Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Watch: Vysoko uznávané počítačové hry 2019, na ktoré sa tešíme

Watch: Vysoko uznávané počítačové hry 2019, na ktoré sa tešíme 1
Watch: Vysoko uznávané počítačové hry 2019, na ktoré sa tešíme 1

Pokiaľ ide o veľké videohry, bol to rok na to, aby sme zarámovali video a stále zohrievame motory. Množstvo a kvalita titulov, ktoré prichádzajú na PC, PS4, Xbox One a Switch stojí za zmienku a potlesk.

Aby sme ich nestratili, zostavili sme najlepšie počítačové hry v roku 2019 so zoznamom, ktorý budeme aktualizovať podľa dátumu, hier a šperkov, ktoré sa pridajú do katalógu hlavných obchodov. Toto sú tie, ktoré sa nám najviac páčili, a tie, na ktoré sa veľmi tešíme.

Morový príbeh: Nevinnosť

Malý a bez nadmerného hluku. Uvedomuje si svoju nezávislú kvalitu, ale zameriava sa na vrchol. Takto bol predstavený morový príbeh: Nevinnosť, ktorá si získala verejnosť a kritickú pozornosť podľa svojich vlastných zásluh. Obrovsky dobre rozprávaný príbeh založený na grafike triple-A a jednoduchej, ale dobre vykonanej mechanike sa stal najlepším v roku.

1800 rokov

Iba snaha spoločnosti Ubisoft je schopná dať titul do našich nosov bez väčšej ilúzie a umiestniť ho ako jeden z veľkých titulov roku. Anno 1800 je vynikajúca, obrovská a veselá hra, ktorú by som mal odporučiť všetkým fanúšikom mestskej stratégie a riadenia.

Opite sa

Ape Out je hra, ktorej hriech je nedostatok možností na predĺženie jej užitočného života. Festival, ktorý ponúka hrateľnú, vizuálnu a zvukovú úroveň, si zaslúži príležitosť jedinej, ale vysoko odporúčanej prechádzky. Akčný názov je taký šialený, ako je zábavný.

Apex Legends

Apex Legends netrvalo dlho ako veľké prekvapenie roka. Spoločnosť Respawn Entertainment chce posunúť žáner Battle Royale na novú úroveň a na základe nových a zaujímavých nápadov dokázala preukázať, že v tomto štýle multiplayerovej ponuky stále existuje priestor na zlepšenie.

Získajte prístup k svojej obľúbenej zábave pomocou Microsoft Xbox One za túto významnú skúsenosť.

Kúpte teraz

diabol môže plakať 5

Capcom je vynikajúca sezóna a Devil May Cry 5 je iba čerešničkou na torte, ktorú nemožno vyčítať. Báječná lomka hra, ktorá okrem pôsobenia vo vizuáli tiež vie, ako preniesť túto emóciu na rytmy a kombá, ktoré máme k dispozícii.

Katana Zero

Katana Zero of Devolver, ktorá sa zmenila na jedno z prekvapení tohto roku, ukazuje, ako skombinovať to najlepšie z akcie a rozprávanie v dobrodružstve, ktoré je navyše krásne zúrivé. Základná hra, ak ste chceli viac po tituloch ako Hotline Miami alebo Mark of the Ninja.

Metro Exodus

Naozaj sme sa chceli vrátiť k tejto ságe a hoci rozdiel medzi tým, čo sa zaznamenalo pri jej prezentácii, a tým, čo sme nakoniec dostali, je pozoruhodný, Metro Exodus sa však ukáže ako vysoko odporúčaná možnosť. Pre nastavenie a potešenie pri predstavovaní jeho konkrétnej apokalypsy je to zážitok, ktorý nikoho nenechá ľahostajným.

zlosť 2

RAGE 2 prináša otvorený svet, v ktorom sa medzera dostáva do centra pozornosti. Áno, príbeh a tradícia prvej splátky sú stále k dispozícii, ale v pokračovaní sa naučili brať svoju mydlovú operu oveľa menej vážne a je to ako FPS, v ktorej najprv strieľajú a potom sa pýtajú.

Resident Evil 2

Ďalšia z vynikajúcich ukážok toho, do akej miery sa Capcomovi dobre podarilo dostať. Resident Evil 2 mohlo byť veľa vecí, ale bolo pre nás ťažké predstaviť si taký pozitívny scenár. Remake skončí korzetovaný niektorými nevyhnutnými švami, ale zďaleka nepredpokladajú problém, pocta hre PSX im dáva slučku, aby sme ich dostali ako darček.

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice prišiel, porazil a kvôli dokončeniu úlohy nechal polovicu komunity plakať kvôli jeho diabolským ťažkostiam. Vynikajúca akčná hra, v ktorej sa z bojov stáva tanec a skúmanie iného dôvodu strachu. Nepochybne jedným z pevných kandidátov roka.

Zabite vežu

Začal rok ako kryt, napriek tomu, že venoval dostatok času službe Early Access, ale položil ruku na oheň tým, že uviedol, že Slay the Spire bude jedným z hlavných titulov na zoznamoch GOTY z roku 2019. Dôrazne odporúčaný list roguelike k tomu by ste sa mali priblížiť skôr alebo neskôr.

Produkt One-Stop pre profesionálne hranie: Sony PlayStation 4 pre

Kúpte teraz

delenie 2

Májová divízia 2 je jedným z najnovších zoznamov, ale v tomto krátkom čase to trvá medzi nami a podarilo sa nám presvedčiť obrovský potenciál, ktorý stojí za hrou Ubisoft. Stále lepšia príručka, ktorá našťastie dokáže napraviť mnohé chyby prvého doručenia.

Stúpajúce skúšky

Určite to bol jeden z najočakávanejších a najslávnejších návratov. May Trials Rising nie je dokonalým dodávaním ságy, s ktorou všetci snívame, ale určite je to impozantný návrat k festivalovým hodinám a angažovanosti, ktorý túto franšízu vždy charakterizoval.