WhatsApp je už oveľa ľahšie odhaliť falošné informácie zdieľané

O WhatsApp a jeho tím vývojárov sa v posledných mesiacoch nezastavil. Tieto funkcie stále prichádzajú a s každou novou verziou sú nové funkcie a nové možnosti, viditeľné alebo skryté, petržlenová vňať syr vyrobený v blízkej budúcnosti.

Táto nová verzia, ktorá bola teraz vydaná, už ukázala dôležitú novinku, ale ďalšie sa zdajú byť skryté a pripravené na aktiváciu. Jedna z najdôležitejších pomáha odhaliť nepravdivé informácie o WhatsApp.

WhatsApp novinky funkcie nástroje správ

Tím pre WhatsApp je už dlho schopný šíriť falošné správy a hanlivý obsah. Keďže niekoľko opatrení, ktoré prijali, malo v tomto boji veľmi pozitívny účinok, ale stále bez úplného odstránenia formy.

Novinky na ukončenie falošných správ

Ešte pár ďalších pomoci predstavuje novinku, ktorá sa teraz testuje v systéme Android. Hovorili sme o možnosti použitia informácií o spôsobe prijímania správ. Nové správy sa zobrazujú vedľa správ, ktoré sa opakujú znova a znova.

Používatelia tak budú môcť používať informácie o prichádzajúcich správach na stránkach Google. Táto správa sa čoskoro dostane ku všetkým a bude fungovať pre textové správy aj pre obrázky.

Funkcie a nástroje správ

WhatsApp samozrejme obsahuje viac správ, ale tie sú skryté a stále sa vytvárajú. Boli nájdené nové funkcie súvisiace s vyhľadávaním, ktoré vám umožňujú vyhľadávať údajové správy a typy zdieľaných prvkov.

Existujú však ešte dôležitejšie správy. Čoskoro budeme môcť počítať s novými nástrojmi na správu úložiska a tiež s možnosťou vylúčenia celých konverzácií, pričom ponecháme iba časti označené ako obľúbené.

Čoskoro budú všetky tieto novinky a nástroje k dispozícii, pripravené a použité syry. Jeden z najviac očakávaných, ktorý sa používa na WhatsApp na rôznych zariadeniach, je tiež takmer pripravený a testovaný. Všetky tieto správy sú vynikajúcou správou pre tých, ktorí si vybrali túto službu na výmenu správ.