WhatsApp DEAKTIVUJE v├í┼í ├║─Źet, ak neprijmete nov├ę vyskakovacie okno na ochranu osobn├Żch ├║dajov

WHATSAPP men├ş svoje z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov a ak so zmenami nes├║hlas├şte, v├í┼í ├║─Źet u┼ż nebude fungova┼ą.

Pravidl├í spr├ív sa vz┼ąahuj├║ na v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov, ale ─żudia mimo Spojen├ęho kr├í─żovstva a E├Ü bud├║ musie┼ą tie┼ż s├║hlasi┼ą s v├Ą─Ź┼í├şm zdie─żan├şm ├║dajov s Facebook.

Ak dotknut├ş pou┼ż├şvatelia neakceptuj├║ nov├ę podmienky ochrany osobn├Żch ├║dajov, ktor├ę sa objavia na ich obrazovk├ích, od febru├íra stratia pr├şstup k svojmu ├║─Źtu WhatsApp 8.

Mnoho ─żud├ş u┼ż videlo vyskakovacie okno s nov├Żmi podmienkami WhatsApp a klikli na ÔÇ×s├║hlasi┼ąÔÇť bez toho, aby si tieto podmienky ├║plne pre─Ź├ştali.

Za posledn├Żch 24 hod├şn dostali pou┼ż├şvatelia WhatsApp ozn├ímenie, ktor├ę im hovor├ş o zmen├ích s mo┼żnos┼ąou klikn├║┼ą na ÔÇ×s├║hlasi┼ąÔÇť alebo ÔÇ×teraz nieÔÇť.

Britsk├ę a eur├│pske vyskakovacie okn├í o tom nehovoria Facebook zmeny zdie─żania ├║dajov.

WhatsApp tie┼ż spreh─żadnil sp├┤sob, ak├Żm zaobch├ídza a zhroma┼ż─Ćuje ├║daje, a nov├ę sekcie v jeho z├ísad├ích ochrany osobn├Żch ├║dajov obsahuj├║ ÔÇ×├Üdaje o transakci├ích a platb├íchÔÇť a ako zaobch├ídza s ÔÇ×inform├íciami o poloheÔÇť.

Webov├í str├ínka WhatsApp m├í sekciu, ktor├í odpoved├í na ot├ízku ÔÇ×Ak├ę inform├ície WhatsApp zdie─ża s Facebook Spolo─Źnosti? ‘.

Uv├ídza sa v ┼łom: ÔÇ×WhatsApp v s├║─Źasnosti zdie─ża ur─Źit├ę kateg├│rie inform├íci├ş s Facebook Spolo─Źnosti.

ÔÇ×Inform├ície, ktor├ę zdie─żame s ostatn├Żmi Facebook Spolo─Źnosti. obsahuje inform├ície o registr├ícii v├í┼ího ├║─Źtu (napr├şklad va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo), ├║daje o transakci├ích, inform├ície s├║visiace so slu┼żbami, inform├ície o tom, ako interagujete s ostatn├Żmi (vr├ítane firiem) pri pou┼ż├şvan├ş na┼íich slu┼żieb, inform├ície o mobilnom zariaden├ş, va┼íu IP adresu a m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą ─Ćal┼íie inform├ície identifikovan├ę v ─Źasti Z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov s n├ízvom ÔÇ×Inform├ície, ktor├ę zhroma┼ż─ĆujemeÔÇť alebo z├şskan├ę na z├íklade ozn├ímenia v├ím alebo na z├íklade v├í┼ího s├║hlasu. ÔÇť

Aktualizovan├ę z├ísady tie┼ż nazna─Źuj├║, ┼że m├┤┼żete dosta┼ą marketingov├Ż materi├íl o Facebook Spolo─Źnosti.

Tento krok by mohol by┼ą ─Ćal┼í├şm krokom k Facebook, WhatsApp a Instagram pr├şpadne sa integruj├║ ako jeden celok.

Hovorca WhatsApp n├ím povedal: ÔÇ×V eur├│pskom regi├│ne (vr├ítane Spojen├ęho kr├í─żovstva) nedoch├ídza k ┼żiadnym zmen├ím v postupoch zdie─żania ├║dajov WhatsApp v aktualizovan├Żch podmienkach slu┼żby a z├ísad├ích ochrany osobn├Żch ├║dajov.

ÔÇ×Aby sa predi┼ílo ak├Żmko─żvek pochybnostiam, st├íle plat├ş, ┼że WhatsApp nezdie─ża ├║daje o pou┼ż├şvate─żovi WhatsApp v eur├│pskom regi├│ne s Facebook za ├║─Źelom Facebook pou┼ż├şvanie t├Żchto ├║dajov na zlep┼íenie svojich produktov alebo rekl├ím. ÔÇť

Facebook je ┼żalovan├Ż kv├┤li tvrdeniam ÔÇ×nez├íkonn├ęho monopoluÔÇť a povedal mu, aby predal Instagram a WhatsApp od americkej vl├ídy

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach Donald Trump zak├ízal v USA snahu fungova┼ą osem ve─żk├Żch ─Ź├şnskych aplik├íci├ş v r├ímci ├║silia o ochranu n├írodnej bezpe─Źnosti.

Falo┼ín├í spr├íva WhatsApp s upozornen├şm, ┼że v├ís m├┤┼żu hackn├║┼ą, sa ┼í├şri online.

A sex -technologick├í spolo─Źnos┼ą Lovense pr├íve spustila vo svojej aplik├ícii Lovense Remote funkciu skupiny, ktor├║ by fan├║┼íikovia sexu├ílnych hra─Źiek mohli vyu┼żi┼ą na virtu├ílne skupinov├ę orgie.

─îo si mysl├şte o novej zmene ├║dajov WhatsApp? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu