Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Watch Dogs: The Legion Director poskytuje rozhovory v hre

V tom, čo nazýva prvý svet, poslala BBC jedného zo svojich reportérov do sveta Watch Dogs: Legion na rozhovor s tvorivým riaditeľom hry.

Z poverenia BBC Click odcestoval Marc Cieslak do ateliéru Toronto Ubisoft, kde absolvoval proces snímania pohybu a po Brexite klesol priamo do Watch Dogs: Legion London.

Cieslak sa pripojil k virtuálnemu Piccadilly Circus (so zvukom premávky a všetkého) kreatívnym manažérom hry, Clintom Hockingom, aby prediskutoval Watch Dogs: Legion a myšlienky vývojára k dohode.

Dajte hlavu do hry

Vzhľadom na rozhodnutie spoločnosti Ubisoft vymenovať Watch Dogs: Legion v Londýne po Brexite, ktorý upadol pod dystopickú kontrolu nad tým, s ktorými hráčmi bojovať, sa Cieslak zaujíma o to, či štúdio očakáva reakciu kvôli hraniu témy alebo nie. ťažké.

Hocking prekvapivo dal priamu odpoveď a poznamenal, že problém považoval za „tvorcu kultúry“.

„Ak vyrábame filmy alebo filmy alebo knihy, je to to isté ako videohry,“ vysvetlil, „je našou zodpovednosťou vidieť veci, ktoré sa dejú vo svete okolo nás a majú o nich niečo povedať. Vytvorte niečo zmysluplné, ktoré je možné vidieť a angažovať ľudí a rozprávať sa so svetom, v ktorom žijú. ““

Hocking tiež zdôrazňuje, že Ubisoft musí premýšľať o mnohých problémoch, ktoré sú relevantné pre našu súčasnosť a budúcnosť, a zvážiť, či sa oplatí dotýkať sa hry, okrem iného vrátane pravidiel robotov a sebakontrola. riadiť auto

Rozhovor tiež neodhalil veľa nových informácií o hre alebo jej postupe, ale tento rozhovor bol vzrušujúcim pohľadom na to, čo sa dá so zachytením pohybu urobiť. Medzi týmto veľmi prirodzeným rozhovorom, vzhľadom na komplikovanú súpravu postrojov a štúdium, a na posledné rozhodnutie o uvedení prívesu Star Wars Fortnite Vidíme všetky zaujímavé príklady potenciálneho virtuálneho priestoru.

Po tom, čo boli koncom minulého roka odložené s Dewa a Monsterom a karanténou Rainbow Six, Watch Dogs: Legion ešte nemá konečný dátum vydania. V súčasnosti vieme, že bol presunutý do nasledujúceho fiškálneho roka Ubisoft a mal by sa hrať kedykoľvek pred koncom roku 2020. Po spustení sa hra očakáva na súčasnej konzole, ako aj na novej generácii série PS5 a Xbox X.

Všetko, čo vieme o Watch Dogs: Legion