Windows 10 prich├ídza aktualiz├ícia, ktor├í rie┼íi v┼íetky probl├ęmy

Windows 10 prich├ídza aktualiz├ícia, ktor├í rie┼íi v┼íetky probl├ęmy 1

Microsoft kone─Źne kladie n├íplas┼ą na probl├ęmy, ktor├ę vytvorila sama, pri─Źom predt├Żm vlo┼żila ─Ćal┼íie n├íplasti. Nie je to jazykov├Ż twister, ale stru─Źn├Ż opis KB4535996, aktualiz├ícia pre Windows 10. vydan├Ż 27. febru├íra 2020 Microsoft opravi┼ą chyby sp├┤soben├ę predch├ídzaj├║cimi aktualiz├íciami syst├ęmu Windows sistema operativo a Internet Explorer.

Chyba nesl├ívneho vyh─żad├ívacieho po─ża, ktor├í nefungovala, by sa teraz mala vyrie┼íi┼ą na v┼íetk├Żch aktualizovan├Żch po─Ź├şta─Źoch. To ist├ę by sa malo t├Żka┼ą chyba, ktor├í br├íni odosielaniu dokumentov po aktualiz├ícii programu Internet Explorer ADV200001 na tla─Źiare┼ł. Podmienka je samozrejme povinn├í, preto┼że mus├şme po─Źka┼ą nieko─żko dn├ş, aby sme zistili, ─Źi boli chyby skuto─Źne opraven├ę a ─Źi n├íhodou ostatn├ę kv├┤li aktualiz├ícii KB4535996 nevznikli. Ka┼żd├Ż, kto narazil na jednu z ch├Żb opraven├Żch touto aktualiz├íciou, by ju v┼íak nain┼ítaloval dobre a zistil, ─Źo sa stane.

KB4535996: v┼íetky chyby boli opraven├ę

Okrem t├Żch, ktor├ę s├║visia s vyh─żad├ívan├şm a tla─Źiar┼łou, KB4535996 by mal vyrie┼íi┼ą ve─żmi dlh├Ż zoznam ─Ćal┼í├şch ch├Żb, s ktor├Żmi sa pou┼ż├şvatelia stretli v posledn├Żch t├Ż┼żd┼łoch. V ka┼żdom pr├şpade ide o aktualiz├íciu, ktor├í nem├í ni─Ź spolo─Źn├ę s bezpe─Źnos┼ąou, ale iba s ÔÇ×kvalitat├şvnymiÔÇť ot├ízkami, a preto nie je povinn├í. Chyby opraven├ę touto aktualiz├íciou s├║ celkovo 50: od nevy┼żiadanej aktiv├ície rozpozn├ívania hlasu vo ve─żmi hlu─Źn├Żch prostrediach a┼ż po neobvykl├║ spotrebu bat├ęrie prenosn├Żch po─Ź├şta─Źov v pohotovostnom re┼żime, od r├┤znych probl├ęmov s diskovou pam├Ą┼ąou a┼ż po probl├ęmy so vzdialenou pracovnou plochou. Mnoh├ę z t├Żchto probl├ęmov boli v skuto─Źnosti u┼ż vyrie┼íen├ę predch├ídzaj├║cimi aktualiz├íciami, ale pr├şslu┼ín├ę rie┼íenia boli teraz zabalen├ę do jedinej aktualiz├ície v n├ídeji, ┼że v┼íetko bude fungova┼ą spr├ívne.

Ako nain┼ítalova┼ą KB4535996

na nain┼ítalujte aktualiz├íciu KB4535996 potreba otvori┼ą Windows aktualizova┼ą: KB4535996 sa pon├║kne ako volite─żn├í aktualiz├ícia. Po stiahnut├ş aktualiz├ície, ktor├í m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą, sa s├║bory nain┼ítaluj├║ do syst├ęmu Windows sistema operativo a budeme po┼żiadan├ş aspo┼ł o re┼ítart. Na konci postupu, ak v┼íetko p├┤jde dobre, by sme sa mali ocitn├║┼ą s po─Ź├şta─Źom, ktor├Ż u┼ż nem├í ┼żiadne probl├ęmy. Bude to tak?