Windows 10 aktualiz├ícia zameran├í na pril├íkanie slu┼żieb predplatn├ęho

Windows Aktualiz├ícia 10 odhalen├í tento t├Ż┼żde┼ł zah┼Ľ┼łala v├Żznamn├║ zmenu vyh─żad├ívacieho syst├ęmu a vytvorila tak robustn├Ż syst├ęm, ktor├Ż bude konkurova┼ą funkcii Spotlight MacOS. T├íto aktualiz├ícia pr├şde Windows 10 aktualiz├ícia 2004, syst├ęm, ktor├Ż bude dodan├Ż priemern├ęmu pou┼ż├şvate─żovi v bl├şzkej bud├║cnosti. T├íto verzia 2004 zlep┼í├ş cel├Ż syst├ęm File Explorer – najz├íkladnej┼í├ş k├║sok cel├ęho OS, ─Źas┼ą, ktor├í rob├ş OS pou┼żite─żn├Żm pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża a – ─Źo je d├┤le┼żit├ę – priemern├Ż u┼ż├şvate─ż MacOS, ktor├Ż chce vykona┼ą zmenu.

Najd├┤le┼żitej┼íia zmena v syst├ęme File Explorer v syst├ęme Windows Windows 10 v tejto najnov┼íej aktualiz├ícii je tie┼ż najjednoduch┼íie. Ke─Ć za─Źnete p├şsa┼ą vyh─żad├ívanie, za─Źnete vidie┼ą v├Żsledky. AKA, ako hovor├ş WinCentral, ÔÇ×pri p├şsan├ş do vyh─żad├ívacieho po─ża Prieskumn├şka sa teraz zobraz├ş rozba─żovacia ponuka s navrhovan├Żmi s├║bormi.ÔÇť

Pri vyh─żad├ívan├ş t├Żmto sp├┤sobom bud├║ ma┼ą pou┼ż├şvatelia mo┼żnos┼ą klikn├║┼ą na v├Żsledky, aby sa mohli otvori┼ą priamo, alebo kliknut├şm prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na potenci├ílne otvoren├ę umiestnenie s├║boru. Alebo, ak si u┼ż├şvate─ż ┼żel├í, aby sa zoznam roz┼í├şril v tradi─Źnej sade v├Żsledkov vyh─żad├ívania, urob├ş to ┼ąuknut├şm na tla─Źidlo Enter.

Windows 10 aktualiz├ícia zameran├í na pril├íkanie slu┼żieb predplatn├ęho 1

Po stla─Źen├ş kl├ívesu Enter sa tie┼ż zobrazia neindexovan├ę miesta na vyh─żad├ívanie s├║borov. Tento syst├ęm je aspo┼ł ─Źiasto─Źne nastaven├Ż do hry, aby spolo─Źnos┼ą Microsoft mohla integrova┼ą obsah OneDrive jednoduch┼í├şm a intuit├şvnej┼í├şm sp├┤sobom. Pou┼ż├şvatelia n├íjdu ─Ćal┼íie funkcie, ako je napr├şklad t├íto aktualiz├ícia, ktor├í sa objav├ş v bud├║cich aktualiz├íci├ích – aktualiz├ície, ktor├ę l├íkaj├║ pou┼ż├şvate─ża na mno┼żstvo slu┼żieb zalo┼żen├Żch na ├║lo┼żisku typu cloud a predplaten├Żch slu┼żb├ích.

Nahliadnite do aktualiz├íci├ş OneDrive a Windows 10 bitov a k├║skov v ─Źasovej osi ni┼ż┼íie. Rok 2020 sa zmen├ş Windows krajina hlavn├Żm sp├┤sobom – v neposlednom rade preto, ┼że sa pres├║vame za jednu obrazovku. ─îo si mysl├şte, ┼że sa objav├ş ─Ćalej?