WhatsApp – Aplikácia môže byť nakoniec použitá na viacerých zariadeniach súčasne

Správy neprestali dosahovať WhatsApp, v systéme Android aj iOS. Keďže tento vývoj pokračoval, je teraz zrejmé, že prichádza viac správ.

Najnovšie testovacie verzie pre Android a iOS odhaľujú hroziaci príchod očakávaných správ pre všetkých.

Skúšobné verzie WhatsApp už zobrazujú najočakávanejšie správy pre všetkých

Ako vždy vývojové tímy WhatsApp vsádzajú na skúšobné verzie, aby otestovali správy skôr, ako budú známe. To je presne to, čo sa stalo v systéme Android a iOS. Existujú správy o ceste k týmto novým verziám.

Aké novinky v systéme Android nám teraz prinášajú

Je to táto verzia, ktorá je najväčším a predovšetkým najočakávanejším vylepšením WhatsApp. Nakoniec môžete pridať nové zariadenia, ktoré zdieľajú ten istý účet. Zdá sa, že limit je stanovený na 4 a dá sa spravovať individuálne.

WhatsApp správy testy pre Android a iOS

Ďalším vylepšením systému Android je aj vyhľadávanie, ktoré bolo aktualizované. Majú tiež možnosť definovať typy prehľadávaných multimediálnych položiek.

Správy ešte nie sú viditeľné, ale mali by byť zverejnené čoskoro.

Beta WhatsApp pre iOS má tiež vylepšenia

Verzia pre iOS, ktorá je k dispozícii prostredníctvom Flight testera dôležité informácie pre WhatsApp. Týmto spôsobom si opäť uvedomujeme možnosť nadviazania kontaktov alebo skupín vo forme skratiek. Budú prítomní v oblasti zdieľania iOS.

WhatsApp správy testy pre Android a iOS

Ďalšia zmena sa týka tmavého režimu aplikácie. Testujú sa nové farby a zóny správ majú teraz svetlejší zelený tón a sú pre používateľov prirodzene menej agresívne. Okrem toho došlo aj k zlepšeniu pri spracovaní služby iOS Voice Over na WhatsApp.

Očakáva sa, že všetky nové vydania budú čoskoro oficiálne oznámené. Najmä schopnosť používať WhatsApp na rôznych zariadeniach, ktoré používatelia požadujú už dlhú dobu. Toto sú vylepšenia, vďaka ktorým bude táto služba ešte lepšia.