno posunúť na najlepšie nastavenia a sem tam môže vypadnúť niekoľko snímok. Stále je to však hrateľné, čo nie je pre telefón s Androidom 2018 žiadny malý výkon.

Crysis nie je jedinou hrou, na ktorej testovaní bolo spustenie Windows 11 na telefónoch. Nájomný vrah 4: Blood Money je zobrazený nižšie, beží s lepšími snímkovými frekvenciami a vizuálnou kvalitou. Skyrimu sa údajne zníženie nepodarilo. Je iróniou, že spustenie Doomu zatiaľ nikto neskúsil.

Bohužiaľ, toto sú testy s niekoľkými praktickými dlhodobými výhodami. Microsoft pravdepodobne nepovolí Windows 11 bežať na telefónoch iných výrobcov a nebude distribuovať oficiálne obrázky, aby sa to stalo. Bola by to však úplná škoda, pretože tieto experimenty ukazujú možnosti, ak by sa Microsoft presadil svojim vlastným Windows 11 telefón.

Related Articles

Back to top button