WhatFontIs: N├ístroj lokaliz├ície p├şsma zalo┼żen├Ż na AI, ktor├Ż funguje

Sp├Żtajte sa profesion├ílneho dizajn├ęra a povie v├ím, ┼że n├íjdenie konkr├ętneho p├şsma je pravdepodobne najn├íro─Źnej┼íou ├║lohou. Podivn├Ż pr├şpad ch├Żbaj├║cich zdrojov sa m├┤┼że sta┼ą ka┼żd├ęmu. Mo┼żno pracujete na projekte s ch├Żbaj├║cim n├ízvom p├şsma / p├şsma, preto┼że z├íkazn├şk nem├í potuchy, ktor├ę p├şsmo bolo pou┼żit├ę v projekte. Mo┼żno v├ím v├í┼í klient uk├ízal zdroj a v├Żslovne v├ím povedal, ┼że to chce. Alebo mo┼żno len m├íte smolu a mali ste ve─żk├║ chybu na pevnom disku, ktor├í odstr├ínila v┼íetky va┼íe predch├ídzaj├║ce projekty a nepam├Ąt├íte si pou┼żit├ę p├şsmo. Nech u┼ż je d├┤vod ak├Żko─żvek, n├íjdenie zdroja je ┼ąa┼żk├Ż a ─Źasovo n├íro─Źn├Ż proces. Ale vie┼í ─Źo? Nemus├ş to tak by┼ą. Dnes zdie─żame slu┼żbu, ktor├í u─żah─Źuje vyh─żad├ívanie zdrojov. Pomenovan├ę WhatFontIs A v tomto ─Źl├ínku, poviem v├ím v┼íetko o tom.

─îo je WhatFontIs?

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, WhatFont je slu┼żba vyh─żad├íva─Źa p├şsma. Od roku 2010 pom├íha profesion├ílnym a neform├ílnym dizajn├ęrom n├íjs┼ą zdroje. T├íto slu┼żba m├í indexova┼ą zdroje 600 kB a pou┼żi┼ą tieto ├║daje na n├íjdenie zdroja obr├ízka za okamih ─îi u┼ż ste profesion├ílny dizajn├ęr, ktor├Ż h─żad├í konkr├ętne p├şsmo pre ve─żk├Ż projekt, alebo neform├ílny dizajn├ęr, ktor├Ż dodr┼żiava p├şsmo na va┼íej bud├║cej narodeninovej karte, WhatFontIs m├┤┼że pom├┤c┼ą.

Hlavn├ę rysy

T├íto ─Źas┼ą vysvet─żuje niektor├ę z hlavn├Żch ─Ź┼Ľt WhatFontIs. Existuje ve─ża vec├ş, ktor├ę t├íto slu┼żba m├í, a budeme o tom hovori┼ą teraz.

1, Nájdite zdroj za pár sekúnd

WhatFontIs pou┼ż├şva ┼íkolen├ę AI, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu n├íjs┼ą zdroj obr├ízka za p├ír sek├║nd. AI bola vy┼íkolen├í viac ako 20 000 hod├şn A je tak├ę efekt├şvne, ┼że 90% ot├ízok z├şska spr├ívny v├Żsledok v min├║tach, ak nie sekund├ích.

2, N├íjdite alternat├şvne zdroje

Niekedy sa v├ím p├í─Źi font├ína, ale nem├┤┼żete si ju dovoli┼ą. V tak├Żchto pr├şpadoch je jedinou mo┼żnos┼ąou n├íjs┼ą zdroj, ktor├Ż sa mu podob├í. Ale to sa ─żah┼íie povie, ako urob├ş. N├íjdenie lacnej┼íej alebo bezplatnej alternat├şvy drah├ęho zdroja je zbyto─Źn├ę cvi─Źenie, ak to urob├şte manu├ílne. Preto milujem alternat├şvnu funkciu p├şsma WhatFont. Podobn├║ alternat├şvu n├íjdete pre v┼íetky platen├ę zdroje.

Alternat├şvne zdroje

3, Zn├íme komplikovan├ę pr├şpady s├║ ozna─Źen├ę kurz├şvou

V├Ą─Ź┼íina ─Ćal┼í├şch n├ístrojov na vyh─żad├ívanie p├şsiem nedok├í┼że identifikova┼ą zlo┼żit├ę p├şsma, napr├şklad B. Italic. Som r├íd, ┼że to m├┤┼żem ozn├ími┼ą funguje tie┼ż s kurz├şvou, T├íto slu┼żba pon├║ka n├ístroj, ktor├Ż umo┼ż┼łuje oddeli┼ą p├şsmen├í na u─żah─Źenie identifik├ície p├şsma.

