Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

[Watch] Tento franc√ļzsky klasick√Ĺ film z roku 1895 upgradoval na rozl√≠Ň°enie 4 kB

Autor: Tech Desk | Naí Dillí |

Aktualizované: február 5, 2020 3: 16: 36 hod

upscaling star√© video, L'arriv√©e d¬īun train en gare de La Ciotat, Pr√≠chod vlaku do stanice La Ciotat, franc√ļzska klasika 1895, franc√ļzska filmov√° stupnica 1895, franc√ļzsky film upscale 1895 YouTuber rozŇ°iruje sl√°vny franc√ļzsky klasick√Ĺ film z roku 1895 na rozl√≠Ň°enie 4 kB pri r√Ĺchlosti 60 sn√≠mok / s. (Obr√°zok: obrazovka videa nahran√©ho Denisom Shiryanewom)

Nie je Ňĺiadnym tajomstvom, Ňĺe nat√°ńćanie filmu v minulosti bolo √ļnavnou √ļlohou a kamery v tom ńćase nemali schopnosŇ•, Ňĺe ani naŇ°e smartphones dnes m√°. Modern√© telev√≠zory a prehr√°vańće Blu-ray dok√°Ňĺu zv√§ńćŇ°iŇ• p√īvodn√© vide√° na vyŇ°Ň°ie rozl√≠Ň°enie, ale vylepŇ°en√© video nevyzer√° rovnako dobre ako p√īvodn√© video s vyŇ°Ň°√≠m rozl√≠Ň°en√≠m. V√Ĺvoj√°rovi a YouTuberovi menom Denis Shiryanew sa vŇ°ak podarilo urobiŇ• skutońćne p√īsobiv√ļ pr√°cu na vyŇ°Ň°ej √ļrovni, ktor√° v s√ļńćasnosti dost√°va pochvalu po celom internete.

Shirnaev upscal sl√°vny franc√ļzsky kr√°tky film z rozl√≠Ň°enia 1895 na 4K pri 60 sn√≠mkach za sekundu s pouŇĺit√≠m ‚Äěniekońĺk√Ĺch neur√≥nov√Ĺch siet√≠‚Äú, aby to vyzeralo, Ňĺe bolo natońćen√© v ned√°vnej dobe. 50-sekundov√Ĺ dlh√Ĺ klip s n√°zvom ‚ÄěL'arriv√©e d¬īun train en gare de La Ciotat‚Äú alebo ‚ÄěPr√≠chod vlaku na stanicu La Ciotat‚Äú zobrazuje vlak prich√°dzaj√ļci na vlakov√ļ stanicu Ciotat.

Klasick√© majstrovsk√© dielo bolo vyroben√© Augustom a Louisom Lumi√®rom a je povaŇĺovan√© za prvotriedny produkt svojej doby a technol√≥gie. Ak ste film eŇ°te nevideli, pozrite si ho:

Shiryaev uverejnil rozŇ°√≠ren√© video na Reddit. Nap√≠sal: ‚ÄěUrobil som 60kps 4k verziu 1896 filmu‚Äě Pr√≠chod vlaku do La Ciotat ‚Äús niekońĺk√Ĺmi neur√≥nov√Ĺmi sieŇ•ami.‚Äú Tu si m√īŇĺete skontrolovaŇ• zv√§ńćŇ°en√© video:

Rozdiel medzi t√Ĺmito dvoma klipmi je jasn√Ĺ ako deŇą. V aktualizovanom videu vid√≠te podrobnosti, ktor√© neboli viditeńĺn√© predt√Ĺm, ako ste do diańĺky zahrnuli mesto, a podrobnosti o obleńćen√≠ ńĺud√≠. Shirnyaev tieŇĺ pridal zvuk na zv√ĹŇ°enie koneńćn√©ho √ļńćinku a uviedol, Ňĺe m√° v √ļmysle pok√ļsiŇ• sa tieŇĺ o farebn√ļ verziu filmu.

ūüď£ Indian Express je teraz na telegrame. Kliknut√≠m sem sa pripoj√≠te k n√°Ň°mu kan√°lu (@indianexpress) a budete informovan√≠ o najnovŇ°√≠ch titulkoch

Pre vŇ°etky najnovŇ°ie technologick√© novinky si stiahnite aplik√°ciu Indian Express.

¬© IE Online medi√°lne sluŇĺby Pvt Ltd