Windows 10: Ako aktivovať domovskú obrazovku

Windows    10: Ako aktivovať domovskú obrazovku 1

Windows 7 bolo to veľmi populárne a jeho návrh sa páčil mnohým ľuďom. Takže kedy Windows 8 vyšiel s radikálne novým smerom dizajnu, veľa ľudí namietalo. Negatívna spätná väzba bola dostatočne silná, že Microsoft zmenil svoj prístup a navrhol Windows 10, aby vyzeral viac Windows 7,

Niektorým sa projekt stále páčil Windows 8 a chýbajú mi také veci, ako je domovská obrazovka, ktorá nahradila ponuku Štart Windows 7,

Ak ste jedným z tých, ktorí vám chýbajú Windows 8 Na úvodnej obrazovke budete radi, keď viete, že sa to dá urobiť Windows 10s bootovacia ponuka vyzerá skôr ako stará bootovacia obrazovka.

Otvorte aplikáciu Nastavenia stlačením tlačidla. Windows Zadajte príkaz Nastavenia a stlačte kláves Enter. V aplikácii Nastavenia kliknite na sekciu Prispôsobenie a kliknite na kartu Štart vľavo. Predposledná možnosť v zozname je označená ako Použiť domácu obrazovku a prepnite toto nastavenie na Povolené. Teraz, ak stlačíte Windows opäť zistíte, že ponuka Štart je teraz viac podobná starému dizajnu domovskej obrazovky.

Windows    10: Ako aktivovať domovskú obrazovku 2"width =" 455 "height =" 500Ak povolíte možnosť Použiť celú plochu, ponuka Štart bude vyzerať skôr ako stará domáca obrazovka.

Môžete ho prispôsobiť rovnakým spôsobom, aký ste použili Windows 8 – bloky môžete pridávať, meniť a presúvať podľa svojich preferencií, odstraňovať nepotrebné prvky a prehrávať svoje obľúbené položky Windows 8 systémy.