WhatsApp v2.18.363 poskytuje funkciu skupinového volania používateľom systému Android

WhatsApp v2.18.363 poskytuje funkciu skupinového volania používateľom systému Android 1

Po zavedení na iOS teraz WhatsApp v2.18.363 poskytuje funkciu skupinového chatu pre používateľov systému Android. Táto funkcia umožňuje užívateľovi uskutočňovať skupinové hovory s ľuďmi prítomnými v príslušnom zozname kontaktov. Funkcia skupinového zhromažďovania je stále v beta verzii a je vo vývoji. Nemusí to fungovať pre všetkých, ktorí ho môžu aktualizovať prostredníctvom programu Beta.

Funkcia skupinovej kolekcie funguje rovnakým spôsobom ako systém iOS. Musíte iba stlačiť kláves skupinového hovoru. Na pravej strane je symbol telefónu so znakom +. Po stlačení tohto tlačidla sa zobrazí zoznam členov skupiny, ku ktorým sa môžete pripojiť prostredníctvom hovorov. Nezabudnite, že je obmedzená iba na používateľov vo vašom zozname kontaktov.

WhatsApp v2.18.363 zahŕňa skupinové hovory

Keď vyberiete požadované kontakty zo zoznamu, zobrazí sa jeden hlas a video Tlačidlo. Potom vyberte kohokoľvek podľa toho, aký typ hovoru uprednostňujete.

WhatsApp v2.18.363 zahŕňa skupinové hovory

Hoci WhatsApp v2.18.363 obsahuje funkciu skupinového volania pre Android, je to iba uzavretá beta verzia. Prechádza fázami vylepšení a testov. Táto funkcia bude distribuovaná vzdialene v nasledujúcich verziách beta. Ale ak to chcete vyskúšať teraz, musíte to urobiť zaregistrujte sa do služby WhatsApp Beta v službe Google Play,

Aplikácia na posielanie správ nedávno zaviedla mnoho nových funkcií pre platformy iOS aj Android. WhatsApp nedávno predstavil balík nálepiek tretích strán Ralph Breaks Internet. Je založená na rovnomennom filme. Zostaňte teda v obraze a zistite, kedy a kedy sa zavolá skupinový hovor WhatsApp.

[playstore url=”com.whatsapp”]

zdroj