Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

WhatsApp, nová funkcia: automatické mazanie správ

WhatsApp, nová funkcia: automatické mazanie správ 1

Z funkčnosti “Odstrániť správy"Zo dňa WhatsApp o tom sme už hovorili na konci minulého roka, pričom sme tvrdili, že vývojári na tomto nástroji pracujú a že bude k dispozícii v nasledujúcich mesiacoch. Teraz máme dôležitú správu: v beta verzia 2.20.84 z WhatsApp pre Android funkčnosť sa znova objavila a pridala sa aj do jednotlivých konverzácií.

V skutočnosti vývojári spočiatku mysleli, že sa vydajú iba pre skupiny. Funkčnosť by slúžila čisté skupinové rozhovory od tisícok správ ktoré sa vymieňajú každý deň. Správca sa mohol v nastaveniach rozhodnúť, ako často automaticky mazať správy zo skupiny: každú hodinu, každý deň, každý týždeň, každý mesiac alebo každý rok. Ako môžete hádať, „Vymazať správy“ je druh automatického čističa, ktorý vymaže všetky správy, fotografie a videá, ktoré sa vymieňajú na WhatsApp. Z funkcií dostupných iba pre skupiny „Odstrániť správy„Pre šťastie miliónov používateľov bude k dispozícii aj v„ one to one “chates. Tento nástroj zatiaľ nie je k dispozícii, ale mohol by byť veľmi skoro.

Ako automaticky odstrániť správy na WhatsApp

Ako vždy sa v týchto situáciách stáva, prvými ľuďmi, ktorí znovu uviedli správy, boli chlapci WaBetaInfo ktorí zverejnili svoje prvé snímky novej funkcie na svojich webových stránkach. Použitie je veľmi jednoduché a môže ho využiť každý.

na automaticky mazať správy na WhatsApp musíte vstúpiť do individuálneho chatu, stlačte ikonu s tromi bodkami vpravo hore a potom na Zobraziť kontakt. Otvorí sa nové okno a namiesto toho, kde sa teraz nachádza „Dôležitá správa“, sa zobrazí „Odstrániť správy“. Kliknutím naň sa otvorí okno s rôznymi možnosťami: každú hodinu, každý deň, každý týždeň, každý mesiac alebo každý rok. Ak vyberiete jednu, aktivujete nástroj a správy sa zobrazia automaticky odstránené z chatu, bez toho, aby ste museli vyberať všetky správy, a stlačením koša ich odstráňte.

Kedy bude nová funkcia k dispozícii

Je ťažké predpovedať príchod nástroja. Temná téma je k dispozícii už niekoľko týždňov, čo je vlastnosť, ktorá vývojárom vyťažila viac ako rok. V najbližších mesiacoch existuje veľa vecí, na ktorých technici pracujú, počnúc platformou, ktorá umožní používateľom vymieňať si peniaze na WhatsApp. Okrem toho sa pracuje aj na tom, aby bolo možné používať ten istý účet na rôznych smartfónoch. Všetky funkcie, ktoré uvidíme v nasledujúcich mesiacoch.