WhatsApp do janu├íra prestane fungova┼ą na mili├│noch telef├│nov 1 – je v├í┼í v zozname?

WHATSAPP ─Źoskoro prestane fungova┼ą na mili├│noch telef├│nov, ─Źo znamen├í, ┼że ve─ża ─żud├ş vst├║pi do roku 2021 bez pr├şstupu k ob─ż├║benej aplik├ícii.

─Żudia so star┼í├şmi smartphones by mali by┼ą varovan├ş, ┼że aplik├ícia by pre nich mohla presta┼ą fungova┼ą bud├║ci rok, ak neaktualizuj├║ svoj softv├ęr.

To znamen├í, ┼że im zost├ívaj├║ iba dva t├Ż┼żdne, pokia─ż nechc├║ za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą chatovaciu platformu na kompatibilnom zariaden├ş.

Pod─ża News.18.com niektor├ę star┼íie smartf├│ny nebud├║ m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą WhatsApp v roku 2021.

Ozn├ímilo to, ┼że WhatsApp prestane fungova┼ą pre ─żud├ş, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ iPhone, ktor├Ż nebol aktualizovan├Ż na iOS 9 softv├ęr alebo vy┼í┼í├ş.

Pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android, ktor├ş ho nemaj├║ 4.0.3 ├Üdajne bud├║ ovplyvnen├ę aj opera─Źn├ę syst├ęmy alebo nov┼íie.

Ak m├íte iPhone 4 alebo star┼í├ş, nebudete m├┤c┼ą aktualizova┼ą na nov┼í├ş softv├ęr.

Niektor├ę zariadenia s Androidom, ako s├║ Motorola Droid Razr a Samsung Galaxy S2 tie┼ż st├íle be┼ż├ş na zastaranom softv├ęri.

Ak m├íte star├Ż telef├│n, m├┤┼żete sk├║si┼ą aktualizova┼ą na najnov┼í├ş mo┼żn├Ż softv├ęr, aby ste bud├║ci rok nezachytili ni─Ź.

Apple pou┼ż├şvatelia musia prejs┼ą na polo┼żku Nastavenia a potom na polo┼żku ÔÇ×V┼íeobecn├ęÔÇť a ÔÇ×Inform├ícieÔÇť, aby zistili, ak├║ verziu softv├ęru pou┼ż├şvaj├║.

V syst├ęme Android mus├şte prejs┼ą na polo┼żku Nastavenia a potom na polo┼żku ÔÇ×O telef├│neÔÇť.

Pr├şpadne mo┼żno budete musie┼ą aktualizova┼ą na o nie─Źo nov┼í├ş telef├│n.

─îas┼ą webovej str├ínky WhatsApp odha─żuje, s ak├Żmi opera─Źn├Żmi syst├ęmami je kompatibiln├í.

Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş potrebuj├║ aktualizova┼ą, bud├║ upozornen├ş v samotnej aplik├ícii.

Obrovsk├í aktualiz├ícia WhatsApp v├ím kone─Źne umo┼ż┼łuje ma┼ą pre ka┼żd├Ż chat r├┤zne tapety

V ─Ćal┼í├şch novink├ích video, ktor├ę ukazuje, ako ve─żmi Facebook aplik├ícia sleduje, ┼że ste ┼íokovali ─żud├ş na soci├ílnych sie┼ąach.

Tis├şce podozriv├Żch telev├şznych pir├ítov dostan├║ tento t├Ż┼żde┼ł list od pol├şcie, v ktorom ich bud├║ varova┼ą, ┼że ich ├║rady sleduj├║

A, Amazon pou┼ż├şvatelia vo Ve─żkej Brit├ínii mo┼żno nedostan├║ svoje objedn├ívky na Xbox Series X pred Vianocami, ─Źo mnoh├Żch ve─żmi rozhnev├í.

Ako ─Źasto pou┼ż├şvate WhatsApp? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu