Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Watch Dogs: Režisér legie dáva rozhovor zvnútra hry

Watch Dogs: Režisér legie dáva rozhovor zvnútra hry 1

V tom, čo nazýva prvý svet, BBC vyslala jedného zo svojich reportérov do sveta Watch Dogs: Legion na rozhovor s kreatívnym riaditeľom hry.

V mene spoločnosti BBC Click cestoval Marc Cieslak do torontského štúdia Ubisoft, kde prešiel procesom snímania pohybu a bol spadnutý priamo do Watch Dogs: Legionov post-Brexit Londýn.

Cieslak sa pripojil k virtuálnemu Piccadilly Circus (so zvukmi premávky a všetkými) tvorivým riaditeľom hry, Clintom Hockingom, aby prediskutoval Watch Dogs: Legion a myšlienky vývojára o jeho nastavení.

Dostaňte svoju hlavu do hry

Vzhľadom na rozhodnutie spoločnosti Ubisoft postaviť Watch Dogs: Legion v post Brexitskom Londýne, ktorý zostúpil do dystopického sledovacieho stavu, proti ktorému musia hráči bojovať, Cieslak mal záujem vedieť, či ateliér v dôsledku dotyku dotkne nejakú vôľu. trnitá téma.

Hocking dal prekvapivo priamu odpoveď a uviedol, že na túto vec pozerá ako na „tvorcu kultúry“.

„Ak by sme tvorili filmy alebo filmy alebo knihy, je to rovnaké aj pri videohrách,“ vysvetľuje, „je našou povinnosťou pozerať sa na veci, ktoré sa dejú vo svete okolo nás, a mať o tom niečo povedať. Aby sme vytvorili niečo, čo je zmysluplné, ľudia sa naň môžu pozerať a angažovať sa a rozpráva sa so svetom, v ktorom žijú. “

Hocking tiež poukazuje na to, že Ubisoft musel premýšľať o mnohých témach, ktoré sú relevantné pre našu súčasnosť a budúcnosť, a zvážiť, či sa im v hre treba dotýkať, vrátane, ale nielen, predpisov týkajúcich sa robotov a samoobsluhy vedenie vozidiel.

Rozhovor okrem toho neodhalí veľa nových informácií o hre alebo jej postupe, ale je to zábavný pohľad na to, čo je možné so snímaním pohybu. Medzi týmto prekvapivo prirodzeným rozhovorom – vzhľadom na to, že to vyžaduje ťažkopádne pokrývky hlavy a štúdio, – a nedávnym rozhodnutím debutovať v Star Wars Fortnite vidíme stále zaujímavejšie príklady potenciálu virtuálnych priestorov.

Po oneskorení koncom minulého roka spolu s Gods and Monsters a Rainbow Six Quarantine, Watch Dogs: Legion stále nemá pevný dátum vydania. V súčasnosti vieme len to, že bol presunutý do nasledujúceho finančného roka Ubisoft a mal by byť hrateľný niekedy pred koncom roku 2020. Keď bude vydaný, hra sa očakáva na súčasných konzolách, ako aj na novej generácii PS5 a Séria Xbox X.

  • Všetko, čo vieme o Watch Dogs: Legion