WhatsTheDate poskytuje inteligentnej┼íie zobrazenie ─Źasova─Źa na uzamknutej obrazovke iPhone

WhatsTheDate poskytuje inteligentnej┼íie zobrazenie ─Źasova─Źa na uzamknutej obrazovke iPhone 1

Jednou z vec├ş, ktor├ę sa mi na syst├ęme iOS najviac p├í─Źia, je to, ako zobrazi┼ą ─żubovo─żn├Ż akt├şvny ─Źasova─Ź na uzamknutej obrazovke tesne pod ─Źasom. Ale ke─Ć sa mi p├í─Źi tak├í jemn├í pripomienka, ke─Ć vyzdvihnem svoj iPhone, implement├ícia je trochu chybn├í. Napr├şklad ─Źasto nar├║┼ía zobrazovanie p├┤vodn├ęho d├ítumu na uzamknutej obrazovke, ─Źo pova┼żujem za u┼żito─Źn├ę pri poh─żade na konkr├ętne rozhranie.

Ak ste na tej istej lodi, potom Ak├Ż je d├ítum od v├Żvoj├íra iOS, iCraze je novo vydan├í bezplatn├í oprava ├║tek z v├Ązenia, ktor├║ nechcete necha┼ą ujs┼ą. ├Ü─Źinne rie┼íi vy┼í┼íie uveden├Ż probl├ęm a n├║ti displej ─Źasova─Źa uzamknutej obrazovky zmizn├║┼ą po nieko─żk├Żch sekund├ích a potom prejs┼ą na aktu├ílny d├ítum.

Zauj├şma v├ís, ako sa dostane do akcie? Ni┼ż┼íie je uveden├Ż pr├şklad animovan├ęho GIF:

WhatsTheDate poskytuje inteligentnej┼íie zobrazenie ─Źasova─Źa na uzamknutej obrazovke iPhone 2

Na ─żubovo─żnom s├ęriovom zariaden├ş sa na uzamknutej obrazovke objav├ş zobrazenie ─Źasova─Źa a nezmizne, k├Żm neuplynie ─Źasova─Ź. To samozrejme ovplyv┼łuje zobrazenie d├ítumu na uzamknutej obrazovke.

─îas zobrazen├Ż programom WhatsTheDate je bezchybn├Ż; v├ím poskytne spr├ívne mno┼żstvo ─Źasu, aby ste videli, ko─żko ─Źasu zost├íva s ─Źasova─Źom, a potom zobraz├ş aktu├ílny d├ítum predt├Żm, ako uzamknut├Ż telef├│n znova zasp├ş.

Po in┼ítal├ícii WhatsTheDate prid├í panel preferenci├ş do aplik├ície Nastavenia, v ktorej m├┤┼żete povoli┼ą alebo zak├íza┼ą modifik├íciu na po┼żiadanie:

WhatsTheDate poskytuje inteligentnej┼íie zobrazenie ─Źasova─Źa na uzamknutej obrazovke iPhone 3

Preto┼że WhatsTheDate je vo svojej podstate jednoduch├í modifik├ícia, nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne roz┼í├şren├ę mo┼żnosti konfigur├ície. Jedna vec, ktor├║ by sme chceli vidie┼ą, je schopnos┼ą s├║─Źasne zobrazi┼ą aktu├ílny ─Źasova─Ź a d├ítum.

─Żudia zauj├şmaj├║ci sa o WhatsTheDate si m├┤┼żu bezplatne stiahnu┼ą repozit├ír Packix prostredn├şctvom svojho ob─ż├║ben├ęho spr├ívcu bal├şkov. T├íto aktualiz├ícia podporuje ├║tek z v├Ązenia a zariadenie iOS 13 je otvoren├Żm zdrojom na v├Żvojovej webovej str├ínke GitHub.

Pl├ínujete in┼ítal├íciu WhatsTheDate? Dajte n├ím vedie┼ą pre─Źo alebo pre─Źo nie v sekcii s koment├írmi ni┼ż┼íie.