WhatsApp, zbohom kŕče prstov za hlasové správy

Nahrajte hlasovú schránku na WhatsApp bez toho, aby ste počas nahrávania museli stlačiť a držať ikonu mikrofónu. Sen do včerajška, realita pre používateľov iOSvďaka uvedeniu najnovšej verzie slávnej služby okamžitých správ na trh App Store, ktorá sa čoskoro objaví aj v obchode Android Play.

Keď sa pozrieme na podrobnosti, je to verzia 2.17.81. Vďaka tejto aktualizácii, keď klepnete na ikonu mikrofónu a nahráte hlasovú správu, sa objaví bezprostredne nad visiacim zámkom, Preto stačí posunúť nahor, aby sa záznam uzamkol tak dlho, ako sa požaduje. Stručne povedané, určite zbohom z kŕčov prstov.

Whatsapp hlasové správy 1

Je to tiež príležitosť, ktorú ste už videli na telegrame, s prakticky rovnakou operáciou. V každom prípade to nie je jediná správa v tejto verzii 2.17,81 pre Whatsapp. Tím Zuckerberg v skutočnosti uvažoval o väčšej integrácii s YouTube, logicky na podporu toho, čo používatelia každodenne používajú.

Tiež si prečítajte: S Whatsapp môžete nakoniec mazať správy

Je to skutočne možné vďaka aktuálnej aktualizácii, pozerať videá z YouTube priamo v WhatsApp, bez toho, aby ste museli prejsť z jednej aplikácie na druhú. Nielen to, ale filmy sa budú naďalej prehrávať aj prechodom z jedného rozhovoru do druhého. Akýsi obraz v obraze v štýle „Oreo“, ktorý by mal podporovať väčšie pohodlie v každodennom živote.

Hlasová schránka Whatsapp

V tomto okamihu stačí čakať na príchod týchto správ vo verzii Android, Nie je vylúčené, že môže byť uvedený do obchodu Play Store v priebehu niekoľkých nasledujúcich hodín. Momentálne sledujeme tento odkaz, môžete si stiahnuť verziu pre iOS.

Tomove odporúčanie

iPhone 8 Okrem toho ich je 64 GBverzia je už k dispozícii Amazon, s zľava nad 100 eur ako je katalógová cena.