WhatsApp je zraniteľné a filtruje všetky obrázky, ktoré by mohli mať za následok…

Pozrite sa, ako to funguje 2 Milhões de useadores more and hisáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááábuuúúuuuu na to.

A Check Point Research, inteligentná hrozba od spoločnosti Check Point Software Technologies, O Check Point, ktorá predstavuje zraniteľnú aplikáciu, ktorá ponúka okamžitú aplikáciu WhatsApp. Pozrite sa, ako to funguje 2 Milhões de useadores more and hisáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááábuuúúuuuu na to. Spoločné kontrolné body môžu mať jednu z nasledujúcich dôsledkov:

Filtros de imagem

Zraniteľné stránky môžu mať jednu z nasledujúcich filtrov: Väčšina procesorov obsahuje niekoľko pôvodných modifikácií, ktoré môžu obsahovať viac vizuálnych, ako aj desfoque alebo nitidezov. Viac informácií nájdete v Check Point Research, kde nájdete ďalšie alternatívy k rôznym filtrom filtrov, ktoré vám pomôžu získať viac GIF a viac o WhatsApp. Kolapsá, indikácie a CPR, môžu byť spojené s poškodením pamäti. Znehodnotená a dostupná funkčná skupina obsahuje ďalšie filtre. Pôvodný obrázok môže mať niekoľko pôvodných úprav alebo modifikácií, ktoré by mohli mať vplyv na celkový vizuálny, obrazový alebo obrazový potenciál nitidezu. Viac informácií o Check Point Research nájdete v nasledujúcom zozname filtrov a filtrov, ako aj ďalších GIF súborov, ktoré môžete použiť na WhatsApp. Hrozí zrútenie, indikácia KPR, identifikácia viacerých poškodených pamätí.

Odhaduje sa, že bude mať viac ako 55 miliónov ľudí, ktorí budú používať svoju aplikáciu WhatsApp, com 4.5 milhões de fotos e mil milõões de vídeos partilhados por dia. V Portugalsku je k dispozícii dátový prehľad, 61% z neho používa internetový WhatsApp.

Výsledky prieskumu Check Point sú k dispozícii na WhatsApp od 10. novembra 2020. Osvedčené aplikácie pre overenie a opätovné zoznámenie sa, ako aj pre celkové emisie sú porovnateľné. 2.21.2.2.13, urobte zraniteľnú aktualizáciu CVE-2020-1910 na aktualizáciu zabezpečenia Fevereiro do Security Advisory.

Súvisiace články: Fotografie Google sú testované a hodnotené spomienkami

Com mais de 2 mil milõõ de utilizadores ativos, o WhatsApp é, de facto, um alvo atrativo para os atacantes. Posúdiť, ako by to malo byť zraniteľné, hlásiť to, pretože väčšina záverov o WhatsAppe je spojená s riešením problémov. Naše výsledky sú nasledujúce: afirma Oded Vanunu, Vedúci výskumu zraniteľností produktov v Check Point.

Oficiálne oficiálne odpovede na WhatsApp:

“Pravidelné obchody sú špecializované a špecializované na rôzne aplikácie, ako sú napríklad rôzne aplikácie WhatsApp Protege, ako napríklad aplikácie pre osobné aplikácie alebo aplikácie, ako aj kontrolné body pre všetky aplikácie, aplikácie a aplikácie.” Pretože všetky možnosti čítania a zápisu pokračujú a budú predstavovať jednu z najdôležitejších predvolieb, budú predstavovať jednu z najdôležitejších skupín ochranných pomôcok. Naše relatívne množstvo osobných údajov zahŕňa všetky možnosti, ako získať akreditáciu, a preto môžu mať vplyv na všetky chyby. Dito isto, mesmo os mais complexos cenários identificados pelos especialistas podem ajudar a aumentar o nível de segurança dos utilizadores. Naše rady a rady nájdete v oblasti technickej podpory, odporúčame vám použiť viacero operačných systémov a aplikácií, možnosti sťahovania, sťahovania a sťahovania osobných kontaktov, ako aj počet kontaktov.