Wildcat, TSM Myth, Timthetatman a ďalší reagovali v BRUTE Epic neveriac

Po tom, čo epické hry opäť potvrdili, že neodstránia mechanizmus BRUTE, profesionálni hráči a ďalší ovplyvňovatelia vzali na sociálne médiá, aby sa podelili o svoj hnev.

že Rude. Je to kontrolované obdobie, ľahko použiteľné, obdobie. Každý to vie a vlastne mu rozumie po hraní niekoľkých hier Sezóna X, Zdá sa však, že existuje skupina ľudí, ktorí podľa všetkého nerozumejú týmto a tým epickým hrám.

Opäť sa rozhodli vydať vyhlásenie obhajujúce mach a ich rozhodnutie ho zahrnúť do hry. Štatistika blogového príspevku nám pripomína, že sa Epic snaží presvedčiť komunitu, že sifóny nie sú populárnym mechanikom.

Ovplyvňovatelia komunity reagujú na výroky BRUTE

Epické hry si môžu myslieť, že budú čeliť búrke kritiky, ale tentoraz to nemusí byť také ľahké. Na zjednotenom fronte, vplyvní členovia príležitostnej a konkurenčnej komunity, začali rýchlo škádliť publikáciu BRUTE.

Začnime s MrMuselk Pretože vytvára mimoriadne body, ktoré sa nedajú opakovať v celej komunite.

Získanie prvého víťazstva je mimoriadne. Nie je to zlé
Čo však robí vaše prvé víťazstvo výnimočným, je nevyhnutný boj.
Nie je to len vyslanie rakety, zatiaľ čo sa skrýva vo vnútri 1000 HP robota.

– Muselk (@Musmusk) 15. augusta 2019

Áno, áno a áno! Epické hry popisujú mechanizmus BRUTE ako spôsob, ako dovoliť komukoľvek získať Víťazstvo Royale. To však nemá zmysel! Cieľom konkurenčných hier pre viacerých hráčov je vytvoriť zážitok, v ktorom môžu vyhrať iba tí najlepší v hale. Aký priamy tweet!

WizKay, profesionálny hráč, opakuje rovnaké pocity a výzvy ako tento predpoklad Fortnite Môže byť klasifikovaný ako esport.

Ako môžete nazvať svoju hru „konkurenčnou“ alebo „esportovať“, keď otvorene pripúšťate, že do hry dáte veci pod kontrolu, aby ste najhorším hráčom pomohli vylepšiť … všetky druhy súťaží (šport, videohry atď.) Musia byť brúsené a usilovne pracujem na zlepšení.

– WizKay (@WizKayTV) 15. augusta 2019

Mýtus o TSM Rozhodol som sa prísť na miesto z iného uhla. Ako sme uviedli v predchádzajúcom príspevku, Epické hry musia byť opatrné s trendmi, ktoré stanovili. Vďaka pokračovaniu v pridávaní vecí do hry, aby bola „čerstvá“, sa hra v porovnaní so sezónou stala úplne nerozpoznateľnou 3,

Neviem ani čo povedať o poslednom príspevku EPIC.

Nechcem, aby položky v hre zostali „čerstvé“. Nie som vývojár hier, ale nie som si istý, či je zakázanie neproduktívneho obsahu dobrým dlhodobým plánom. ????

– Mýtus (@TSM_Myth) 15. augusta 2019

Divoké mačky zanechal odpoveď na Mýtus, čiastočne súhlasil, keď sa podelil o svoje skúsenosti s hrou sezóny X.

Tento mechanizmus neuchováva veci v chlade. To robí hru zastaralejšou. MUSÍM mať svoj vlastný výstroj, alebo MUSÍM mať čerpadlo na pumpu alebo čerpadlo. To je chromé. Každá hra sa otáča, aby ste sa uistili, že ste pripravení bojovať s machom alebo mať svoj vlastný mach. Už sa nudím

– Tyler | Kód WILDCAT (@ I_AM_WILDCAT) 15. augusta 2019

Profesionálni hráči, ktorí odišli do dôchodku, paralaxaNa túto tému chcem dať dva centy. Ak Epic už nie je férovou hrou a obsahuje mechaniku „nováčikovia“, môže sa stať viac profesionálov, ktorí sa stanú konkurenčnou konkurenciou. Mnohé z týchto konkurentov eSportu sú dokonca možné zmeniť na iný názov,

Epic Games sa v niektorých ohľadoch domnieva, že mechanika, ktorá je pre nových hráčov dostatočne ľahká, má svoje miesto na najvyššej úrovni hry.

Teraz chápete, prečo som sa stiahol z konkurenčných hier. Takto nie je popísaný esport.

Som rád, že som sa rozhodol odstúpiť od spoločnosti a sústrediť sa na obsah a byť šťastnejší. Fungovalo to a len som si to prečítal, zdôrazňoval ma a ani nehrajem. https://t.co/zNbNUNicqW

– Paralaxa (@ Palallax_) 15. augusta 2019

Timthetatman jednoduchší prístup a chcem len vyjadriť svoj smútok. Streamerovi sa táto hra páčila a jeho obľúbený zážitok bol za pár rokov zničený skôr, ako ho jeho oči zarmútili. Zdieľame vašu nedôveru v rozhodnutia spoločnosti Epic za posledné týždne.

Páči sa mi @FortniteGame, ale táto voľba je mechanizmom na ujmu mojej mysle. Dúfajme, že čoskoro bude nájdená rovnováha … teraz je ťažké si hru užiť.

– timthetatman (@timthetatman) 15. augusta 2019

Svennoss Tiež sa podelil o svoje názory a preukázal epické pokrytectvo. Štúdio uviedlo, že by sa malo zamerať na vytváranie lepších a spravodlivejších konkurenčných scén. O niekoľko mesiacov neskôr je hra v uvoľnenejšej podobe od svojho vydania.

Určite si pamätám Fortnite Vývojári hovoria o tom, ako urobiť scénu lepším prostredím a vylepšiť čokoľvek o tejto scéne.
Teraz chcú „spojiť hráčov všetkých úrovní zručností pre príjemný zážitok, v ktorom môže vyhrať každý“

Čo sa stalo tomu všetkému?

– Svennoss (@ Svenosss) 15. augusta 2019

V reakcii na svoj vlastný tweet Svennoss poznamenal zlyhanie iných podobných epických hier. pred Fortnite, prichádza tretia osoba MOBA, ktorá sa volá Paragon. Táto hra je veľmi nádejná s vynikajúcou grafikou, jedinečnými mechanizmami a sviežou hrateľnosťou. Bola však úplne zničená hroznými zmenami v hre a neustálymi mechanickými vylepšeniami.

Naozaj dúfame Fortnite nenasledujte Paragonovu cestu a nepovažujte to za reálnu možnosť, pretože sa zvyšuje základňa fanúšikov.

Negatívne názory na hry majú preto tendenciu mať efekt snehovej gule. Postupne sa môžu začať na vrchole metaforickej hory, ale keď sa hráči snažia zistiť, ktorú hru majú hrať, môžu sa zmeniť na nezastaviteľnú lavínu. Prosím, epické hry počúvajte svojich fanúšikov a snažte sa ich vyriešiť.

Related Articles

Back to top button