Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

WhatsApp zavádza temné tému v Beta

WhatsApp zavádza temné tému v Beta 1

Ak ste chceli zmeniť svoj WhatsApp na temnú stránku, čakanie je takmer u konca. Bude to tak, ak ste pre aplikáciu beta. Facebookznáma aplikácia na odosielanie správ začala zavádzať temné téma pre používateľov verzie beta, ktorí dávajú prednosť tomu, aby bol jas obrazovky ich aplikácie čo najnižší. Je to súčasť neustáleho trendu, ktorý dáva používateľom možnosť rozhodnúť sa, či maximalizovať všetko svetlo na telefóne, alebo len udržať veci na tmavej úrovni na spánkové alebo spoločenské účely.

Ak chcete získať prístup k beta verzii WhatsApp, musíte sa stať súčasťou programu Google Play Beta. Ak už ste súčasťou tohto programu, môžete očakávať 2.20.13 aktualizácia softvéru, ktorá má byť doručená do vášho zariadenia. Okrem temného režimu získate aj niekoľko opráv a vylepšení chýb, takže vždy je dobré aktualizovať na najnovšiu verziu, aby ste sa uistili, že vaša aplikácia funguje správne, aj keď je to stále verzia beta.

Ale samozrejme sme tu pre temnú tému a táto téma iba nezmení vašu tmavú obrazovku. Prinášajú úplne nové používateľské rozhranie a výber farieb bol upravený pre všetky prvky, ak by ste sa rozhodli zvoliť tmavšiu farbu ako predvolenú svetelnú tému. Niektorí ľudia to uprednostňujú, keď používajú svoje telefóny v posteli neskoro v noci, aby nerušili ostatných ľudí alebo chránili svoje oči pred žiarivým oslnením.

Keďže ide o verziu beta, očakávajte, že nie všetko bude fungovať dokonale. Tí, ktorí sú už nejaký čas v programe beta, vedia už čakať chyby a všetko. Ak ste už aplikáciu aktualizovali a temná téma sa vám stále nezobrazuje, pravdepodobne ju budete musieť znova nainštalovať, aby ste ju uviedli do prevádzky, alebo ak si nie ste istí, počkajte, kým sa k vám nedostane.

Ak ste netrpezliví, môžete si tiež stiahnuť súbor aplikácie APK Android, ale ak neviete, čo robíte, radšej nie. A ak nechcete používať beta verziu, vždy môžete počkať, kým dorazí stabilná verzia, aj keď nie je jasné, kedy presne to bude.