WhatsApp pripravuje ve─żk├Ż zoznam spr├ív na nadch├ídzaj├║ce t├Ż┼żdne

V├Żvoj├íri WhatsApp zaplavuj├║ aplik├íciu a informa─Źn├║ slu┼żbu. Spr├ívy prich├ídzaj├║ do r├┤znych oblast├ş aplik├ície a s├║ v z├ísade navrhnut├ę tak, aby vyhovovali potreb├ím a po┼żiadavk├ím pou┼ż├şvate─żov na r├┤znych platform├ích, na ktor├Żch s├║ pr├ştomn├ę.

Zd├í sa, ┼że zoznam spr├ív ─Źoskoro rastie spolu s ─Ćal┼í├şmi s├ęriami vylep┼íen├ş. WhatsApp sa chyst├í predstavi┼ą ve─żk├Ż zoznam spr├ív pre nadch├ídzaj├║ce t├Ż┼żdne na r├┤znych platform├ích.

Vylep┼íenia v t├Ż┼żd┼łoch spr├ív aplik├ície WhatsApp

Bud├║ce t├Ż┼żdne so spr├ívami o WhatsApp

Je ur─Źite norm├ílne vidie┼ą zmeny v WhatsApp aplik├íci├ích ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł. Slu┼żba spr├ív otestuje niektor├ę vylep┼íenia vo verzi├ích na vyhodnotenie, a preto upresn├ş, ─Źo sa vytvorilo a potom transponovalo do produk─Źnej verzie.

WhatsApp bol tak ozn├ímen├Ż na najbli┼ż┼íie t├Ż┼żdne. Postupn├Żm a kontrolovan├Żm sp├┤sobom uvid├şme na mnoh├Żch platform├ích mnoho nov├Żch funkci├ş, aby sme sa vyhli probl├ęmom, ktor├ę sa medzit├Żm vyskytli, a rie┼íili ich.

Vylep┼íenia v t├Ż┼żd┼łoch spr├ív aplik├ície WhatsApp

Vylep┼íenia v t├Ż┼żd┼łoch spr├ív aplik├ície WhatsApp

Všetky aplikácie dostanú vylepšenia

Tieto spr├ívy sa bud├║ zobrazova┼ą v mobiln├Żch aplik├íci├ích, kde si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą a zobrazi┼ą QR k├│d na v├Żmenu kontaktov. Nov├ę animovan├ę n├ílepky si m├┤┼żete tie┼ż stiahnu┼ą a pou┼żi┼ą na anim├íciu konverz├íci├ş.

Na po─Ź├şta─Źi sa zobrazia aj ─Ćal┼íie spr├ívy. Plat├ş to pre verziu podporovan├║ prehliada─Źmi a vyhraden├Żmi aplik├íciami pre ka┼żd├║ z nich. opera─Źn├Ż syst├ęm. Najvidite─żnej┼í├ş bude pr├şchod tmav├ęho re┼żimu pre tieto platformy.

─îoskoro bude ─Źo objavova┼ą

Nakoniec, a ke─Ć┼że v platform├ích a syst├ęmoch existuj├║ glob├ílne zmeny, vykon├íme skupinov├ę videohovory. Sta─Ź├ş sa dotkn├║┼ą pou┼ż├şvate─ża, aby bol v strede obrazovky. Okrem toho sa najnov┼íie spr├ívy objavia na serveri KaiOS, kde m├┤┼żete zdie─ża┼ą aktualiz├ície stavu.

V┼íetci pou┼ż├şvatelia, ktor├ş si nain┼ítalovali najnov┼íie verzie WhatsApp, bud├║ ─Źoskoro m├┤c┼ą tieto spr├ívy otestova┼ą.