Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

WhatsApp by mohol ─Źoskoro predstavi┼ą nezmyseln├ę spr├ívy

WhatsApp by mohol ─Źoskoro predstavi┼ą nezmyseln├ę spr├ívy 1U niektor├Żch aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív a platforiem soci├ílnych m├ędi├ş existuje mo┼żnos┼ą do─Źasne uverejni┼ą obsah sk├┤r, ako nav┼żdy zmizne. V skuto─Źnosti ned├ívno Twitter sa pohr├íval s takouto funkciou. Teraz to vyzer├í, ┼że WhatsApp by mohol z├şska┼ą aj nie─Źo podobn├ę, aspo┼ł to je pod─ża najnov┼íej verzie beta objavenej spolo─Źnos┼ąou WABetaInfo.

Pod─ża najnov┼íej verzie beta sa zd├í, ┼że existuj├║ d├┤kazy o tom, ┼że WhatsApp by sa mohol pok├║┼ía┼ą vysk├║┼ía┼ą zmiznut├ę spr├ívy. T├íto funkcia umo┼żn├ş pou┼ż├şvate─żom navz├íjom si posiela┼ą spr├ívy, kde si potom m├┤┼żu nastavi┼ą trvanie, v ktorom sa spr├ívy po ur─Źitom ─Źasovom ├║seku vyma┼ż├║.

Na z├íklade aktu├ílneho nastavenia sa toto pohybuje od hodiny do jedn├ęho roka. Ak chcete vytvori┼ą s├║kromn├║ konverz├íciu, ktor├║ nechcete, aby ju niekto videl, m├┤┼żete ju nastavi┼ą na hodinu, po ktorej v┼íetky spr├ívy zmizn├║. Toto je ├║─Źinnej┼íie v porovnan├ş s odstra┼łovan├şm rozhovorov, preto┼że odstr├ínenie konverz├ície na va┼íom konci neznamen├í, ┼że sa odstr├íni na konci druhej osoby.

Ako u┼ż bolo povedan├ę, nie je jasn├ę, kedy sa t├íto funkcia roz┼í├şri na pou┼ż├şvate─żov. Funkcie, ktor├ę sa v beta verzii objavia, zvy─Źajne trvaj├║ sk├┤r, ako sa za─Źn├║ vysiela┼ą, a ke─Ć sa tak stane, m├┤┼że sa to mierne l├ş┼íi┼ą od toho, ─Źo bolo v beta verzii, tak┼że je na ─Źo vzia┼ą na vedomie.

Obr├ízkov├Ż kredit – WABetaInfo

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o a. zdroj: wabetainfo