WhatsApp má takmer tajnú správu pre tých, ktorí používajú videohovory

Správy neprestávajú prichádzať na WhatsApp. S každým ďalším týždňom sa objavujú nové funkcie a nové možnosti, ktoré sa testujú a dokonca používajú opakovane a všetci používatelia.

Tieto zmeny sú súčasťou plánov Facebook pre vývojárov priniesť v najbližšej budúcnosti. Dať dedičnosť tejto reťaze zmien sa teraz objavila ďalšia. Venuje sa videohovoru a môže sa rozhodnúť, že ho odovzdá ako tajomstvo väčšine.

WhatsApp správy volá tajné video

Ďalšia nová funkcia pre WhatsApp

V posledných mesiacoch bol nárast používania WhatsApp exponenciálny. Keď sú používatelia v karanténe, hlasové hovory a videohovory zohrávajú osobitnú úlohu pri udržiavaní hlavne blízkosti a komunikácie.

V tejto oblasti sa objavilo niekoľko nových funkcií, najmä tie najvyspelejšie a tie, ktoré ponúkajú. Stojí tu, keď sú miestnosti Facebook a zvýšenie počtu používateľov súčasne.

Videohovory prijímajú tajné informácie

Teraz, keď sa to odhaľuje, vo videohovoroch je ďalšia novinka. Prejdením prstom môžete priblížiť ktoréhokoľvek používateľa pri týchto hovoroch kliknutím na obrázok toho, kto je zvýraznený na monitore smartfónu.

Ak hovoríte len medzi 2 Používa to ako zbytočnú funkciu syra, pri skupinových hovoroch je to veľmi užitočné. U mnohých používateľov je priestor zmenšený a obrázky sa javia ako veľmi malé. To uľahčuje využitie tohto priestoru.

Teraz testujeme na zariadeniach Android a iOS

Pre túto chvíľu a pre Android a iOS je táto funkcia iba v skúšobnej verzii aplikácie WhatsApp. Očakáva sa, že po týchto testoch bude táto novinka pre všetkých používateľov tejto služby WhatsApp neskôr.

Veľmi jemným spôsobom o WhatsApp je zisk dôležitý v niekoľkých oblastiach. Táto nová funkcia je len ďalším príkladom toho, aké dôležité môže byť niečo veľmi jednoduché. Takto sa zlepšuje videohovor, najmä v skupine, aj keď takmer v tajnosti.