Webinár a e-kniha: Temná strana EDR. si pripravený?

Platformy Endpoint Detection and Response (EDR) získali neuveriteľnú pozornosť ako platforma pre bezpečnostné tímy.

Či už EDR hodnotíte prvýkrát, alebo chcete nahradiť EDR, ako odborník na informačnú bezpečnosť si musíte byť vedomý nedostatkov už pred implementáciou, aby ste sa mohli čo najlepšie pripraviť, ako tieto medzery odstrániť.

Je dôležité pochopiť, že každá spoločnosť je jedinečná a EDR, ktorú používa veľká spoločnosť, nemusí byť nevyhnutne tou technológiou, ktorá najlepšie funguje, keď vediete malý bezpečnostný tím, aj keď ste v rovnakej vertikále odvetvia.

Pochopenie vašich požiadaviek na technológiu detekcie hrozieb na základe jedinečných charakteristík vašej spoločnosti vám pomôže vybrať si tú správnu.

E-kniha a webinár “Temná strana EDR. Ste pripravení?” vám pomôže v tomto procese definovania požiadaviek. Poukazuje na temné stránky EDR a poskytuje návod, ako ich prekonať podľa jedinečného prostredia vašej spoločnosti.

 • Stiahnite si eBook tu
 • Zaregistrujte sa na webinár tu

Sprievodca sa počas hodnotenia podrobne zaoberá týmito siedmimi úvahami:

 1. Čo v skutočnosti znamená „zistiť“. Keď sa na konci dňa detekcia rovná výstrahám, táto príručka ukazuje, ako môžete prekonať potenciálne prevažujúce množstvo výstrah.
 2. Aká efektívna je detekcia. EDR má svoj podiel na slepých uhloch. Autori poukazujú na tieto medzery a poskytujú návrhy, ako ich uzavrieť podľa rizikového apetítu vašej spoločnosti.
 3. Čo v skutočnosti znamená „reagovať“. Keď odozva beží v rozsahu od manuálneho vedenia po automatizovanú nápravu, musíte porozumieť terminológii a rozhodnúť sa pre úroveň automatizácie, ktorú požadujete.
 4. Aká je réžia manažmentu. Predstavte si EDR ako proces – od nasadenia, detekcie a reakcie až po údržbu. Dostanete potrebné tipy, ako znížiť réžiu vo všetkých fázach procesu.
 5. Aké správy sa poskytujú. Niektorí predajcovia EDR majú všetky zvončeky a píšťalky. Je to však vhodné pre vaše prostredie? Zistite, ako určiť, aké sú vaše potreby na vytváranie prehľadov.
 6. Aké doplňujúce technológie sú ešte potrebné. Táto časť sa zameriava na to, čo by ste okrem nástroja EDR mohli potenciálne potrebovať – či už ide o detekciu a reakciu na ukončenie, integráciu s bezpečnostnými a IT systémami alebo dokonca outsourcing služieb.
 7. náklady. Článok správne poukazuje na to, že náklady nie sú len o priamych nákladoch na produkt. Vysvetľuje, ako môžete zvážiť, ako natiahnuť dolár, ako aj nehmotné náklady, ako je vyhorenie tímu, údržba atď.

Na rozdiel od väčšiny zdrojov, ktoré predstavujú hodnotu EDR, sa táto príručka zameriava na praktické aspekty hodnotenia EDR, nielen na oslavu platformy. Toto je obzvlášť užitočný prístup pre malé bezpečnostné tímy. Dobrou správou je, že existujú nové trendy prístupy, technológie a metódy na prekonanie týchto temných stránok.

 • Stiahnite si eBook tu
 • Zaregistrujte sa na webinár tu