WhatsApp bol n├║ten├Ż zdr┼ża┼ą sa prijatia kontroverzn├ęho term├şnu Facebook pravidl├í od dnes do m├íja

Spolo─Źnos┼ą WHATSAPP musela odlo┼żi┼ą svoj kontroverzn├Ż term├şn na to, aby pou┼ż├şvatelia prijali nov├ę zmluvn├ę podmienky.

Term├şn na prijatie nov├Żch z├ísad ochrany osobn├Żch ├║dajov bol p├┤vodne dnes a v d├┤sledku toho by ─żudia, ktor├ş nes├║hlasia, nemohli pou┼ż├şva┼ą WhatsApp.

Chatovacia platforma v┼íak teraz tieto pl├íny posunula o tri mesiace sp├Ą┼ą.

Znamen├í to, ┼że ak sa st├íle nerozhodnete, ─Źi chcete prija┼ą nov├ę podmienky, mus├şte sa do 15. m├íja rozhodn├║┼ą.

Ned├ívny blogov├Ż pr├şspevok WhatsApp vysvet─żuje: ÔÇ×Teraz pres├║vame d├ítum, od ktor├ęho bud├║ ─żudia po┼żiadan├ş, aby si pre─Ź├ştali a prijali podmienky.

ÔÇ×Vo febru├íri nikomu nebude pozastaven├Ż ani odstr├ínen├Ż ├║─Źet 8.

ÔÇ×Tie┼ż urob├şme ove─ża viac, aby sme objasnili dezinform├ície o tom, ako ochrana s├║kromia a zabezpe─Źenie v aplik├ícii WhatsApp funguje.

ÔÇ×Potom p├┤jdeme k ─żu─Ćom postupne, aby sme si pravidl├í pre┼íli vlastn├Żm tempom, ne┼ż bud├║ 15. m├íja k dispoz├şcii nov├ę mo┼żnosti podnikania.ÔÇť

Spor za─Źal, preto┼że nov├ę z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov uv├ídzali zdie─żanie ├║dajov s materskou spolo─Źnos┼ąou Facebook pre pou┼ż├şvate─żov WhatsApp v ur─Źit├Żch krajin├ích, ako s├║ USA.

Pravidl├í spr├ív sa vz┼ąahuj├║ na v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov, ale s├║hlasi┼ą s nimi bud├║ musie┼ą aj ─żudia mimo Spojen├ęho kr├í─żovstva a E├Ü Facebook z├ísady zdie─żania ├║dajov.

Pou┼ż├şvatelia maj├║ mo┼żnos┼ą klikn├║┼ą na ÔÇ×s├║hlasi┼ąÔÇť alebo ÔÇ×teraz nieÔÇť.

Britsk├ę a eur├│pske vyskakovacie okn├í o tom nehovoria Facebook zdie─żanie ├║dajov, ale rozsiahly zm├Ątok sp├┤sobil, ┼że mnoho ─żud├ş h─żad├í alternat├şvne aplik├ície na pou┼żitie.

WhatsApp tie┼ż spreh─żadnil sp├┤sob, ak├Żm zaobch├ídza a zhroma┼ż─Ćuje ├║daje, a nov├ę sekcie v jeho nov├Żch z├ísad├ích ochrany osobn├Żch ├║dajov obsahuj├║ ÔÇ×├Üdaje o transakci├ích a platb├íchÔÇť a sp├┤sob, ak├Żm zaobch├ídza s ÔÇ×inform├íciami o poloheÔÇť.

Aktualizovan├ę z├ísady tie┼ż nazna─Źuj├║, ┼że m├┤┼żete dosta┼ą marketingov├Ż materi├íl o Facebook Spolo─Źnosti.

Tento krok by mohol by┼ą ─Ćal┼í├şm krokom k Facebook, WhatsApp a Instagram pr├şpadne sa integruj├║ ako jeden celok.

Tento zlovestn├Ż text WhatsApp ÔÇ×in┼ítaluje do telef├│nu ─Źerva, aby nakazil v┼íetk├Żch va┼íich priate─żovÔÇť – a ┼í├şri sa ako blesk

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach a Twitch gamer sa stala vir├ílnou, preto┼że skvele zvl├ídla trolla s ot├ízkou ÔÇ×Ak├║ farbu maj├║ dnes tvoje tang├í?ÔÇť.

Facebook u┼ż nebude pou┼ż├şvate─żom odpor├║─Źa┼ą ÔÇ×politick├ę alebo ob─ŹianskeÔÇť skupiny.

Pr├şslu┼ín├ş experti upozornili na podvodn├ę e -maily s tvrden├şm, ┼że pr├şjemca bol vybran├Ż na prijatie vakc├şny proti koronav├şrusu.

S├║hlasili ste s nov├Żmi podmienkami WhatsApp? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu