Wind Tre – spolo─Źnos┼ą vybran├í pre najlep┼í├şch zamestn├ívate─żov Taliansko 2019

Wind Tre ÔÇ×Main Employers Italia 2019ÔÇť pre politiku riadenia a rozvoja ─żud├ş a sl├║┼żiace pracovn├ęmu prostrediu. Spolo─Źnos┼ą bola ofici├ílne certifikovan├í Top Employers Institute, glob├ílnym a nez├ívisl├Żm certifika─Źn├Żm org├ínom pre ─żudsk├ę zdroje.najlep┼í├ş zamestn├ívatelia taliansko 2019Spolo─Źnos┼ą venuje pozornos┼ą blahu svojich zamestnancov a zaru─Źuje najlep┼íiu kvalitu ─Źasu v spolo─Źnosti v modernom a priate─żskom pracovnom prostred├ş. T├Żmto smerom sa podie─ża nieko─żko iniciat├şv, ktor├ę vyvinula spolo─Źnos┼ą Wind Tre na podporu vyv├í┼żenej rovnov├íhy medzi profesion├ílnym a osobn├Żm ┼żivotom, a to prostredn├şctvom n├ístrojov, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ zos├║ladenie vo─żn├ęho ─Źasu s pr├ícou a ─Źoraz ─Źastej┼íie vykon├ívanie inteligentnej pr├íce. Mnoho ─żud├ş vyu┼ż├şva slu┼żby Wind Tre, ktor├ę pokr├Żvaj├║ r├┤zne oblasti osobnej sf├ęry a s├║ ve─żmi oce┼łovan├ę. Slu┼żby ÔÇ×Wind Tre per noiÔÇť sa skuto─Źne t├Żkaj├║ rodiny a zdravia, ako aj ┼íetrenia ─Źasu a pe┼łaz├ş. V janu├íri spustila spolo─Źnos┼ą Wind Tre aj ÔÇ×WAW3ÔÇť (WeAreWindTre), podnikov├║ aplik├íciu navrhnut├║ a vytvoren├║ pre v┼íetk├Żch kolegov obyvate─żmi Wind Tre v spolupr├íci s digit├ílnym svetom, a to v─Ćaka pr├íci kult├║rnej komunity #diciamolanostra, ktor├í propaguje n├ípady a projekty na zjednodu┼íenie a zlep┼íenie ka┼żdodenn├ęho ┼żivota spolo─Źnosti.

Wind Tre ver├ş v kult├║ru po─Ź├║vania, pri─Źom si vy┼żaduje ─Źas, aby si vypo─Źul svojich ─żud├ş v prostred├ş, v ktorom sa za hodnoty pova┼żuje otvorenos┼ą a za─Źlenenie. Okrem toho, roz┼í├şren├ę vedenie spolo─Źnosti Wind Tre z├ívis├ş od uznania individu├ílneho v├Żkonu a nepretr┼żit├ęho pr├şstupu ─żudskej sp├Ątnej v├Ązby, aby sa dosiahli dlhodob├ę v├Żsledky.

ÔÇ×S hrdos┼ąou oznamujem, ┼że spolo─Źnos┼ą Wind Tre z├şskala prest├ş┼żny certifik├ítÔÇ× Top Employers Italia 2019 ÔÇť. Som presved─Źen├Ż, ┼że podpora kult├║ry priaznivej pre na┼íich ─żud├ş je siln├Żm a trval├Żm prvkom rozmanitosti do bud├║cnosti. V─Ćaka t├şmov├ęmu duchu na┼íich ─żud├ş sme v minulosti dosiahli obrovsk├Ż pokrok 2 rokov v integr├ícii siet├ş, syst├ęmov a kult├║r Wind, Tre. V skuto─Źnosti sme neust├íle odhodlan├ş investova┼ą do na┼íich zdrojov, aby sme v┼żdy inovovali a dali z├íkazn├şkom do centra pozornosti, aby dali, ─Źo chc├║, ÔÇťpovedal Jeffrey Hedberg, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Wind Tre.

ÔÇ×Zaviazali sme sa zvy┼íova┼ą zdroje a ┼í├şri┼ą kult├║ru v├Żkonnosti a meritokracie prostredn├şctvom inovat├şvneho procesu riadenia v├Żkonnosti ─żudsk├Żch zdrojov a ┼íkoliacich z├ísahov na podporu vedenia na v┼íetk├Żch ├║rovniach organiz├ície. ÔÇ×Berieme do ├║vahy v┼íetky aspekty podnikov├ęho ┼żivota na┼íich zamestnancov,ÔÇť uzatv├íra Rossella Gangi, ktor├í im venuje pozornos┼ą, hlas a podporu, ÔÇťuviedla Rossella Gangi, riadite─żka ─żudsk├Żch zdrojov vo Wind Tre.

Related Articles

Back to top button