WhatsApp: videohovor do 8 ľudia už sú k dispozícii pre iOS

Majstrovstvá v službách, ktoré ponúkajú videohovory, sú oficiálne otvorené. WhatsApp už rozšíril na skúšobnú verziu príležitosť byť až 8 ľudí na videokonferenciách, ale táto výhoda sa teraz sprístupnila pre stabilnú verziu aplikácie pre iOS.

V súčasnej dobe ešte nebol vydaný pre Android, ale podľa informácií, kto má tento najnovší operačný systém, si môžete vychutnať jeho funkčnosť a mať 8 súčasne stiahnutím verzie na webovú stránku WhatsApp.

WhatsApp: videohovor do 8 ľudia už sú k dispozícii pre iOS 1

Teraz je možné uskutočňovať videohovory na WhatsApp až s 8 ľudia

Ako sme tu už uviedli, WhatsApp začal povoliť verzii verzie Beta testerov systému Android, aby bolo možné uskutočňovať videohovory s viac ľuďmi, až do maxima 8,

Teraz však novinky prichádzajú do stabilných verzií a sú momentálne k dispozícii pre iOS. Táto správa bola oznámená na oficiálnom účte Twitter WEBetaInfo.

Odteraz môžete počas videohovoru zvýšiť počet ľudí, čo je zdroj, ktorý bude veľmi užitočný pri stretnutiach so spolupracovníkmi, rodinou a priateľmi.

Pozrite si video:

Ak chcete začať využívať túto funkciu, musíte ju mať najnovšiu verziu aktualizovanej aplikácie, čo je prípad iOS 20,20, k dispozícii od 27. apríla. Ako môžeme čítať v opise najnovšej aktualizácie:

Hlasové hovory alebo videohovory môžu mať teraz až 8 účastníkmi. Všetci účastníci musia mať najnovšiu verziu WhatsApp.

WhatsApp: videohovor do 8 ľudia už sú k dispozícii pre iOS 2

V prípade systému Android, hoci funkčnosť ešte neprišla „oficiálne“ aktualizáciou samotnej aplikácie, podľa WEBetaInfo si môžete stiahnuť súbor .apk cez oficiálne stránky WhatsApp,