WhatsApp BLOKUJE star┼íie telef├│ny iPhone s najnov┼íou aktualiz├íciou – je v├í┼í v zozname?

Pou┼ż├şvatelia syst├ęmu WHATSAPP na iPhone s├║ v trocha ┼íoku, ke─Ć sa v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch objav├ş najnov┼íia aktualiz├ícia softv├ęru.

Chatov├í aplik├ícia, ktor├í m├í viac ako 2 miliardy pou┼ż├şvate─żov, ├║dajne pl├ínuje blokova┼ą hovory a textov├ę spr├ívy na star┼í├şch modeloch Applepopul├írne mobiln├ę telef├│ny.

┼áokov├í spr├íva poch├ídza od d├┤veryhodn├ęho ├║to─Źn├şka WABetaInfo, ktor├Ż pravidelne odha─żuje nadch├ídzaj├║ce zmeny WhatsApp s presnou presnos┼ąou.

V ned├ívnej Twitter pr├şspevok WABetainfo varoval: ÔÇ×WhatsApp Messenger beta 20,21,50 zru┼í├ş podporu pre iOS 9. “

Ak je to pravda, bude to znamena┼ą, ┼że telef├│ny iPhone nebud├║ pou┼ż├şva┼ą iOS10 – najnov┼íiu verziu AppleOpera─Źn├Ż syst├ęm – strat├ş pr├şstup k aplik├ícii, uv├ídza Daily Star.

Pre ka┼żd├ęho, kto ned├ívno aktualizoval svoj iPhone, to nebude probl├ęm, preto┼że v┼íetky najnov┼íie mobiln├ę telef├│ny tejto spolo─Źnosti podporuj├║ iOS 10.

Ka┼żd├Ż, kto vlastn├ş iPhone 4S alebo star┼í├ş, zist├ş, ┼że u┼ż nem├┤┼że pou┼ż├şva┼ą WhatsApp.

Je to preto, ┼że tieto mobily nepodporuj├║ iOS 10, ktor├Ż Apple uveden├ę na trh v septembri 2020.

Znamen├í to, ┼że aplik├ícia sa potenci├ílne vyp├şna z nasleduj├║cich d├┤vodov: P├┤vodn├Ż iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Iphone 4s.

Inform├ície WABeta unikaj├║ nadch├ídzaj├║cim zmen├ím WhatsApp preh─żad├ívan├şm skor├Żch verzi├ş jeho aktualiz├íci├ş naz├Żvan├Żch betas.

Kalifornsk├í spolo─Źnos┼ą by sa mohla vr├íti┼ą k svojim pl├ínom na stiahnutie podpory pre iOS 9, tak novinky zatia─ż berte so ┼ítipkou soli.

Ke─Ć n├ís spolo─Źnos┼ą WhatsApp kontaktovala, aby sa vyjadrili, nekomentovala f├ímy a ┼ípekul├ície.

Chatov├í aplik├ícia v minulosti zru┼íila podporu pre ob─ż├║ben├ę mobily. Tento krok zais┼ąuje kompatibilitu nov├Żch funkci├ş so zariadeniami pou┼ż├şvate─żov.

Ke─Ć spolo─Źnos┼ą WhatsApp v roku 2019 zru┼íila podporu pre nieko─żko telef├│nov, spolo─Źnos┼ą uviedla: ÔÇ×Aj ke─Ć tieto mobiln├ę zariadenia boli d├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou n├í┼ího pr├şbehu, nepon├║kaj├║ tak├ę mo┼żnosti, ak├ę potrebujeme na roz┼í├şrenie funkci├ş na┼íej aplik├ície v bud├║cnosti. .

ÔÇ×Bolo to pre n├ís ┼ąa┼żk├ę rozhodnutie, ale bolo to spr├ívne, aby sme ─żu─Ćom poskytli lep┼íie sp├┤soby, ako zosta┼ą v kontakte s priate─żmi, rodinou a bl├şzkymi pomocou WhatsApp.

ÔÇ×Ak pou┼ż├şvate jedno z t├Żchto ovplyvnen├Żch mobiln├Żch zariaden├ş, odpor├║─Źame v├ím inovova┼ą na nov┼í├ş syst├ęm Android, iPhone alebo Windows Telef├│n, aby mohol na─Ćalej pou┼ż├şva┼ą WhatsApp. ÔÇť

Aj ke─Ć pre┼żijete najnov┼íiu sekciu, WhatsApp uviedla, ┼że pl├ínuje odstr├íni┼ą ├║─Źty pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş neakceptuj├║ jej kontroverzn├ę nov├ę podmienky ochrany osobn├Żch ├║dajov.

The FacebookZn├íma chatov├í slu┼żba stanovila term├şn 15. m├íja na uskuto─Źnenie zmien, ktor├ę bud├║ spr├şstupnen├ę pou┼ż├şvate─żom na celom svete.

Nov├ę podmienky, ktor├ę sa prv├Żkr├ít objavili prostredn├şctvom upozornenia v aplik├ícii v janu├íri, vyvolali na soci├ílnych sie┼ąach masov├║ paniku a viedli k hromadn├ęmu odchodu do konkuren─Źn├Żch chatovac├şch aplik├íci├ş.

Mnoho pou┼ż├şvate─żov – ├║dajne v mili├│noch – vysko─Źilo na lo─Ć kv├┤li obav├ím o svoje s├║kromie, preto┼że si nespr├ívne vykladali, ┼że dohoda umo┼ż┼łuje aplik├ícii zdie─ża┼ą viac ├║dajov s Facebook.

WhatsApp p├┤vodne poskytol pou┼ż├şvate─żom preru┼íenie febru├íra 8 s├║hlasi┼ą s podmienkami, ale po prudkej kritike online to posunul sp├Ą┼ą na m├íj.

WhatsApp uviedol, ┼że od 15. m├íja bude ÔÇ×pomaly ┼żiada┼ąÔÇť pou┼ż├şvate─żov, aby dodr┼żiavali nov├ę podmienky ÔÇ×, aby mali pln├║ funk─Źnos┼ą WhatsAppÔÇť.

T├ş, ktor├ş odmietnu zmluvu-distribuovan├║ prostredn├şctvom vyskakovacieho okna-bud├║ ma┼ą zablokovan├ę odosielanie spr├ív a m├┤┼żu vidie┼ą svoje ├║─Źty vypnut├ę.

Funkcia SOS iPhone, ktor├í v pr├şpade nebezpe─Źenstva zavol├í pohotovostn├ę slu┼żby a spust├ş sir├ęnu

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach m├í WhatsApp ─Ćal┼í├ş pokus o to, aby pou┼ż├şvatelia prijali svoje kontroverzn├ę nov├ę podmienky ochrany osobn├Żch ├║dajov.

Zistite, ako zamaskova┼ą aplik├ície pre iPhone.

A pozrite sa na tento ┼í┼ąavnat├Ż nov├Ż ├║nik iPhone 13.

Ste fan├║┼íikom WhatsApp? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu