Waze a Tidal spolupracuj├║ na zabezpe─Źen├ş va┼íej hudby na cest├ích

V priebehu nieko─żk├Żch posledn├Żch rokov sa spolo─Źnos┼ą Waze spojila s mnoh├Żmi slu┼żbami streamovania hudby a podcastov, aby sa po─Ź├║vanie zvuku pri ─żah┼íej a menej ru┼íivej navig├ícii u─żah─Źilo. Pr├şlivov├ş pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu kone─Źne pripoji┼ą k p├írty, preto┼że tieto dve spolo─Źnosti ozn├ímili, ┼że spolupracuj├║ na tom, aby ovl├ídacie prvky prehr├ívania preniesli na server Waze a podrobn├í navig├ícia do pr├şlivovej siete.

Waze a Tidal spolupracuj├║ na zabezpe─Źen├ş va┼íej hudby na cest├ích 1 Waze a Tidal spolupracuj├║ na zabezpe─Źen├ş va┼íej hudby na cest├ích 2

v─żavo: Waze integr├ícia do pr├şlivu. Spr├ívny: Slapov├í integr├ícia vo Waze.

Integr├ícia by mala u─żah─Źi┼ą zameranie sa na cestu pri navig├ícii a po─Ź├║van├ş hudby. V ─Źasti Tidal sa v hornej ─Źasti obrazovky zobrazuje pruh, ktor├Ż v├ím d├íva aktu├ílne smery odbo─Źky. Vo Waze z├şskate skratku ovl├ídac├şch prvkov prehr├ívania Tidal vo forme FAB v pravom hornom rohu ved─ża naviga─Źn├Żch pokynov.

─îo je nov├ę

Zme┼łte ka┼żd├║ cestu na cestu autom s TIDAL a Waze. Na┼ía nov├í integr├ícia v├ím umo┼żn├ş za─Źa┼ą cestu Waze a vidie┼ą svoje smery priamo v TIDAL. M├┤┼żete tie┼ż prehliada┼ą TIDAL a ovl├ída┼ą prehr├ívanie priamo vo Waze.

Pre ka┼żd├ęho, kto pou┼ż├şva Spotify, by t├íto integr├ícia mala vyzera┼ą dobre zn├íma. Waze a ┼ív├ędska streamovacia slu┼żba pon├║kaj├║ rovnak├ę funkcie od roku 2017. Ak chcete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą Tidal a Waze spolo─Źne, stiahnite si najnov┼íie aktualiz├ície hudobnej platformy a naviga─Źnej aplik├ície z Obchodu Play.

Waze - GPS, mapy, dopravn├ę v├Żstrahy a ┼żiv├í navig├ícia

Waze - GPS, mapy, dopravn├ę v├Żstrahy a ┼żiv├í navig├ícia

TIDAL Music - Hifi piesne, zoznamy skladieb a videá

TIDAL Music - Hifi piesne, zoznamy skladieb a videá

Sk├║ste postupova┼ą