WhatsApp znova testuje samode┼ítrukt├şvne spr├ívy v chate

Po tom, ─Źo sa na WhatsApp kone─Źne objav├ş tmav├Ż re┼żim, sa do aplik├ície m├┤┼że ─Źoskoro dosta┼ą ─Ćal┼íia dlho o─Źak├ívan├í funkcia: ÔÇ×samode┼ítrukt├şvneÔÇť spr├ívy. Nov├í beta verzia aplik├ície na odosielanie spr├ív v syst├ęme Android za─Ź├şna znova testova┼ą funk─Źnos┼ą pribli┼żne dva t├Ż┼żdne po tom, ako sa t├íto funkcia u┼ż v aplik├ícii zobrazuje.

Na rozdiel od predch├ídzaj├║cich testov, kde bol prostriedok nazvan├Ż ÔÇ×odstr├íni┼ą spr├ívyÔÇť, n├ístroj sa teraz naz├Żva ÔÇ×spr├ívy vypr┼íaliÔÇť. Proces v┼íak zost├íva rovnak├Ż: pou┼ż├şvate─ż m├┤┼że otvori┼ą okno mo┼żnost├ş a zvoli┼ą, ako dlho bud├║ v konverz├ícii povolen├ę nov├ę pr├şspevky.

Samode┼ítrukt├şvne spr├ívy je mo┼żn├ę prehr├íva┼ą v SettingsSource: WA Beta Info

U┼ż├şvate─ż si m├┤┼że vybra┼ą z mo┼żnost├ş automatick├ęho mazania spr├ív v de┼ł, t├Ż┼żde┼ł alebo mesiac. Rovnako ako v predch├ídzaj├║cich testoch, z├ísielky s├║ ozna─Źen├ę symbolom hod├şn, ktor├Ż obsahuje kruh ozna─Źuj├║ci kedy bude obsah k dispoz├şcii. Po─Ź├ştadlo sa tie┼ż zobraz├ş ved─ża kontaktu, na ktor├Ż bola objedn├ívka zadan├í.

Zdroj: WA Beta Info

Pod─ża miesta WABetaInfo, Odstr├ínen├Ż obsah sa zl├║─Źi do jednotliv├Żch rozhovorov aj do skup├şn WhatsApp. Toto, na rozdiel od aplik├íci├ş ako Messenger , Funkcia nie je aktivovan├í v s├║kromnom tajnom okne a m├┤┼że sa ─żah┼íie pou┼ż├şva┼ą po─Źas denn├Żch konverz├íci├ş.

Podobne ako v┼íetky testy vykonan├ę na WhatsApp Beta, funk─Źnos┼ą nem├í d├ítum vydania a pred implement├íciou v kone─Źnej verzii aplik├ície sa m├┤┼że zmeni┼ą. Ke─Ć┼że s├║ v┼íak sk├║senosti s funk─Źnos┼ąou konzistentnej┼íie, trendom je, ┼że nebude trva┼ą dlho, k├Żm z├şskame form├ílne podrobnosti o ─Źerstvosti.