N├íjs┼ą p├şsma kurz├şvou

4, Zliev├írensk├ę pr├íce

Zliev├íre┼ł je webov├í str├ínka alebo platforma, ktor├í pred├íva p├şsma. V├Ą─Ź┼íina zlievarn├ş m├í n├ístroj na identifik├íciu p├şsma, ale funguje iba pre p├şsma hostovan├ę na ich platforme. Koniec koncov, nikto v├ís nechce odk├íza┼ą na konkurenta. Ke─Ć┼że v┼íak WhatFontIs nie je zlievar┼łou a nepred├íva p├şsma (vedie v├ís iba k zlievarniam, kde je mo┼żn├ę p├şsmo k├║pi┼ą), nemus├şte sa t├Żmito obmedzeniami zaobera┼ą. Identifikuje zdroje bez oh─żadu na zlievare┼ł, v ktorej je umiestnen├í.

Ako to funguje

WhatFontIs sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva. Sta─Ź├ş sa prihl├ísi┼ą na platformu pomocou bezplatn├ęho ├║─Źtu, nahra┼ą vzorov├Ż s├║bor a ─Źaka┼ą na identifik├íciu AI. WhatFontIs pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş pri na─Ź├ştan├ş:

 • Nahrajte s├║bor obsahuj├║ci zdroj vzorky
 • Nahrajte obr├ízok alebo sn├şmku obrazovky ukazuj├║cu zdroj
 • Zadajte webov├║ adresu webovej str├ínky, ktor├║ bude zdroj pou┼ż├şva┼ą
 • Presu┼łte my┼íou obr├ízok alebo s├║bor so zdrojom
 • Pou┼ż├şva va┼íe roz┼í├şrenie Chrome na kliknutie prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na obr├ízok a jeho odoslanie do procesu identifik├ície
 • Po nahran├ş s├║boru pou┼ż├şva WhatFontIs umel├║ inteligenciu na identifik├íciu a z├şskanie zoznamu 60 najlep┼í├şch zdrojov, ktor├ę zodpovedaj├║ v├í┼ímu obr├ízku. Ak je va┼íe p├şsmo platen├ę, z├şskate aj pr├şpad, ktor├Ż kombinuje bezplatn├ę p├şsma.

  Ceny a dostupnos┼ą

  WhatFontIs pon├║ka cenovo dostupn├║ cenov├║ ┼ítrukt├║ru. To znamen├í, ┼że ako profesion├ílny alebo pr├şle┼żitostn├Ż dizajn├ęr n├íjdete pl├ín, ktor├Ż vyhovuje va┼íim ├║─Źtom. Pr├şle┼żitostn├ş n├ívrh├íri m├┤┼żu za─Źa┼ą s pl├ínom zadarmo, ktor├Ż funguje s ur─Źit├Żmi obmedzeniami. Program zadarmo zobrazuje aj reklamy. Tak┼że majte na pam├Ąti. Profesion├ílni n├ívrh├íri musia dodr┼żiava┼ą rozvrh platieb, preto┼że nielen odstra┼łuje reklamy, ale tie┼ż poskytuje pr├şstup k profesion├ílnym zdrojom vr├ítane neobmedzen├Żch v├Żsledkov, schopnos┼ą identifikova┼ą p├şsma na z├íklade ceny, prisp├┤soben├Ż n├íh─żad textu a ─Ćal┼íie. Platen├Ż program za─Ź├şna na 29,90 dol├írov ro─Źne. M├┤┼żete si tie┼ż k├║pi┼ą do┼żivotn├Ż ├║─Źet za 69 dol├írov.

  Aká je cena?

  Vyskúšajte WhatFontIs

  N├íjdite toto p├şsmo za p├ír sek├║nd pomocou WhatFontIs

  Po vysk├║┼ían├ş WhatFontIs m├┤┼żem poveda┼ą, ┼że je to jedna z najlep┼í├şch, ak nie najlep┼í├şch slu┼żieb vyh─żad├ívania p├şsma. Funguje to okam┼żite, pon├║ka u┼żito─Źn├ę funkcie a bezplatn├║ verziu pre ka┼żd├ęho. Obzvl├í┼í┼ą sa mi p├í─Źi funkcia podobn├ęho p├şsma, ktor├í pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje n├íjs┼ą bezplatn├║ alternat├şvu k platen├ęmu typu p├şsma. V┼íeobecne plat├ş, ┼że slu┼żba je vynikaj├║ca. Ak ste dizajn├ęr, ktor├Ż pracuje s fontami ka┼żd├Ż de┼ł, vysk├║┼íajte to.